°C
   2021 01 26 Antradienis

   Aurimas Guoga: Kaip gyventi nelaisvame pasaulyje (2)

   Nuotrauka: Aurimo Guogos asm. archyvo nuotr.

   Autorius: Aurimo Guogos Facebook įrašas
   2021-01-12 15:00:00

   Pirmoje dalyje išsigliaudėme požiūrį, dabar taktikos.

   Kuoktservator politika mums brangiai kainuos, o ką gausime mainais už paklusnumą? - Dar daugiau kuoktservator politikos. Klausys savo šeimininkų Briuselyje ar kur jie sėdi ir diegs čia pamišusias politikas. Mano įsitikinimu didžiai nukentės tie kurie mėgins jiems įtikti.

   Todėl nuo šiol reikia laikytis kuo toliau valdžios ir viso ką jie kuria. Čia panašiai kaip komunizmo laikais - pakenčiamai buvo režimo atramoms (bet tie pražudė sielas). Disidentai būdavo represuojami, bet retai kada gailėdavosi pasirinkę pasipriešinimo kelią. Skaudžiausiai baigėsi tiems, kurie išsigando ir patraukė pavadžiui - tie visomis prasmėmis bankrutavo.

   Manau daugumai priimtiniausia taktika yra pakankamai nuo valdžios atsitolinti ir stengtis be reikalo nepapulti jiems į akis. Pavyzdžiui, statote sau tyliai namus ar siuvate drabužius, o vėliau visa tai parduodate kad maksimaliai išvengtumėte ataskaitų ir mokesčių. Nusispjauti kad kuoktservator elektoratas negauna pensijų - patys pasirinko.

   Mums reikės mokytis gyventi kripto gyvenimą. Pavyzdžiui, jei susikursite internetinį verslą, kur sunku susigaudyti kur jis veikia ir kas savininkas, galėsite išvengti kuoktservator ekonomikos. Jeigu jūsų verslas negali būti iškeltas į internetą, susikurkite virtualias sąskaitas, kur valdžia negalės jūsų lengvai apiplėšti.

   Atitinkamai, laikas rimtai pažvelgti į kripto valiutas ir žinoma į kripto perkelti savo sielos pasaulį. Užsistatyti virtualius skydus kompiuteryje, kad valdžia negalėtų atsekti kur lankotės, ką skaitote ir rašinėjate ir t.t.

   Manau nuo šiol padarysime Lietuvai paslaugą jei padėsime kuoktservator režimui greičiau nusibaigti.O jų valdžia bus kenksminga tiek kiek būsime pasirengę jų paisyti.

   Kai turime valdžią, kuri mūsų absoliučiai nepaiso, tampame moraliai atleisti nuo pilietinių pareigų. Tai, kaip ne kaip, savotiškai išsilaisvina.

   Kai mus valdo giluminė vyriausybė, nuo jos reikia saugotis pasitraukiant į šešėlį.

   Skaityti komentarus