°C
   2023 05 29 Pirmadienis

   Geriausi būdai išvalyti namų erdvę

   Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

   2022-05-13 13:00:00

   Ar pastebėjote, kad viename bute ar name jaučiamės lengvi ir laisvi, o kitoje vietoje mus kažkas tarsi slegia? Iš svetimos vietos galime pasitraukti, tačiau ką daryti, jei tokie pojūčiai kyla savo namuose? Vidiniai pojūčiai signalizuoja, kad namai turi būti išvalyti nuo energetinio purvo, neigiamų emocijų ir sunkios sergančių bei negatyvių žmonių energijos.

   Kodėl užsiteršia erdvė?

   Neigiamų jausmų atsiradimo namuose priežastimis gali būti įvairios aplinkybės, pradedant tikslingu žalos sukėlimu ir baigiant sunkiai sergančio žmogaus buvimu. Visa tai trukdo tinkamai tekėti gyvybinei energijai, sukelia negatyvo kaupimąsi, provokuoja neigiamas emocijas, dažnus kivirčus ir skandalus, taip pat ligas, kurios tiesiogine to žodžio prasme persekioja jus ir jūsų artimuosius.

   Visa tai gali nutikti, jei namuose gyvena ar dažnai lankosi gyvenimu nepatenkintas, nuolat verkšlenantis, dejuojantis žmogus. Jo niūrios mintys ir neigiama vidinė energija užkemša jūsų namų energetinę erdvę. Kaupdamasis negatyvas tiesiogine prasme susigeria į sienas ir daro destruktyvų poveikį visiems jo gyventojams. Stebėkite naminių gyvūnėlių elgesį: jei jie susijaudinę, stengiasi iššokti į lauką, tada patalpoje yra aiškiai nesveikos energijos. Jei kambarinės gėlės pradeda mirti be aiškios priežasties, tai taip pat rodo, kad erdvę reikia kuo greičiau išvalyti.

   Poreikis atlaisvinti erdvę

   Pagrindinė erdvės švaros sąlyga – visų pirma fizinė švara. Svarbu drėgna šluoste valyti dulkes, nešvarumus, plauti grindis, purvinus langus, pro kuriuos negali patekti saulės spinduliai. Emocinė situacija namuose vaidina didelį vaidmenį, todėl reikia sąmoningai ugdyti teigiamą požiūrį į gyvenimą. Egzistuoja daugybė būdų, kaip išvalyti erdvę: generalinis valymas ir senų nereikalingų daiktų išmetimas, kunigo pakvietimas, įvairūs ritualai. Viskas priklauso nuo jūsų tikėjimo, religijos žinių ir, pavyzdžiui, feng shui metodų. 

   Geriausi būdai išvalyti erdvę

   Jei esate krikščionis, tuomet norėdami išvalyti namus, geriau pasikvieskite kunigą, kuris atliks reikiamą ceremoniją ir išvalys jūsų namus nuo neigiamos energijos, pykčių ir ligų. Turėdami pakankamai stiprų tikėjimą, galite patys išvalyti erdvę maldomis, švęstu vandeniu, apeinant namus uždegta bažnyčios žvake. Visus daiktus, kurie, jūsų nuomone, galėtų kenkti, reikia išmesti, geriausia sudeginti. Namus gerai periodiškai smilkyti džiovintu šalaviju, jonažole, pelynu, čiobreliais. Probleminėse vietose galite dėti medines šakas, kurios sugers neigiamą energiją: gluosnį, liepą, drebulę, tuopą ir kt. Taip pat kambariuose galite įdėti ryžių, grikių, kviečių ir periodiškai juos keisti. Paprastoji pelargonija labai gerai veikia energiją.

   Jei esate artimi Rytų filosofijos pažiūroms, tuomet turėtumėte naudoti erdvės valymo metodus, harmonizuodami elementus: orą, ugnį, žemę, metalą ir vandenį, taip pat naudodami runas ir stebuklingus augalus. Yra specialūs daiktai, kurie pašalina tam tikras neigiamos energijos rūšis: burtų lazdelės, piramidės, kristalai. Valyti erdvę reikia reguliariai, kartą per mėnesį – paprastas valymas ir 2 kartus per metus – kruopštus. Pasirinkite metodą, kuris, jūsų nuomone, veikia geriausiai. Kasdien galite uždegti (kadagio miltelius), įvairius natūralius smilkalus patalpai smilkyti. Geras būdas – vaistažolių nuovirus ar vandenį apšlakstyti nedideliu kiekiu aromatinių aliejų. Galite naudoti druskos lempą, Tibeto varpelius ar dainuojančią dubenį, atlikti specialų erdvės valymo ritualą, skaityti mantras ir vizualizuoti apsivalymo procesus. Svarbiausia čia yra didelė koncentracija. Aromatinėje lempoje esančių elementų (oras ir ugnis), jūros druskos kristalų (ugnis ir žemė), smilkalų (ugnis ir oras), raudonųjų pipirų (ugnis ir žemė) derinys duoda labai gerų rezultatų.

   Kad ir kokį erdvės valymo būdą pasirinktumėte, viskas priklauso nuo jūsų vidinės būsenos, todėl valymo reikės ir jūsų sąmonei. Atsikratę neigiamų minčių, neigiamų emocijų ir susitelkę prie teigiamų dalykų galėsite išvalyti ne tik savo butą, bet ir aplinkinį pasaulį.

   Skaityti komentarus