°C
   2023 05 29 Pirmadienis

   Astrologinė prognozė birželio 6-12 dienoms

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   Autorius: ELTA informacija
   2022-06-05 21:00:00

   AVINAS

   Savaitės pradžioje daug lems pareigos jausmas, kantrybė. Tikėtina, kad labiau nei paprastai rūpinsitės savo ir aplinkinių, augintinių sveikata, mityba, švara, higiena, grožiu.Pravartu pasirūpinti technika, dažniau pasportuoti. Nuo ketvirtadienio gali pasitaikyti aršių oponentų išpuolių, triukšmingo santykių aiškinimosi, ginčų. Stenkitės neperžengti etiško bendravimo rėmų, nepasiduokite provokacijoms. Savaitgalį būsite linkę išlaidauti, finansiškai rizikuoti. Galite spontaniškai įsigyti nepigų daiktą, įteikti originalią dovaną.

   JAUTIS

   Savaitės pradžioje nestokosite kūrybingumo ir energijos užsiimdami įvairia veikla. Jus džiugins galimybė daryti įtaką kitiems, rasti gerbėjų, patikti publikai ir pan. Augs ūpas sportuoti, rungtyniauti. Labiau saugokite vaikus. Savaitės viduryje naujai pažvelgsite į darbo, verslo galimybes, ypač jei tai susiję su kūrybiniais projektais, vaikų laisvalaikio, renginių organizavimu. Kiti dalykai rūpės tuo atveju, jeigu jums svarbu atgauti jėgas, pataisyti sveikatą ar įsigyti augintinį. Savaitgalis žada staigmenų.

   DVYNIAI

   Savaitė privers pasirūpinti pinigų, nuosavybės reikalais bei dokumentais. Jeigu galite, prioritetą teikite namams, šeimai, pabendraukite su rečiau matomais artimaisiais. Pasistenkite, kad mikroklimatas šeimoje būtų kuo šiltesnis, draugiškesnis. Venkite svaigalų. Galimi keblumai, susiję su tam tikromis vaikų aktualijomis. Pastaruosius labiau saugokite. Savaitgalį su kitų pagalba kažką svarbaus galite nuspręsti dėl ūkinių reikalų, augintinių. Pasisaugokite alerginių reakcijų. Grožio eksperimentai gana rizikingi.

   VĖŽYS

   Būsite nusiteikę tartis, derėtis, priimti įvairią informaciją, tvarkyti dokumentus. Išgirsite įvairių naujienų, gandų. Pasistenkite būti kuo tolerantiškesni. Antroje savaitės pusėje jau trokšite ramaus privatumo. Dėl nervinės įtampos ar išsiblaškymo galite nepastebėti svarbių dalykų. Liaukitės visur ieškoję kaltų ir venkite rizikos. Bendravimą šiek tiek ribokite, ypač socialiniuose tinkluose. Pravartu pasidžiaugti gamta, vaikais arba pagal savo skonį susitvarkyti namus. Gali nustebinti netikėta intriga.

   LIŪTAS

   Veikiausiai jums pavyks įgyvendinti planuotą komercinę operaciją. Galbūt pasitaikys proga papildomai užsidirbti, susitarti dėl kredito, nuomos, pageidaujamų mainų ar kt. Jeigu kam nors rinksite dovaną, pasižymėsite praktišku požiūriu. Naujai užsimezgusios pažintys arba susitikimai su draugais, giminaičiais gali suteikti džiaugsmo, o kartu ir reikalingos informacijos. Venkite bet kokios rizikos kelyje. Savaitgalis gali išbandyti jūsų komforto poreikį, jausmų stiprumą ir modernumą.

   MERGELĖ

   Savaitės pradžioje jums turbūt teks užsiimti protiniu darbu, diskutuoti, teikti interviu ar pan. Visgi nerimą gali kelti itin jautri aktualija - šeimos gerovė, gyvenimo sąlygos. Tikėtina nebloga komercinė uoslė. Savaitės viduryje seksis geriau, jeigu aiškiai žinosite, ką norite toliau veikti, ko siekti. Svarbus yra konkretus planas. Visgi galite klysti, vertindami kai kurių asmenų ketinimus. Atviri pokalbiai, derybos padėtų pasitikslinti finansines galimybes ir pakoreguoti planus. Savaitgalį raskite laiko romantikai.

