°C
   2020 07 06 Pirmadienis

   „Valstiečiai“ siūlo „tvarkiečiams“ bendradarbiavimo sutartį

   Nuotrauka: R. Karbauskis ir R. Paksas | BNS nuotr.

   Autorius: BNS informacija
   2018-06-28 09:00:00

   Valdantieji „valstiečiai“ siūlo Seimo „Tvarkos ir teisingumo“ frakcijai pasirašyti bendradarbiavimo sutartį, tačiau neketina jų priimti į valdančiąją koaliciją, sako partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis. 

   „Jei jie norėtų padėti valdančiajai daugumai priiminėti gerus sprendimus Lietuvai, galėtų būti susitarimas tarp frakcijų. Bet jų kaip partijos negalėtume kviesti į koaliciją dėl pareikštų įtarimų“, – BNS trečiadienį sakė R. Karbauskis.

   Anot R. Karbauskio, pagal frakcijų susitarimą „tvarkiečiams“ galėtų būti pasiūlytos Seimo vicepirmininko pareigos. Jo teigimu, tokių pareigybių skaičių galima padidinti priėmus Seimo statuto pataisas. 

   „Jeigu būtų toks pageidavimas, teoriškai šnekama, kad galbūt galėtų būti vadovybė Seimo pozicijoje“, – teigė R. Karbauskis. 

   Pasak jo, toks pat bendradarbiavimo pasiūlymas gali būti pateiktas Lietuvos lenkų rinkimų akcijai–Krikščioniškų šeimų sąjungai.

   „Tvarkos ir teisingumo“ frakcijoje yra septyni Seimo nariai, ji yra pasiskelbusi opozicine. 

   Apie „tvarkiečių“ ir „valstiečių“ galimą bendradarbiavimo sutartį trečiadienį pirmasis pranešė naujienų portalas lrt.lt. „Tvarkos ir teisingumo“ garbės pirmininkas Rolandas Paksas portalui sakė, kad pastarąjį mėnesį ne kartą susitiko tiek su „valstiečių“ pirmininku R. Karbauskiu, tiek ir su premjeru Sauliumi Skverneliu aptarti bendradarbiavimo galimybių.

   Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.

   Skaityti komentarus