°C
   2020 08 10 Pirmadienis

   „SpaceX“ kaip turistą į Mėnulį skraidins japonų verslininką

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   Autorius: BNS informacija
   2018-09-19 20:00:00

   Japonų verslininkas milijardierius, interneto mados magnatas ir meno kolekcininkas Yusaku Maezawa (Jusakus Maedzava) pirmadienį buvo pristatytas kaip pirmasis turistas, JAV kosminių technologijų bendrovės „SpaceX“ raketa skriesiantis aplink Mėnulį.

   „Noriu skristi į Mėnulį“, – pareiškė 42 metų Y. Maezawa, „SpaceX“ būstinėje Hotorne Kalifornijoje, pristatytas šios kompanijos vadovo Elono Musko (Ilono Masko). Japonų verslininko žodžiai buvo palydėti sveikinimo šūksniais ir plojimais.

   Y. Maezawa, kuris į pirmąją turistinę kelionę „SpaceX“ raketa aplink Mėnulį išskris 2023 metais, taip pat atskleidė planuojantis drauge pasikviesti menininkų.

   „Norėčiau pakviesti 6-8 menininkus iš viso pasaulio prisidėti prie manęs šioje misijoje į Mėnulį, – sakė jis. – Jų bus paprašyta grįžus į Žemę ką nors sukurti. Šie šedevrai įkvėps svajotoją kiekviename iš mūsų.“

   Y. Maezawa yra 18-tas pagal valdomą turtą žmogus Japonijoje; jo turtas vertinamas 3 mlrd. dolerių (2,57 mlrd. eurų), nurodo žurnalas „Forbes“.

   Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.

   Skaityti komentarus