°C
   2022 11 29 Antradienis

   Vedų astrologė Lolita Verdi: Užtemimų koridorius nuo spalio 20 iki lapkričio 13

   Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

   Autorius: Lolita Verdi
   2022-10-19 13:00:00

   Nuo spalio 20 iki lapkričio 13 dienos patenkame į užtemimo koridorių. Tai permainų laikotarpis, kada gali įvykti netikėti įvykiai, kuriems nesame pasiruošę.

   Saulės užtemimas bus spalio 25 d., 13.49 val.. Ir patenka į stipriai nusilpusios Saulės periodą.

   Saulė kasmet nuo spalio 17 iki lapkričio 16 dienos yra Svarstyklių ženkle, kur jaučiasi labai nejaukiai, tai jos silpniausia padėtis. Tačiau šis laikotarpis ne visada sutampa su užtemimu. Todėl šiemet šis laikotarpis ypač svarbus.
   Saulė – planeta, kuri šviečia kiekvienam ir visada yra absoliučiai nesavanaudiška, ji suteikia šviesos ir šilumos, suteikia žmogui atsakomybės už save, savo gyvenimą ir savo sprendimus jausmą. 

   Kai Saulė nusilpusi lyg ir nėra aiškaus matymo. Žmonės nustoja prisiimti atsakomybę už save, savo veiksmus, pradeda ieškoti, ką kaltinti. Ir, žinoma, jie randami. Saulės planeta atsakinga už valdžią turinčius žmones, už valstybę, politinius lyderius. Ir čia gali būti dvejopas pasireiškimas. Valstybiniu lygmeniu gali būti priimti sprendimai, kurie sukels nepasitenkinimą ir chaosą. Ypač užtemimo koridoriuje priimti sprendimai turės stiprią įtaką iki kito užtemimo. Taip pat žmonės dėl visų bėdų gali kaltinti valdžią.

   Ką daryti?

   Labai svarbu suprasti, kad tai, kas vyksta mūsų gyvenime, yra 100 proc. mūsų atsakomybė. Kiekvieną laiko akimirką esame toje vietoje ir su tais žmonėmis, kur mus atvedė karma, t.y. mūsų žingsnių ir pasirinkimų praeityje pasekmė. Jei norime pakeisti situaciją, turime pradėti keistis patys. Ir šis užtemimų koridorius bus geras simuliatorius. Realiuose, gal ne visada lengvuose, situacijose galėsime mokytis nekritikuoti, neieškoti kaltųjų, o prisiminti savo, kaip Kūrėjo, vaidmenį. 

   Prisiminiau garsiąją Ivano Rūsčiojo frazę: „Aš tave pagimdžiau, aš tave užmušiu“, taip galima susieti su tuo, kas tau gyvenime netinka. "Aš tai sukūriau ir ištaisysiu!"

   Daugiau informacijos:

   Skaityti komentarus

   http://www.bangladeshsociology.org/ 2022 28 10 05:03

   Proven inside 2003, Bangladesh Sociological Contemporary society is an correlation involving sociologists from Bangladesh recognized for the promo associated with sociological educating, publication and exploration inside Bangladesh. The principal main goal of the Modern society is certainly,

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai