°C
   2019 01 20 Sekmadienis

   Zodiako paslaptys: padėkite, kaip su juo bendrauti?!

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2018-05-12 15:00:00
   2018-05-12 15:00:00
   Gyvenime dažnai susiduriame su tuo, kad nuo pokalbio baigties priklauso mūsų nuotaika, jausmai, gerbūvis, darbas ar net artimiausia ateitis. Gaila, bet ne visada pavyksta gauti tai, ko trokšti, kai nežinai kaip bendrauti su vienu ar kitu žmogumi. Pavyzdžiui, kaip patikti štai anam žaviam vaikinui? Kaip įkalbinti vos pažįstamą žmogų balsuoti už tave? Kaip priversti viršininką bent jau išgirsti tave, nekalbant apie atlyginimo pakėlimą? Deja, bet vieno, visoms širdims tinkančio rakto nėra – jų yra dvylika. Kiekvienam Zodiako ženklui po vieną.

    Juk ne veltui astrologijos mokslas per amžių amžius gilinosi į žmogaus charakterio savybių ir jo gimimo laiko sąsajas. Kiekvieno Zodiako ženklo charakteristikoje pateikiame jam būdingas charakterio savybes, jo stipriąsias ir silpnąsias puses. Jums tereikia įsiminti ir gudriai tuo pasinaudoti.

   Pavyzdžiui, laukia derybos su Skorpionu? Kalbėdami būtinai pabrėžkite savo tikslų sąžiningumą, būkite logiški bei tikslūs ir jums pavyks užkariauti jo simpatijas. Pasimatymas su Avinu? Iš anksto pasiruoškite tam, kad pagrindine pokalbio tema bus jis, o ne jūs. O gal jūsų viršininkas – Jautis? Tuomet turite žinoti, kad pokalbio metu “vyniojimas į vatą” – tai lyg mojavimas raudonu skuduru buliui prieš nosį. Jei norite pelnyti Jaučio simpatijas, kalbėkite aiškiai, trumpai ir iš esmės.

   Žodžiu, kiekvienas Zodiako ženklas turi savų ypatingų paslapčių, kurias žinodami galėsite be vargo su jais bendrauti, pelnyti simpatijas ir, galbūt, su jų pagalba pasiekti savo tikslą. O žmogus, mokantis gauti tai, ko trokšta – savo Likimo šeimininkas, įveikiantis visas kliūtis.

   Avino paslaptys

   Jei norite Aviną marinti nuoboduliu ar pageidaujate, kad jis kuo greičiau neštų kudašių, kalbėkite su juo tik apie save ir savo problemas. Visa tai Avinui visiškai neįdomu – juk ne jūs, o jis yra Visatos centras! Įsidėmėkite tai, jei norite toliau su juo bendrauti. Nepriekaištaudami suteikite jam žodį, tegu pokalbiui vadovauja jis. Geriau susidomėję klausykitės, pritarkite – šio ženklo atstovai mėgsta matyti jais besižavinčias akis. Puiku, jei pokalbis vyks apie tai, ką jūs gerai išmanote. Tik tesaugo jus Dievas nuo ginčo su Avinu – priešui nepavydėtume. Tiesus kelias į Avino širdį – paprašyti jo patarimo ar paklausti nuomonės. Jis su malonumu pasidalins su jumis savo žiniomis, išklausys nuoširdžios padėkos ir susidarys apie jus kuo puikiausią įspūdį.

    

   Jaučio paslaptys

   Tiesiai šviesiai kalbantis Jautis labai nemėgsta tuščiažodžiavimo ir ilgo vaikščiojimo aplink. Jei norite, kad jūsų pokalbis būtų rezultatyvus, kalbėkite apie reikalą ir iškart stverkite jautį už ragų, t.y. pradėkite nuo svarbiausio. Trumpai ir aiškiai išdėstykite faktus ir išvadas, nepasiduokite emocijoms – Jautis tai įvertins. Atminkite, kad šio ženklo atstovams labai svarbu yra tvarka ir sąžinė. Jei jūsų klausimo sprendimas padės kur nors įvesti tvarką arba atstatyti teisybę, žinokite, kad Jautis jau yra jūsų pusėje. Visgi nuo pritarimo iki sutikimo jums padėti – dar visa praraja. Gauti Jaučio paramą gana nelengva, bet jei jis jums pasakė “taip”, jo žodis patikimesnis už bet kokį parašą popieriuje.

