°C
   2020 07 13 Pirmadienis

   Ugnius Kiguolis: Aš palaikau Verygą

   Nuotrauka: BNS nuotr. | Minfo koliažas

   Autorius: Ugniaus Kiguolio Facebook įrašas
   2020-03-25 11:00:00

   #AšpalaikauVerygą. Tokį koordinuotą puolimą, bei valstybės perversmą, organizuojamą TSLKD patyčių partijos atlaikyti sunku.

   Nors ir ne visi Ministro sprendimai mane žavi, tai kol kas geriausias sveikatos apsaugos ministras, kokį apskritai turėjusi Lietuva.

   3 milijonai krepšinio teisėjų visada geriau žinos, kaip reikia tvarkytis valstybėje. Kai kurie puikiai atsivėrė parodydami savo artimas fašistines pažiūras.

   Baisiau, nei virusas yra tai, kad fašizmui pritartų nemaža dalis tautos. Nesuprantantiems, kas yra nepaprastoji padėtis, pridedu nuorodą į įstatymą.

   Trumpai keletas punktų:

   20 straipsnis. Žmogaus teisės naudotis būsto neliečiamumu apribojimas <..>komendantūros pareigūnai turi teisę bet kuriuo paros laiku įeiti į asmens būstą be jo sutikimo. Institucijos, atsakingos už ekstremalių situacijų ar krizės valdymą, vadovas, komendantai turi teisę panaudoti būstą komendantūros pareigūnams, asmenims, pasitraukusiems iš savo gyvenamųjų vietų, apgyvendinti užtikrinant šių būstų gyventojams galimybę toliau gyventi šiuose būstuose arba perkelti gyventojus į kitus gyventi tinkamus būstus.

   21 straipsnis. Teisės reikšti savo įsitikinimus, ieškoti informacijos ir ją gauti ar skleisti apribojimas. <...> Nepaprastosios padėties metu, išskyrus įstatymų nustatytus atvejus, gali būti apribota asmens teisė gauti valstybės institucijų turimą apie jį informaciją.

   22 straipsnis. Laisvės kilnotis apribojimas.

   27 straipsnis. Privalomieji darbai nepaprastosios padėties metu.<..>Vyriausiasis komendantas ar komendantai pagal savo kompetenciją nepaprastosios padėties metu darbingiems asmenims gali nustatyti privalomuosius gelbėjimo darbus.

   ir daug kitų smagumų.

   Tuo pačių informuoju, kad nuo Kovo 17 iki balandžio 14 Latvijoje jau dabar nebegalioja Žmogaus teisės (Human Rights & Fundamental Freedom Rights).

   Skaityti komentarus

   pilietė 2020 25 03 09:11

   Aš palaikau taip pat ir Verygą ir Kiguolį. Būkite sveiki ir stiprūs.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Raimundas 2020 26 03 11:28

   Ir aš palaikau.Ministras dirba daug,daug dirba ir priešai,atsilaikyti sunku.Žinoma,klaidų išvengti sunku,bet visumoje darbas puikus.Opozicija iškelia nerealius klausimus,pasijungė net buvusią.Nesismulkina,puola stipriai,nes ji geriausia.LAIKYKIS MINISTRE VERYGA.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Rasa 2020 26 03 07:12

   Štai ko siekia gzyblandsbergine, tapinoidine gauja.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai