°C
   2020 11 24 Antradienis

   Facebook - išsaugokite tai, kas svarbu

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   Autorius: Loreta Fokienė
   2020-03-31 20:00:00

   Atsargų ir Dievas saugo...

   Būna kad ima ir nutinka įvairūs nemalonūs dalykai. Pavyzdžiui, išsijungia feisbukas ar dingsta visa/dalis jame buvusios informacijos. Galima užbėgti tam už akių - išsisaugoti kompiuteryje savo duomenis. Tai, beje, visai paprasta, o „ant dūšios“ iš karto lengviau, nes visi rašyti tekstai, nuotraukos, puslapių informacija ramiai sugula į failus. 

   Trumpa feisbuko duomenų saugojimo pamokėlė:

   1. Viršutinėje mėlynoje meniu juostoje paspaudžiame dešinėje esančią rodyklę ir randame meniu punktą Nustatymai. Pasirenkame jį.

   2. Naujai atsivėrusio lango kairiame stulpelyje randame f raidę su užrašu Jūsų „Facebook“ informacija. Paspaudžiame ant to užrašo.

   3. Dešinėje atsiveria lapas pavadinimu Jūsų „Facebook“ informacija. Čia randame eilutę: Atsisiųsti informaciją. Paspaudžiame ant jos.   4. Atsiveria naujas lapas su informacija, kurią galima saugoti į failą. Pagal nutylėjimą yra pažymėti visi dalykai. Jei kažko nereikia, tiesiog spaudžiame pelyte ir nuimame varnelę.

   5. Kai pasirinkome tai, ką saugosime į išorinį failą/-us, spaudžiame mėlyną mygtuką „Sukurti failą“.

   6. Ramiai einame užsiimti savo reikalais. Kai failas bus sukurtas, gausime pranešimą apie tai į savo el.paštą ir feisbukas informuos. Tai gali užtrukti iki kelių valandų - priklauso nuo informacijos kiekio.    7. Atsiųstą failą randame lange: Available copies (jis yra greta lapo, kuriame žymėjome saugomus apsirinkimus - tas lapas vadinosi Request copy). Ten bus pasirinkimas Download - jį paspaudę į savo kompiuterį atsisiunčiame visą suarchyvuotą informaciją. 

   Sėkmės išsaugant duomenis - ryt balandžio 1 - maža kas sumanys pajuokauti...

   Skaityti komentarus