   Dvynių paslaptys

   Yra posakis, kad kiekvienas žmogus gali tikėtis savo 5 minučių šlovės. Kalbant apie Dvynius galime pakeisti: kiekvienas žmogus gali tikėtis 5 minučių bendravimo su Dvyniais. Tikrai, gauti smalsuolių Dvynių dėmesio nėra sunku, bet išlaikyti jį – didelė problema. Nors įmanoma, jei pokalbio metu žaismingai eisite nuo vienos minties prie kitos. Pasiruoškite tam, kad bendraudami su jumis šio ženklo atstovai blaškysis, sveikinsis su kitais ir vis veršis kažkur bėgti. Išeitis – susitikti su juo erdviame parke ar kokioje mažai žmonių lankomoje vietoje, kur nebūtų kam blaškyti Dvynių dėmesio. Kalbėtis su Dvyniais apie reikalus – beviltiška. Net jei jis ir išgirs jus bei pažadės padėti, rytoj, greičiausiai, tai jau bus pamiršęs. Todėl, jei ketinate įpiršti jam kokią nors mintį, teks jums ją patraukliai supakuoti ir labai greitai išdėstyti, kad nesukeltumėte nuobodulio. Tik minties šviežumas ir naujumas, neįprastumas ir netikėtas pateikimas gali priversti Dvynius skirti jai vietos savo prikimštoje atmintyje.

   Vėžio paslaptys

   Prieš pradėdami pokalbį su Vėžiu, pažiūrėkite į jo veidą: jis iš anksto nusakys, kuo baigsis jūsų susitikimas. Šiuos jautruolius stipriai veikia nuotaikų kaita: susierzinusiems ar sunerimusiems Vėžiams yra labai sunku “perjungti” dėmesį. Tai nereiškia, kad ne ta koja atsikėlęs jis tuoj puls su jumis pyktis – ne, Vėžiai, apskritai, nemėgsta atvirai konfliktuoti. Greičiausiai jis kuo giliau sulįs į savo kiautą, slėpsis po mandagiais atsisakymais ir ištraukti jo iš ten jau nepavyks. Niekas šio ženklo atstovui nekelia didesnio diskomforto nei atkaklus ir užsispyręs pašnekovas. Tą patį galima pasakyti ne tik apie ginčus ir reikalavimus, bet apskritai apie bet kokį stipresnį jausmų proveržį. Jūs galite būti džiugus, susijaudinęs, supykęs ar sunerimęs – visi šie jausmais vienodai neigiamai veiks Vėžį. Netgi garsus ir skubus kalbėjimas jam ne prie širdies. Todėl, jei norite įgyti Vėžio pasitikėjimą, nusiteikite neskubiam, draugiškam ir ramiam pokalbiui. Ir tam, kad net menkiausių smulkmenų aptarimas užims ne vieną valandą.

    

   Liūto paslaptys

   Jei norite įgyti Liūto palaikymą, bendraudami su juo nė žodeliu, nė šypsena, nė žvilgsniu nenuginčykite jo autoriteto. Atminkite, kad šio ženklo atstovai yra savimylos ir bet koks neatsargus žodis gali sumenkinti visas jūsų savybes. Iš kitos pusės, Liūto savimeilė – tai lazda su dviem galais: jį labai lengva sužeisti, bet ir labai lengva įtikti. Nežiūrint to, kad Liūtas lydosi netgi nuo paties grubiausio pataikavimo, pokalbio metu geriau to nedarykite. Kodėl? Todėl, kad Liūtas turi daugybę tikrų pagirtinų savybių, kuriomis jūs nuoširdžiai galite žavėtis. Pripažindami Liūto pozicijas, jūs iššaukiate jame atsakomybės jausmą ir norą jums padėti. Todėl nepabijokite kokioje nors situacijoje parodyti savo silpnumo ar paprašyti pasidalinti patirtimi – jūs ne tik gausite išmintingą patarimą, bet ir įgysite globėją ar pagalbininką.

