°C
   2023 09 30 Šeštadienis

   2022 m. lapkričio mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams: kas gali tikėtis pokyčių vėlyvą rudenį?

   Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

   2022-10-31 09:00:00

   Avinas

   Lapkritį Avinas gali stipriai trokšti pakeisti savo gyvenimą. Tai bus arba jo paties noru, arba tam tikri įvykiai privers jus keistis. Lapkritį būsite labai jautrūs ir dėmesingi aplinkiniams, jūsų santykiai įgaus naujų dimensijų. Avinas gali drąsiai tikėtis kitų paramos. Galima kelionė į užsienį. Tai geras metas praleisti atostogas su partneriu. Patartinas fizinis aktyvumas ir lankymasis sporto salėje.

   Jautis

   2022 m. lapkritis Jaučiams bus tas laikas, kai reikės padirbėti prie poros santykių. Naujo emocinio lygmens santykių užmezgimo laikotarpis. Jums prireiks gebėjimo derėtis su kitais. Artimieji tikėsis jūsų paramos ir pagalbos, bet taip pat daug ką padarys ir dėl jūsų. Padidės jūsų darbingumas ir ištvermė. Venkite pervargimo ir didelio darbo krūvio.

   Dvyniai

   2022 m. lapkritį Dvyniai turės rimtai imtis darbo. Jums bus labai svarbu jaustis naudingam, žinoti, kad esate reikalingas ir kad jumis galima pasikliauti. Šį mėnesį būsite ypač jautrūs bet kokiai į jus nukreiptai kritikai. Lapkritį turėsite atlikti daug smulkių ir gana nuobodžių darbų. Venkite konfliktų su partneriu. Jūsų fizinis aktyvumas bus nepaprastai didelis. Nesielkite pernelyg impulsyviai, prieš pradėdami naujus veiksmus gerai pagalvokite apie pasekmes. Yra uždegiminių ligų rizika, rūpinkitės savo sveikata!

   Vėžys

   2022 m. lapkritis Vėžiams - malonių staigmenų ir linksmybių metas. Galite atsipalaiduoti ir nesijaudinti. Visata padės jums išlikti saugiems. Galite įsitraukti į kūrybinę veiklą. Tinka leisti laiką su vaikais. Bet koks intelektinis darbas bus lengvas. Gali kilti staigios baimės ir nerimas, tačiau tai bus trumpalaikiai impulsai. Vėžiai lapkričio pabaigoje gali jaustis pavargę ir apatiški. Rūpinkitės savo sveikata, vartokite vitaminus ir valgykite visavertį maistą.

   Liūtas

   2022 m. lapkritį Liūtų dėmesys bus sutelktas į šeimos reikalus. Tinkams laikas atostogauti ir leisti laiką su šeima. Svarbu skirti laiko savo artimiesiems. Liūtai pasirūpins komfortu ir saugumu savo namuose. Jums gali norėtis daugiau privatumo. Tai geras laikotarpis išspręsti visus esamus konfliktus, daugiau laiko praleisti su partneriu ir vaikais. Gali būti, kad gims naujos svajonės ar pakeisite darbą. Naudinga daugiau laiko skirti atsipalaidavimui, užsiimti joga. 

   Mergelė

   2022 m. lapkritį Mergelės aktyviai bendraus ir užmegs ryšius. Turėsite daug įvairių idėjų ir minčių bet kuria tema. Jūsų protas bus užimtas daugeliu klausimų, mintys šokinės nuo vienos temos prie kitos. Šį mėnesį Mergelėms ypač reikės paguodos. Nepamirškite stebėti savo mitybos ir saugokitės per didelio fizinio krūvio.

   Svarstyklės

   2022 m. lapkritį Svarstyklės iš naujo peržiūrės savo vertybes. Ilgą laiką pervertinote materialių dalykų svarbą savo gyvenime. Gyvenimas gali priversti jus labiau atsigręžti į dvasingumą ir neapčiuopiamus dalykus. Būkite atsargūs su savo finansais, nes yra rizika įsiskolinti. Venkite išlaidumo ir nepirkite impulsyviai. Jūsų elgesys gali sukelti partnerio pasipiktinimą. Taip pat verta prisiminti tuos, kurie jums padėjo sunkiu metu, nes jūsų elgesys pastaruoju metu visiems galėjo atrodyti egocentriškas. Tikėtinos sveikatos problemos. 

   Skorpionas

   2022 m. lapkritį Skorpionams pavyks tai, kas jiems dar nebuvo pavykę. Itin rūpinsitės savo išvaizda: nauja šukuosena, daiktais, net įvaizdžio keitimu. Tikėtini darbo pokalbiai, pažintys su naujais žmonėmis. Bet kokio ginčo metu galėsite apginti savo požiūrį. Mėnuo žada būti gana sėkmingas ir netgi padidins turtą. Nerizikuokite ir nedalyvaukite jokiame ekstremaliame sporte. 

   Šaulys

   2022 m. lapkritį Šauliai gilinsis į save, analizuos savo jausmus, pojūčius. Daugelis Šaulių pradės padėti kitiems, užsiims labdaringa veikla. Galite perdėtai vertinti viską, kas jums nutinka, todėl stenkitės nepriimti skubotų sprendimų ir nieko iš esmės nekeisti savo gyvenime. Esate linkęs sukurti problemas lygioje vietoje. Saugokitės žarnyno ligų ir laikykitės dietos. 

   Ožiaragis

   2022 m. lapkritį Ožiaragiai daug bendraus su draugais, organizuos kūrybinius, kolektyvinius projektus. Turėsite daug bendraminčių ir žmonių, norinčių jums padėti. Tačiau įsiklausykite į savo vidinį balsą, nes bet kada gali suaktyvėti konkurentai ir šmeižikai. Galbūt jaučiate stiprius jausmus, bet nenorite jų išsakyti. Atkreipkite dėmesį į savo sveikatą. Ypač virškinimo organus, tulžies pūslę, kepenis ir kasą. 

   Vandenis

   2022 m. lapkritį Vandeniai turėtų sutelkti dėmesį į save. Atsiras poreikis save išreikšti, augti visose gyvenimo srityse. Turėsite daug susitikimų su žmonėmis, kurie padės jums judėti pirmyn. Rūpinkitės savo santykiais su partneriu ir palaikykite vienas kitą. Šį mėnesį nemažinkite fizinio aktyvumo. Saikingai maitinkitės ir stebėkite savo svorį. 

   Žuvys

   2022 m. lapkritį Žuvys gali naujai pažvelgti į pasaulį ir jame esančias galimybes. Galite užsinorėti gilinti žinias ir pradėti studijuoti, mokytis. Mėnuo tinkamas keliauti arba persikelti į užsienį ir dirbti naujoje srityje. Žuvys negali stovėti vietoje, joms reikia augti ir tobulėti. Jaukus lindėjimas vienoje vietoje lapkritį visiškai nepatartinas. Nevartokite sunkių ir riebių maisto produktų, stenkitės padaryti porą iškrovos dienų šį mėnesį.

   Skaityti komentarus