°C
   2022 06 28 Antradienis

   Astrologinė prognozė kovo 14–20 dienoms

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2022-03-13 21:00:00

   AVINAS

   Savaitės pradžioje būsite nusiteikę rizikuoti, leistis į avantiūras, intrigas. Pagalvokite apie padarinius. Piniginę turbūt teks paploninti dėl vaikų poreikių. Verčiau neskubėkite rimtai įsipareigoti, jeigu nesate tikri dėl verslo planų ar jausmų. Savaitės viduryje pravartu didesnį dėmesį skirti sveikatai, mitybai ir neatliktiems darbams. Keblumų gali kilti, jei esate komandiruotėje, kelionėje. Savaitgalį tuo pačiu metu kažkas džiugins, jaudins, o kažkas kels išgyvenimus, nerimą. Gali ateiti suvokimas, kad svarbu šį tą keisti.

   JAUTIS

   Šios savaitės pradžioje atsiras nenumatytų rūpesčių. Bus didesnis techninių nesklandumų, agresijos, avarijų, gaisrų pavojus. Gali prasiveržti ilgai kaupta įtampa tarp jūsų ir artimo žmogaus ar dalykinio partnerio. Antroji savaitės pusė skatins kūrybingumą, polėkį, bet kartu gali atnešti netikėtumų, susijusių su vaikais, mylimu žmogumi arba su verslu, finansais. Galbūt semsite įspūdžius kelionėje. Savaitgalį nedžiugins sveikata arba bendravimo keliama įtampa. Įsiklausykite ir į kitų žmonių psichologines reikmes.

   DVYNIAI

   Savaitės pradžioje teks daug bendrauti, judėti, rūpintis informacija, buitinėmis, techninėmis smulkmenomis. Nežiopsokite kelyje, nes gresia avarijos. Į svarbų klausimą atsakymą galėsite tik nujausti, nes apie perspektyvas kol kas nebus kalbama. Savaitės antroje pusėje rūpesčių sukels artimas žmogus. Jeigu imsitės svarbių reikalų, bus sunku sklandžiai juos užbaigti – galite kažkam neįtikti, sukelti nepasitenkinimą. Artėjant savaitgaliui, stiprės dramatiškumo pojūtis, azartas, domins kolektyvinės iniciatyvos.

   VĖŽYS

   Savaitės pradžioje gali atsirasti skubių reikalų, susijusių su nuoma, nuosavybe, prekyba. Artimų žmonių poreikiai gali viršyti jūsų galimybes. Saugokitės ugnies ir nuostolių. Kantriai dirbkite, skaičiuokite, planuokite. Nuo savaitės vidurio daug bendrausite. Gali būti, kad išlaidų pareikalaus pasiruošimas kelionei, draudimas, vizų reikalai ar kt. Sugebėsite daug nuveikti, jeigu planingai naudosite laiką. Savaitgalį nepalanku ieškoti didelių kompanijų, nuotykių. Geriausiai laiką praleisite su šeima.

   LIŪTAS

   Savaitės pradžia gali pareikalauti iš jūsų atsakingesnio požiūrio į darbą, pareigas, įstatymus. Veikiausiai būsite sudirgę ir nekaip reaguosite, jeigu kas nors išdrįs ko nors reikalauti ar kelti balsą. Saugokitės traumų, nekenkite kitiems ir nesivelkite į priekaištų karą. Nuo savaitės vidurio domėsitės galimybėmis daugiau užsidirbti, pagerinti gyvenimo sąlygas ar techniką, saugiau įsirengti. Arba talkinsite kitiems. Savaitgalis pateiks ir malonių, ir nemalonių žinių bei kontaktų. Nebūkite kategoriški, jei kažkas jums nepritars.

   MERGELĖ

   Savaitės pradžioje gali pasireikšti energijos trūkumas. Tikėtini trikdžiai kelyje, nesusipratimai bendraujant, slaptos intrigos. Derėtų pasisaugoti traumų, nudegimų. Galbūt jums pritrūks pinigų, o tie asmenys, kurie jums galėtų padėti ar yra skolingi, bus pasyviai abejingi. Nuo savaitės vidurio problemos paaštrės, bet tik tuo atveju, jei nepasirūpinsite tuo, kuo turite pasirūpinti. Savaitgalį galite gauti naudingų patarimų, kuriais pravartu pasinaudoti. Tik nepulkite į abejotinas avantiūras, meilės nuotykius.