   Mergelės paslaptys

   Šio ženklo atstovų charakteris toks, kad bendraujant su jomis vargu ar prireiks griebtis kokių nors ypatingų priemonių. Vienintelis sunkumas, kurį jums reikės įveikti – tai priversti amžinai skubančią Mergelę sustoti ir išklausyti jus. Jei tai pavyks, iškart pajusite, kokia ji puiki klausytoja. Tik nepersistenkite kalbėdami sutirštinti spalvų – tai gali iššaukti atvirkštinę Mergelės reakciją. Jai nepatinka dramatizmas ir daugžodžiavimas. Viskas, ko jai iš jūsų reikia – tai kalbėti paprastai, nuoširdžiai ir iš esmės. Mergelė turi nuostabią savybę pagauti reikalo esmę ne protu, o širdimi. Ir, jei galės, pasiūlys jums konkrečia pagalbą čia ir dabar. Visgi tikėtis iš Mergelės angeliško elgesio neverta. Pasiruoškite kantriai iškęsti priekabes, nepatenkintus žvilgsnius ir niurzgėjimą – tai lyg kompensacija už tai, kad ji skiria jums savo laiką ir jėgas.

   Svarstyklių paslaptys

   Bendravimo su Svarstyklėmis rezultatas tiesiogiai priklauso nuo to, kokioje savo permainingos nuotaikos fazėje jos tuo metu yra. Jei Svarstykles užplūdo kaprizinga ar sarkastiška nuotaika, kalbėtis su jomis gali nebent mazochistas. Nors dažniausiai šio ženklo atstovai į pašnekovus žiūri palankiai. Jie moka ir palaikyti pokalbį, ir puikiai klausyti. Bet atminkite: Svarstyklės vienu metu klauso ir protu, ir širdimi. Tuo metu kai protas įsisavina faktus, širdis išgyvena jausmus. Todėl jūsų pokalbis turi būti ne tik įtikinamas ir logiškas, bet ir emocionalus. Tik tada Svarstyklės pamatys situaciją jūsų akimis ir, greičiausiai, jums pritars.

    

   Skorpiono paslaptys

   Jei norite užkariauti Skorpiono simpatijas ir gauti jo paramą, ateikite pas jį atvira širdimi ir vedini sąžiningų tikslų arba kaip neteisybės auka, ieškanti pagalbos ir apsaugos. Bet! Jūsų įvaizdis neturi būti tik kauke, kitaip, kai Skorpionas patikrins visus faktus (o tą jis būtinai padarys), jums kaip reikiant klius. Iš tikrųjų, Skorpionas nėra jau toks baisus – tik neprieštaraukite jam ir kantriai kęskite uraganinius jo jausmų proveržius. Už tai turėsite nuostabų pašnekovą, kurio dalinami išmintingi patarimai verti būti įrėminti ir pakabinti ant sienos. Sudominkite Skorpioną bet kokiu loginiu uždaviniu (pavyzdžiui, savo problemų sprendimu) ir jis nepagailės nei laiko, nei jėgų jam išspręsti.

   Šaulio problemos

   Pelnyti Šaulio simpatijas nėra sunku – pakanka pasiūlyti jam neįprastai ir linksmai praleisti laiką. Seniai šokote su parašiutu? Ar kilote oro balionu? Na gerai, o elementarusis zoologijos sodas? Pasiūkite tai Šauliui ir pelnysite jo draugystę. Jei kalba eina apie darbinius reikalus, tiesiog pasistenkite, kad Šaulys pamatytų jumyse žmogų, turintį savo aiškią viziją, šviežią žvilgsnį – tai yra, savo bendramintį. Bendraukite su Šauliu maksimaliai lengvai ir laisvai, paprastai ir pozityviai – tai jam ne mažiau svarbu nei jūsų darbo patirtis ir pasiekimai kartu sudėjus.

