°C
      2024 03 29 Penktadienis

      Ezoterikė: pykstu ant šarlatanų, jie žaloja žmogų ir gali paskatinti net pasitraukti iš gyvenimo (3)

      Nuotrauka: Asmeninis archyvas

      Autorius:
      2018-09-06 21:00:00

      Trečia nekasdienių pokalbių dalis skirta tiems, kurie įsitikinę: būrėjos – šarlatanės, jų tikslas – išvilioti pinigus! Taip, yra ir tokių, pritars jums Raganė Mistika. „Labai pykstu ant tų, kurie prisiperka kortų, išmoksta kelis raktinius žodžius, vaizduoja visažinius ir savo konsultacijom žaloja žmogų, o tokių – tikrai daug“, – pokalbį pradeda ezoterikė.

      Kaip šarlatanai žaloja žmogų?

      Visų pirma, tokiems žmonėms tarologija yra kaip hobis, žaidimas, jie nejaučia visiškai jokios atsakomybės už savo žodžius. Blogiausia, kad tie savamoksliai tarologai išmoksta kelis raktinius žodžius ir iškart pradeda įsivaizduoti, kad jie visagaliai. Jie neieško kelio, žmogui nesiūlo galimybių, jie daro nuosprendį ir deda tašką. Pavyzdžiui, jie gali pasakyti: tu mirsi arba susirgsi nepagydoma liga, nuo kurios vis tiek mirsi, po poros metų. Tokios žinios žmogų gali paskatinti mąstyti net apie savižudybę. Jie nejaučia atsakomybės, dėl to man labai pikta, o tokių šarlatanų labai daug.

      Tarologija nėra šiaip žaidimas kortomis, atėjęs žmogus klausia patarimo, jam jo reikia. Pavyzdžiui, žmogus klausia, ar jam pirkti būstą, nes jis planuoja turėti daug vaikų. Būrėja jam pataria: pirkt, nes iškrito namo korta. Bet. Ji nepatikrino, kas bus, jei jis to namo nepirks, kas jo laukia ateityje nusipirkus būstą, ji nesigilina ir žmogui, kuris paklauso jos patarimo, iš dalies sugadina gyvenimą. Nusipirko žmogus namą, patyrė nuostolį, bankas atėmė būstą ir jis išeina į gatvę gyventi alkoholiko gyvenimo, nei būsto, nei šeimos, nei vaikų.

      Dažnai ne tik šarlatanės, bet ir čigonės siejamos su gebėjimu pakenkti žmogui, ar tai realu?

      Čia nėra tiek magijos, kiek žmonės įsivaizduoja. Jei nori pakenkti žmogui ar daryti bloga, nereikia būti nei būrėja, nei čigone, nei dar kažkuo, užtenka būti piktu, gyvenimo džiaugsmo neturinčiu žmogumi. Jei esi piktas žmogus, tau pačiam nutinka labai daug blogų dalykų, normalu, kad ir kitam gali pakenkti, bet daugeliu atvejų žmogus pakenkia pats sau. Jei pirmadienį prie mūsų priėjo įkyri čigonė ir prašė pinigų, o trečiadienį užgeso automobilis vidury gatvės, žmogus sako: čigonė kalta, čia dėl to, kad jai pinigų nedaviau! Ne, tikriausiai dėl to, kad į automobilį laiku degalų neįpylėte. Žmonės linkę kaltini visus kitus, tik ne save. Kai žmogus ko nors išsigąsta, kad ir tos čigonės, užsideda blokadą ir save įtikina, kad ji jam pakenkė, bet čia nieko mistiško, paprasčiausiai tam tikri veiksmai, kuriuos padarėme ar laiku nepadarėme, atnešė pasekmes. Visada žmonėms primenu, jog geriausias vaistas nuo bet kokių blogybių – tikėjimas, eikite į bažnyčią.

      Žmonės dažnai nustemba, kad ragana juos siunčia į bažnyčią, na, kaip čia dabar? Priduriu, kad ir pati einu į bažnyčią, tada žmogaus akys išsiplečia tarsi sakydamos: kaip tu nesudegi priėjus prie bažnyčios? (Juokiasi.) Taip, apsėdimai realus dalykas, bet be tikėjimo žmogus – niekas.

      Minėjai, kad piktas žmogus gali pakenkti vien nukreipdamas savo energiją, jei tai tokia galinga jėga, galbūt ją galima nukreipti svajonėms, tikslams įgyvendinti?

      Žinoma. Teisingai nukreiptas energijos kiekis atneša norimą rezultatą. Deja, kai norima ko nors blogo, energija surenka greičiau nei siekiant gėrio. Tai viena iš priežasčių, kodėl siunčiu žmones į bažnyčią, ten atėję žmonės susikoncentruoja vienu tikslu – melstis. Visame pastate tvyro gera energija, kuri ten ir pasilieka. Kai būrys žmonių meldžia to paties, energija susikaupia didesniu kiekiu. Viskas vyksta daug greičiau, taip tikrai galima palengvinti sielos kelionę. Kalbant apie egoistiškus tikslus, viskas kiek kitaip.

      Pavyzdžiui, moteris, kuri gyvena varganai svajoja laimėti pinigų ir sako: jei laimėčiau pinigų, tikrai dalį jų paaukočiau vaikų namams. Jos nuoširdus tikslas – laimėti ir aukoti, jai tai padaryti pavyks greičiau ir lengviau, nes jos tikslas geras. Jei kitas sakys, jog nori laimėti, kad galėtų nusipirkti prabangų automobilį, baseiną ir vilą, jam šį tikslą pasiekti bus labai sunku, nes jis – egoistas, tarnaujantis savo žemiškajam pradui.

      Grįžkime prie taro kortų, ar jos visos vienodos?

      Ne. Yra nemažai skirtingų autorių ir skirtingų kortų kaladžių. Kiekvienas autorius darydamas savo kaladę įdeda į ją dalelę savęs. Jei autorius agresyvesnis, tai atsispindės ir kortose. Vieni dirba su ta pačia kalade spręsdami visus klausimus, aš naudoju skirtingas, skirtingi klausimai – skirtingos kaladės. Dažniausiai leidžiu pasirinkti pačiam žmogui. Išdėlioju kalades, pagal žmogaus pasirinkimą jau matau, koks tai žmogus, kas jo viduje. Taip jau yra, kokie mes – tokius ir traukiame. Jei mes pikti, aplink – pikti, jei ramūs, aplink – ramūs žmonės. Ne veltui sakoma: jei nori būti turtuoliu, rinkis draugus, kurie yra turtingi. Kitus mes pritraukiame energija, tai magnetizmas.

      Ką dar (be kortų kaladės) naudoji konsultacijos metu?

      Keturias žvakes, daugiau nieko. Mėlyna – ramybė. Violetinė – sąsaja su Visata. Balta – neutrali žvakė, ji atpalaiduoja. Be to, jei kartu su klientu, atėjo miręs žmogus dvasios pavidalu, balta žvakė tai sielai suteikia ramybę. Žalia žvakė skirta nepažeisti žmogaus finansinės prizmės, kartais ateina žmogus, kuris galvoja, kad aš jį užkerėsiu, ištrauksiu iš jo pinigus, žalia žvakė tarsi apsauga, be to, tai sveikatos bei energijos spalva. Nenaudoju raudonos žvakės, juodos taip pat.

      Skaityti komentarus