   SVARSTYKLĖS

   Savaitės pradžioje gali kilti ūpas dalyvauti renginiuose, susibūrimuose. Atsargiau reikėtų elgtis su naujais pažįstamais, jeigu nenorite įsitraukti į rizikingą avantiūrą. Nesusiviliokite abejotinais pasipelnymo būdais, kuriuos pirš įtartini asmenys. Meilės santykiuose padaugės aistros, bet kartu ir pavydo, įtampos. Nuo savaitės vidurio dėl iliuzijų, netikrumo sunku bus iš karto teisingai suvokti, kas ir kodėl. Nepulkite viešinti išgirstos abejotinos informacijos, tikrinkite faktus. Neužkibkite ant sukčių kabliuko.

   SKORPIONAS

   Savaitės pradžioje padarysite klaidą, jei nesuvaldysite emocijų netinkamoje vietoje. Svarbu atidžiai stebėti, kas vyksta aplink jus ir šeimos narių gyvenime. Saugokitės ugnies, agresijos. Nuo savaitės vidurio aktyviai bendrausite, nevengsite būti viešumoje, tačiau nelabai paisysite kitų nuomonės bei interesų. Jausitės svarbiausi ir protingiausi. Nepasiduokite provokacijoms, manipuliacijoms. Savaitgalį pasirūpinkite, kad niekas jūsų neblaškytų, jei pajutote kūrybinį įkvėpimą ar paprasčiausiai trokštate pabūti vieni.

   ŠAULYS

   Savaitės pradžioje gali tekti leistis į tolimą kelią, rūpintis logistika, migracija, informacija, susipažinti su asmenimis iš užsienio ar pan. Jus domins bet kas, tik ne rutina. Saugokitės traumų, avarijų. Nuo savaitės vidurio tikėtini oficialūs susitikimai, pokyčiai darbe. Tiksliau pagrįskite savo požiūrį, jei norite būti suprasti. Visgi kai kuriems jūsų siekiams gali nepritarti nei kolegos, nei artimieji. Pasistenkite išvengti atviros konfrontacijos. Savaitgalis žada susitikimus su draugais, kolektyvinius renginius.

   OŽIARAGIS

   Savaitės pradžioje dėl pinigų, skolų, mokesčių, išlaidų ar vaikų poreikių augs įtampa. Galbūt apsispręsite dėl permainos arba paskolos. Partneris, rėmėjas išties gali padėti, tačiau psichologiškai jums bus nelengva kažko prašyti, derėtis. Savaitės viduryje be aiškios priežasties padidės optimizmo jausmas, noras ką nors tikslingai veikti, siekti. Galite gauti žinią iš toli. Venkite aplaidumo darbe. Saugokite sveikatą. Savaitgalį neišvengsite praktinių rūpesčių. Saugokite nuo pavojų vaikus. Venkite avantiūrų.

   VANDENIS

   Savaitės pradžioje gali tekti spręsti problemėlę, susijusią su santykiais, pinigais, technika. Gresia traumos, galite sužeisti kitus žmones arba patys susižeisti. Galite įgyti priešų, nukentėti dėl nesitaikstymo su neteisėtais kitų asmenų veiksmais arba dėl savo pačių neteisėto veikimo. Nuo savaitės vidurio kils pagundų keisti gyvenimą, veiklą. Vieni dalykai eisis kaip per sviestą, kiti sukels nerimo dėl galimų nuostolių ar kt. Menas, meilė žada stiprius potyrius. Savaitgalį galite atsidurti nepažįstamų žmonių draugijoje.

   ŽUVYS

   Savaitės pradžioje jus gali sunervinti aštrus pokalbis ar pranešimas. Itin saugokitės traumų, su bet kokia technika elkitės labai apdairiai. Galbūt kas nors sutiks tarpininkauti, jeigu ieškote darbo ar reikalingos paslaugos. Nuo savaitės vidurio būsite labiau stebimi ir vertinami. Atsižvelkite į partnerių poreikius, planuodami pirkinius ar permainas. Nebandykite manipuliuoti kitais žmonėmis. O jeigu esate patiklūs ir naivūs, patys pasisaugokite. Savaitgalį atsikratykite šlamšto, trukdančio laisvai alsuoti.

   Skaityti komentarus