   SVARSTYKLĖS

   Savaitės pradžioje galite patirti keistų nuojautų, o gal net mistinių ženklų. Jeigu kažkokių įsipareigojimų ar planų įvykdyti nepajėgiate, turbūt staiga suvoksite, ką ir kaip turite daryti. Saugokite sveikatą, venkite triukšmingų susibūrimų, emocinės įtampos. Savaitės viduryje tapsite aktyvesni, nusiteikę ginti savo poziciją. Regis, nepageidausite kitų vadovavimo, nurodymų, sunku bus sutikti su kompromisais bei įtikinti pašnekovus. Savaitgalį gali atsinaujinti santykiai su pažįstamu, kuris galbūt grąžins tam tikrą skolą.

   SKORPIONAS

   Savaitės pradžioje geriau jausitės ne namuose, o visuomeniniuose renginiuose, kelionėje ar pan. Nesunkiai pritrauksite bendraminčių. Kolektyviniai projektai teikia neblogų vilčių, tačiau pastangų teks įdėti nemažai. Visgi jūsų vertybinė pozicija sulauks kritikos strėlių. Nuo savaitės vidurio jau stigs noro dirbti, bendrauti. Regis, kažkas aukštyn kojom vers jūsų planą. Galbūt teks grąžinti skolą arba sutikti su atidėjimu, jei laukėte, kad grąžintų jums. Visgi seksis rami protinė ir kūrybinė veikla, džiugins gamta.

   ŠAULYS

   Savaitės pradžioje iš galvos neišeis karjera, politika. Teks daug ką daryti paskubomis, patiriant spaudimą. Kita vertus, jums oponuojantys asmenys gali pasitarnauti viena ar kita prasme, kažko svarbaus išmokyti. Savaitės viduryje sustiprės noras rizikuoti ir tam skatinti kitus. Gali būti, kad, tarpininkaujant draugams, įsiliesite į dominančią interesų grupę, pateksite į norimą renginį, varžybas ar pan. Savaitgalį galite pasijusti persisotinę šurmuliu, dėmesiu. Jausite nuovargį. Saugokite sveikatą.

   OŽIARAGIS

   Savaitės pradžioje neblogai seksis protinė veikla. Įspūdžių patirsite bendraudami su atvykusiais iš toli, arba su tais, iš kurių galima gauti reikalingos informacijos, pasitarti dėl kelionės, studijų ir pan. Galite vykti į konferenciją, seminarą. Savaitės viduryje darbe padidės įtampa. Regis, būsite nusiteikę net be rimto reikalo gintis arba pulti. Tuo tarpu pagrindinė sėkmės sąlyga yra darnus bendradarbiavimas su kolegomis. Savaitgalį jus domins visuomeniniai ir kultūriniai renginiai, ekskursijos. Pramogos plonins piniginę.

   VANDENIS

   Savaitės pradžioje turėsite paplušėti srityse, susijusiose su verslu, finansais, komercija. Turbūt nemažai kainuos norimas projektas, kelionė ar pan. Gana sumaniai spręsite psichologines vaikų, artimųjų problemas. Savaitės viduryje daug bus kalbama apie studijas, egzaminus, užsienio naujienas, keliones, išvykusius pažįstamus, tolimus planus. Regis, nustebins informacija internete. Atsargiai su nepažįstamais gerbėjais ir nepatikimais draugais. Savaitgalį stenkitės neišprovokuoti pavydo scenos, nuostolio.

   ŽUVYS

   Įmanomi pasiekimai per tarpininkavimo veiklą. Ir jums, ir jūsų artimiesiems gali būti aktualu apsispręsti dėl šeimos biudžeto paskirstymo įvairioms reikmėms, nuosavybės ar turto įteisinimo, jo dalybų ar pan. Svarbu atkreipti dėmesį į teisinę reikalų pusę, kad neliktų spragų. Saugokitės sukčių bei patys nesukčiaukite.Būkite atidesni su svetimomis vertybėmis, dokumentais, jų nesugadinkite, nepameskite. Savaitgalį galimas meilės nuotykis, susižavėjimas arba smagūs potyriai kelionėje.

   Skaityti komentarus