°C
   2022 09 26 Pirmadienis

   Astrologinė prognozė rugpjūčio 8–14 dienoms

   Nuotrauka: ELTA nuotr.

   2022-08-07 21:00:00

   AVINAS

   Šią savaitę norėsis lėkti kuo toliau nuo įgrisusios rutinos. Deja, kilusią idėją nebūtinai pavyks realizuoti. Galbūt sutrukdys svarbios pareigos, sąskaitos, artimųjų problemos. Būkite atlaidesni artimiesiems, pašnekovams. Neįžeiskite jų jausmų, ego bei nekenkite savo reputacijai. Be reikalo eikvosite laiką bei energiją, jei mėginsite kažką įrodyti tiems, kurie nenori jūsų klausytis. Atmeskite avantiūristinius pasiūlymus. Neleiskite netinkamai elgtis savo vaikams. Saugokitės ugnies, žaibo, avarijų.

   JAUTIS

   Šios savaitės pradžioje ir gerų pokyčių, ir rimtų problemų galite prisidaryti akimirksniu. Verčiau aklai nepulkite į rizikingą avantiūrą ir netrankykite durų prieš nosį savo artimiesiems bei nekelkite gyvenimui ir aplinkiniams ypatingų reikalavimų. Laiku atlikite būtinas verslo, finansines operacijas. Tikėtini neįprasti pokalbiai su įdomiais žmonėmis. Spontaniški pasirinkimai gali įvelti į problemas. Saugokitės nuostolių, traumų. Savaitgalį jums parūps draugiškos kompanijos, kolektyvinės pramogos.

   DVYNIAI

   Ši savaitė prasidės tam tikru savivertės, godumo ar dosnumo išbandymu. Galbūt mėginsite nuslėpti savo išlaidas ar planus. Maža tikimybė, kad tai pavyks. Nederėtų paskubomis investuoti. Neužkibkite ant sukčių kabliuko. Regis, labai norėsis naujų potyrių, išvykų. Deja, gali pasitaikyti neplanuotų trikdžių kelionėje ar kitur, galbūt susijusių su pervežimais, logistika, skrydžiais ar būsimomis studijomis. Jeigu teikiate informaciją, padidės keistų klaidų tikimybė. Pasisaugokite rizikų vandenyje.

   VĖŽYS

   Šią savaitę teks labiau derintis prie aplinkybių ir kitų žmonių ir tai bus nelengva. Galite sulaukti priekaištų, kad negebate atsipalaiduoti, kurti meilės santykių. Jūsų ir partnerio laukia jausmų išbandymai. Santykiai su kitais žmonėmis taip pat bus įtempti, ypač jei jie demonstruos savo valdžią ir galią. Ekonomiškiau ir apdairiau tvarkykite savo biudžetą, planuokite pirkinius, išlaidas, nes jūsų santaupos senka. Savaitgalį galite išvykti į renginį, varžybas, pajūrį ar pan. Gali užsimegzti nauji ilgalaikiai ryšiai.

   LIŪTAS

   Savaitės pradžioje nepagailėsite dėmesio vaikams, augintiniams. Galite kiek neprotingai išlaidauti. Spręsdami rimtus reikalus stengsitės parodyti, ką sugebate. Tačiau sielos gilumoje turbūt suksis nerimo kamuolys. Nerimausite dėl galimų nevaldomų pokyčių, sveikatos. Geriau būtų kol kas neeksperimentuoti su išvaizda ir dietomis. Kupina įtampos, neprognozuojama gali būti savaitės pabaiga. Lengva susikompromituoti ar kitaip nukentėti. Venkite rizikos, konfliktų.

   MERGELĖ

   Savaitės pradžioje situacija bus nervinga, jeigu teks tvarkyti skubius neįdomius reikalus, daug bendrauti. Žymiai labiau norėsis ramiai sukinėtis namie ar sodyboje arba pasiduoti meilės pagundoms, kūrybiniam polėkiui. Šiuo metu nederėtų aiškintis santykių, reikšti pretenzijų, kelti pavydo scenų. Regis, numatyta tolima kelionė dėl tam tikrų priežasčių gali nebeatrodyti pageidaujama ar reali. Jei keliaujate, kils trukdžių. Savaitgalį teks aktyviai bendrauti. Nebūtina pritarti oponentams, svarbu tik nekibti į atlapus.

