°C
   2021 10 28 Ketvirtadienis

   Jolanta Blažytė: Batai

   Nuotrauka: Asmeninio archyvo nuotr.

   Autorius: Jolantos Blažytės Facebook įrašas
   2021-10-12 13:00:00

   Pandemijos valdymo ekspertas VZB išsikėlė sau tikslą apsunkinti nesiskiepijančių gyvenimą. Suprantu, kai jokių kitų tikslų gyvenime nėra, tai toks tikslas – pats tas.

   Tik noriu pranešti, kad VZB gyvenimo tikslas jau artėja prie horizonto linijos. Nes, pavyzdžiui, mano gyvenimas tikrai sunkėja.

   Štai šiuo metu žiūriu į savo batus, kuriuos dėvėjau praeitą sezoną, ir galvoju: ar jie dar madingi ar jau nebe?

   Jei bučiau skiepyta, taigi nueičiau į parduotuvę ir nusipirkčiau naujus, madingus. Dabar, deja, be galimybių paso to padaryti negaliu. O šalia esančioje mažytėje Norfoje madingų batų nėra, tik baltos tapkės.   Gera žinia yra ta, kad neskiepytiems sėdėti parke ant suoliuko dar neuždrausta. (P.S. fašizmas prasidėjo būtent nuo šio draudimo).

   Ir dar geresnė žinia yra ta, kad JAV Floridoje gyvenanti draugė, matydama dėl batų apsunkintą mano gyvenimą, pakvietė atvykti į svečius. Sako: „atvažiuok pas mus, čia pilna visokių kuntaplių, nusipirksi. Jei esi neskiepyta, tai dar ir nuolaidą gausi“. Todėl žadu važiuoti. Ir draugę aplankysiu ir batus nusipirksiu. Kaip sakant, nėra to blogo...   O jei rimtai, gal kas galėtų nurodyti dar bent vieną pasaulio valstybę, kurioje neskiepytas žmogus negalėtų nusipirkti..... batų? Europoje tokios tikrai nėra.

   (P.S. internetinė prekyba batams pirkti ne visada tinka. Turgaus nesiūlyti).

   Skaityti komentarus

   Graži diena 2021 12 10 04:33

   Kaip visada, taikliai. Bet juk neskiepytus valdžia saugo, globoja, kad neužsikrėstų...o jei dar paliks ir be batų, tai jau globa nebepavadinsim........izoliacija būtų teisingiau.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai