°C
   2024 04 25 Ketvirtadienis

   Teigiamų emocijų auginimas: 10 grūdų

   Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

   2023-06-30 11:00:00

   Mūsų dvasia ir protas yra sodas, kuriame auga emocijos. Kad gautumėte gerą derlių, turite sėti, auginti gerų emocijų sėklas ir kovoti su blogomis.

   Kad pajustumėte pasitenkinimą gyvenimu, dabar turite pasėti 10 sėklų:

   1 grūdas - dėkingumas. Galingiausia emocija, galinti pakeisti jūsų gyvenimą. Puikus priešnuodis baimei. 

   2 grūdas - troškimas. Visus geriausius verslininkus ir politikus kamuoja troškulys. Jei norite pakeisti savo gyvenimą, turite trokšti pokyčių!

   3 grūdai - aistra. Vienintelė jėga, galinti pažadinti ryte. Aistra išlaisvina protą iš rėmų ir stereotipų, o būtent aistros dėka turėsite vaizduotės, energijos ką nors keisti ir gebėjimų. Aistra turi galią vesti į tikslą! 

   4 grūdas - meilė. Ši emocija turi galią neutralizuoti visas neigiamas emocijas. Mylintis žmogus visada yra geranoriškesnis ir mažiau piktinasi.

   5 grūdas - smalsumas. Vaikai visada smalsūs, todėl jiems niekada nebūna nuobodu. Ugdykite savo vaikišką smalsumą, tada pamiršite nuobodulį ir pradėsite augti! 

   6 grūdas - lankstumas. Raktas į sėkmę šiuolaikiniame pasaulyje - greitai prisitaikyti prie naujų iššūkių. Kuo daugiau neapibrėžtumo esate pasiruošę įsileisti į savo gyvenimą, tuo didesnis jūsų laimės lygis. Turite būti tvirtas savo pažiūrose, bet lankstus detalėse.

   7 grūdas - pasitikėjimas savimi. Tik su šiuo jausmu galite jaustis sėkmingi. Negalite pasiekti sėkmės be tikėjimo, kad viskas pavyks! 

   8 grūdas - žvalumas. Šis jausmas užkrečia visus aplinkinius! Tik linksmas žmogus gali gyventi malonų gyvenimą.

   9 grūdas - energija. Mūsų gyvybinė jėga, kuri gali padaryti mus turtingus. Mūsų emocinė būsena taip pat priklauso nuo mūsų energijos, todėl turime turėti daug energijos. 

   10 grūdas - pasiaukojimas. Stipriausia emocija, galinti suteikti jums suvokimą, kad gyvenate ne veltui. Nesavanaudiška pagalba kitam praturtina jūsų gyvenimo prasmę. Pasistenkite padėti ir rūpintis nuoširdžiai!

   Šaltinis

   Skaityti komentarus