   SVARSTYKLĖS

   Šią savaitę neišvengsite įvairių rūpesčių. Galite jausti nepasitenkinimą dėl kolegų ir artimųjų elgesio, nes jums atrodys, kad jie jus išnaudoja. Savo priekaištais galite apkartinti ir mylimo žmogaus jausmus. Tą žalą ištaisyti bus nelengva. Tikėtini rūpesčiai ir dėl nekilnojamojo turto, draudimo, mokesčių, vaikų poreikių ir pan. Jeigu kam nors ieškote dovanos, įtikti bus sunku. Savaitgalį labai parūps įvaizdis, norėsis atrodyti gražiau ir jaustis geriau. Informacijos daug, bet neapsigaukite – svetimi receptai jums gali netikti.

   SKORPIONAS

   Savaitės pradžioje galite papildomai užsidirbti arba kažką nepigiai įsigyti. Jeigu esate kelionėje, būsite linkę kiek per daug išlaidauti pramogoms, pasiduoti abejotinoms meilės pagundoms. Gali suerzinti tai, ką išgirsite iš kai kurių pašnekovų ir žiniasklaidos. Regis, turite aršių konkurentų, nelinkinčių jums sėkmės. Iki pat šios savaitės pabaigos nederėtų niekur skubėti, rizikuoti. Lengva susikompromituoti, o asmeniniai santykiai gali patirti krizę. Saugokitės elektros iškrovos, žaibo, atsargiai elkitės su technika, ugnimi.

   ŠAULYS

   Savaitės pradžioje būkite atsargūs – kai kurie jūsų poelgiai gali atnešti netikėtų pasekmių. Jūsų dosnumu, svetingumu ar patiklumu gali būti netinkamai pasinaudota. Arba pajusite, kad patys negebate įveikti pagundos išlaidauti. Galbūt rūpės remonto darbai, įvairūs pirkiniai, augintinių poreikiai. Neatidėliokite sveikatos pasitikrinimo, jeigu tai aktualu, nes delsti pavojinga. Savaitgalį pirmenybę teikite jaukiam namų židiniui bei poilsiui gamtoje, sodyboje. Atsargiai prie vandens telkinių.

   OŽIARAGIS

   Savaitės pradžioje jus gali užklupti santykių, ūkinės arba sveikatos problemos. Regis, trumpam pasijusite vieniši, nesuprasti. Venkite kelti pavydo scenas mylimam žmogui bei ieškoti įtarimų patvirtinimo. Santykių pagerinti nepavyks, jei paisysite tik savo interesų. Pravartu nesavanaudiškai pasistengti dėl artimų žmonių ir bendros gerovės. Savaitės antroje pusėje neaiškumų gali kilti dėl materialinių vertybių, pinigų, nuomos. Venkite aferų, azartinių žaidimų bei lengvabūdiškų nuotykių. Saugokite vaikus ir nuosavybę.

   VANDENIS

   Savaitės pradžioje galite išgirsti pasiūlymų bei komentarų iš pažįstamų asmenų. Objektyviai įvertinkite savo ir kitų galimybes. Būkite apdairūs, nes situaciją gali komplikuoti konkurentų pinklės. Yra ir kitų nepalankių asmenų, kuriems atrodote ekscentriški ir nelabai patikimi. Nepasiduokite jokioms provokacijoms, išlikite santūrūs. Atsargiai su elektra, ugnimi bei kelyje. Savaitgalį aktyviai reikšitės tarp artimųjų ir pažįstamų. Nepirškite savo požiūrio kitiems, nes tuo galite paskatinti susipriešinimą.

   ŽUVYS

   Šią savaitę jums gali sukelti abejonių siūlomas dalykinis sandoris, projektas. Susiraskite informacijos ir išsiaiškinkite. Gali būti, kad draugams, vaikams prireiks jūsų pagalbos. Neveidmainiaukite, nes iš jūsų laukiama tikro nuoširdumo. Kita vertus, per didelis vaikų lepinimas nerekomenduojamas. Pasisaugokite abejotinų pagundų bei avarinių situacijų. Savaitgalį ypač saugokite savas ir svetimas paslaptis. Per išsiblaškymą galite prarasti reikalingą daiktą, dokumentą. Atsargiai vandenyje.

   Skaityti komentarus