   Ožiaragio paslaptys

   Bendraujant su Ožiaragiu, nėra prasmės lieti emocijas – lengviau jį sudominsite sausu ir bejausmiu faktų išdėstymu. O dar geriau – visa krūva dokumentų: statistika, kreivėmis, paskaičiavimais. Jūs nustebsite, kokiu greičiu Ožiaragis atskiria svarbų nuo nesvarbaus, pagauna reikalo esmę ir pasveria, kiek jam tai naudinga. Įdomiausia, kad panašiai šio ženklo atstovai elgiasi ir namuose. Norite, kad jis vyktų kartu atostogauti? Šį konservatorių ne taip jau lengva išjudinti. Tačiau jei norite pasiekti savo, pasiruoškite iš anksto: raskite geriausius kainos ir kokybės pasiūlymus, sulyginkite juos, pagrįskite straipsniais, kad būtent dabar poilsis tame ar kitame kurorte pats naudingiausias – tokiems faktams  Ožiaragis neatsispirs. Žodžiu, jei ko nors siekiate tiek darbe, tiek namie viską įrodykite kaip teoremą.

    

   Vandenio paslaptys

   Šio ženklo atstovai apdovanoti stebinančiu sugebėjimu visur ir visame kame pastebėti kažką įdomaus. Aišku, jūs be problemų sudominsite Vandenį, jei esate ateivis iš kitos planetos. Arba pradedančioji balerina. Arba, galų gale, dainuojamosios poezijos atstovas. Netgi jei jūs eilinis žmogelis, jis sugebės jumyse rasti kažką įdomaus – juk kiekvienam mūsų paslėpta neatrasta Visata! Todėl, jei norite sulaukti Vandenio dėmesio, tiesiog pirmas ženkite žingsnį link jo ir jau po valandos būsite vadinamas draugu. Atitinkamai – ir jūs papasakosite jam savo vaikystės nuotykius ar kažką panašaus. Smalsusis Vandenis trokšte trokšta žinių, jo klausimai siekia giliausias kertes, o širdis atvira jums. Nuo pirmos dienos jums pasirodys, kad pažįstate jį visą gyvenimą. Bet būkite pasiruošę tam, kad po kelių dienų jūsų naujasis draugas taps beveik abejingas jūsų atžvilgiu, nes juk per tiek laiko tiek daug visko įvyko ir jis sutiko daugybę draugų… Todėl jei jums reikia pakalbėti su Vandeniu apie kažką labai svarbaus ir jūs jį jau sudominote – veikite neatidėliodami, kito karto gali ir nebūti. Lengviausia jį įtikinti pasiūlymą pateikiant ne kaip nuobodų projektą, o kaip kvapą gniaužiantį nuotykį (galbūt, netgi avantiūrą), kurio dėka Vandenis turės begalę galimybių pažinti pasaulį.

   Žuvų paslaptys

   Jei norite susitikti su Žuvimis – nesvarbu, darbo, meilės ar draugiškais klausimais – atminkite, kad viską nuo-iki turite suorganizuoti jūs. Paėmę iniciatyvą į savo rankas pelnysite Žuvų simpatiją. Galbūt susitikimo eigoje jums pasirodys, kad jūsų pastangos nevertinamos, tačiau yra ne taip. Žuvų prielankumo nelemia jūsų žodžiai ar elgesys, tačiau yra labai svarbu, kokias emocijas joms keliate. Pokalbio iniciatoriumi taip pat turite būti jūs. Šio ženklo atstovai moka labai gerai klausyti, nors kartais atrodo išsiblaškę. Neįsižeiskite – tai rodo, kad jūsų žodžiai sukėlė tam tikrų minčių ir Žuvys pasinėrė į svajones. Norite Žuvų paramos? Iškart pasakykite, kad jokie organizaciniai reikalai jų nepalies. Ir papasakokite kaip viskas bus – Žuvims svarbu žinoti, bet ne daryti. Neapsigaukite jų išsiblaškymu ar skraidymu padebesiais. Bendraujant Žuvys kaip mat pajunta veidmainystę. Pasakiusios aiškų “taip” arba “ne”, Žuvys pačios nesugebės argumentuoti, kodėl priėmė tokį sprendimą. Tai – intuicija. 

   Skaityti komentarus