°C
   2020 06 04 Ketvirtadienis

   „Kauno Žalgirio“ futbolininkas L. Pilibaitis: pirmosiose sezono rungtynėse svarbiausi yra taškai

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   2019-03-01 20:00:00

   2019 metų Lietuvos futbolo A lygos kovos „Kauno Žalgirio“ komandai prasidės jau šeštadienį. Mindaugo Čepo vadovaujama komanda sezoną pradės rungtynėmis išvykoje su Klaipėdos „Atlanto“ ekipa.

   Pasirengimo cikle Kauno miesto komanda sužaidė septynis kontrolinius susitikimus, iškovojo keturias pergales, du kartus pralaimėjo ir kartą sužaidė lygiosiomis. Pasirengimo ciklu bei bendru komandos pasiruošimu patenkintas liko ir nuo praėjusių metų klube rungtyniaujantis 33-ejų metų Linas Pilibaitis.

   „Komanda ta pati, pas mus kolektyvas geras buvo ir pernai, o šiemet treneris surinko tikrai gerą komandą ir manau, kad viskas bus į gera. Sezono startui pasiruošėme, turėjome gerą pasirengimo ciklą, buvome išvykę į Lenkiją ir ką treneriai buvo suplanavę, neblogai įvykdėme. Turime būti pasiruošę pirmosioms sezono rungtynėms“, - zalgiris.lt pasakojo komandos kapitonas.


   Pats L. Pilibaitis 2017 metais pusmetį praleido Klaipėdos „Atlanto“ komandoje, kuri po praėjusio sezono buvo atsidūrusi ties išnykimo riba.   „Pats esu žaidęs „Atlante“ ir man atrodo, kad ten, kaip ir visada, bus kovinga komanda. Galbūt nėra aišku, kokia pilna komandos sudėtis, bet lengva su jais nebus ir reikės kautis. Turime nusiteikti daugiau nei 100 procentų. Rungtynėse svarbiausias bus noras ir kovingumas. Kas labiau norės, tas ir laimės. Pirmosios sezono rungtynės nebūtinai turi būti gražios, nes svarbiausi yra taškai, dėl kurių ir jie, ir mes kovosime“, - apie pirmąjį sezono varžovą kalbėjo „Kauno Žalgirio“ saugas.

   Šeštadienį rungtynės su Klaipėdos „Atlantu“ prasidės 15 val. 

   Skaityti komentarus