°C
   2021 05 11 Antradienis

   Kun. Benas Lyris: Tekstai gyvenimo džiaugsmui

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   Autorius: Kun. B. Lyrio Facebook įrašas
   2021-04-11 17:00:00

   1. Niekada netikėk žodžiais, kuriuos žmonės pasako ne iš objektyvios tiesos, bet iš savo sužeidimų. Tikėk savo paties gyvenimu.

   2. Sergančiame pasaulyje labai daug neteisingų sprendimų. Tu tikėk ne sergančiu pasauliu, bet savo paties vidumi, ir pats stenkis būti toks, kokį norėtum, kad Tave sutiktų kiti, ir toks, kokį pats norėtum sutikti.

   3. Švelnumas yra kalba, kurią supranta visi - būk švelnus kitiems, būk švelnus sau ir niekada nieko nebausk, nes bausdamas kitus Tu savyje pažadini ne žmogų, kuris kitus gelbėja, bet piktąją dvasią, kuri kitus pasmerkia.

   4. Ne maistas sutepa žmogų, bet labai dažnai viską sutepa žmogus. Palaikyk ne vien išorės švarą, bet ir savo minčių ekologiją, kuri keis ir vidų, ir išorę.

   5. Gerbk visų žmonių pasirinkimus, nesvarbu, kokie jie bebūtų. Niekada nesileisk, kad Tavo Gyvenimą nuspręstų kiti - lygiai taip pat Tu neturi jokios teisės nuspręsti kitų žmonių Gyvenimo.

   6. Dažnas sako, kad kai pasibaigs problemos, tada pradės Gyventi. O Tu gyvenk ne problemomis - jos niekada nesibaigs - Gyvenk atradimais ir galimybėmis.

   7. Neteisk nieko, jei pats nenori būti teisiamas: tai auksinė tiesa, kurią dažnai pamirštame.

   8. Visada, kai pasmerki kitą, Tavyje laimi ne Dievas ir ne Dangus.

   9. Atmink, kad Dievas - ne sekretorė, kuri viską skubiai įvykdo. Patikėk, kad Jis - Tave be priežasties mylintis Asmuo, kuris veda Tave geriausiu keliu, ir geriausiu ne visada reiškia lengviausiu.

   10. Žmonės nematys Tavo geriausių ir tyriausių širdies poelgių ir to nematys tik todėl, kad patys ne visada yra geri ir tyri. Mes kituose pastebim tik tai, kuo patys gyvename. Būk geras, tyras, švelnus ir mylintis - būk toks ne dėl žmonių, būk toks dėl savęs.

   (Lyris)

   Skaityti komentarus