°C
   2021 09 21 Antradienis

   Alvis Mozeris: Viskas logiška ir, svarbiausia, teisėta. Kaip visada. Juk taip, ar ne?

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Alvio Mozerio Facebook įrašas
   2021-09-14 21:00:00

   Prekybos centro (PC) darbuotojui (pavyzdžiui, pardavėjui) yra taikomas reikalavimas periodiškai - ne rečiau kaip 1 kartą per 10 dienų, pasitikrinti, ar jis neserga šia liga. Kita vertus PC darbuotojui NĖRA taikomas reikalavimas turėti galimybių pasą (GP).

   Klientas (pirkėjas) negali patekti į PC be GP, nes PC gali aptarnauti tik tuos, kurie turi GP. Tačiau PC darbuotojas, kaip jau minėta, neprivalo turėti GP, nes reikalavimas turėti GP yra taikomas tik tam, kuris naudojasi PC paslaugomis. Vadinasi, PC yra klientai, kurie privalo turėti GP, ir yra PC darbuotojai, kurie neprivalo turėti GP. 


   Tiesa, jau vakar man teko išgirsti, kad į PC (pavyzdžiui, į PC "Akropolis") be GP negali patekti ir ten veikiančių parduotuvių darbuotojai, o tai, vertinant iš esmės, reiškia, kad PC, kuris nuomoja patalpas parduotuvei, nustato reikalavimą PC veikiančios parduotuvės darbuotojui (kuris net nėra PC darbuotojas) turėti GP, nors toks reikalavimas mažmeninės prekybos darbuotojui NĖRA nustatytas nei Dulkio sprendimuose, nei Vyriausybės nutarimuose, nei Civilinės saugos ar Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatyme. 


   Viskas logiška ir, svarbiausia, teisėta. Kaip visada. Juk taip, ar ne?

   Skaityti komentarus