°C
   2020 07 15 Trečiadienis

   8 ženklai, kurie parodo, jog verta vienatvę iškeisti į santykius

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2018-07-05 15:00:00

   Dauguma vienišų moterų jaučiasi nepilnavertėmis. Tačiau tai nėra adekvati vienišų moterų būsena. Vienatvė, t. y. gyvenimas be vyro, moterims yra labai reikalinga. Vienoms ji nutinka po sudėtingų santykių, netekties ir pan. Kitoms vienatvė duoda laiko subręsti viduje ir pasitikti brandesnius santykius. Dar kitoms moterims gyvenimas be vyro ateina kaip gyvenimo būdas, skatinantis jas savo gyvybinę energiją nukreipti ne į vieną vyrą, o į kai ką daugiau. Visgi, moterys klausia, kada verta vienatvę iškeisti į santykius su vyru?

   Štai jums 8 ženklai. Greičiausiai, jie tinka ir vyrams, ir moterims. Pasikalbėkime.

   1. Būk su tuo, kuriam nesinori nuo tavęs pailsėti.

   Kai du žmonės tinka vienas kitam, jie mielai būna kartu ir aktyviai, ir pasyviai. Normalu yra ne visada būti kartu ir susitikti su kitais artimais bičiuliais. Tačiau vienas požymis, rodantis, jog sutikome tinkamą žmogų, būdingas visiems: mes nenorime pailsėti nuo savo partnerio. Todėl, jei turi draugą, kuris nori nuo tavęs pailsėti, suteik jam nelimituotas atostogas ir brangink savo vienatvę.

   2. Būk su tuo, kuris randa tau laiko.

   Kai baigiasi romantinis aistros laikotarpis, gali baigtis ir susidomėjimas nauju žmogumi. Todėl nenustebk, jei naujasis tavo bičiulis ima ir neatranda tau laiko: nei susitikti, nei paskambinti. Greičiausiai, kad tu jau esi jo kišenėje ir jis tavęs nebrangina. Tu tapai jam savaime suprantamu subjektu. Ir tai nėra geriau už vienatvę. Tad, kojas naudok pagal paskirtį. Jei nori sutikti tau tinkamą žmogų, griežtai nerekomenduoju aiškintis santykių jų pradžioje. Nes nėra ką aiškintis. Mes esame tik pakeleiviai vienas kitam.

   3. Būk su tuo, kuris tau atsiveria.

   Kai žmogus nesidalina vidiniu savo pasauliu, tai nėra tavo žmogus. Kai žmogus nesidomi vidiniu tavo pasauliu, tai irgi nėra tavo žmogus. Ar tavo protui dar reikia argumentų?

   4. Būk su tuo, kuris skatina tave jaustis daug geriau nei anksčiau.

   Leiskime kitiems žmonėms mus praturtinti, o ne nuskurdinti. Jei su kitu žmogumi mes jaučiamės daug geriau, maloniau, jaučiame pakylėjimą, vadinasi, tai mums tinkamas partneris. Nebūkime santykiuose, kurie skatina mus pamesti gyvenimo džiaugsmą. Vis kartoju: jei partneris gadina tavo gyvenimą, vadinasi, suteikei tam žmogui per daug reikšmės.

   5. Būk su tuo, kuris priima tave tokį, koks tu esi.

   Jei tau tenka apsimesti arba nuslėpti tam tikrus savo autentiškumo aspektus, pasirink vienatvę. Būk tik su tuo, kuris priima tave visokią. Jei tavo naujasis bičiulis tau pataria keisti ir vis nurodo, kur tu esi mažiau normali nei daugelis, atsisveikink su juo ir būk laiminga. Jei tavo naujasis bičiulis bando tave mažinti ir tramdyti, nes tavųjų sparnų mostas jam yra per didelis, eik savo nepramintu taku. Nes tavo gyvenimo niekas kitas nenugyvens - tik tu.

   6. Būk su tuo, kuris be tavęs neįsivaizduoja savo gyvenimo.

   Ir tai nėra jokia kvaila priklausomybė. Jei kitam žmogui tu esi kaip žuvis jūroje, lik su juo. Kai kitas žmogus kaifuoja nuo tavęs, nes tu esi jo gyvenime, tavo vienatvės kaina sumažėjo. Džiūgauk. Tačiau nepasilik su tuo, kuris nuo pradžių draugystės bando įpiršti tau mintį, jog jis gali gyventi ir be tavęs. Lai gyvena. Tau blogiau nebus.

   7. Būk su tuo, kuris didžiuojasi, jog esi kartu. Jei tavo naujasis draugas vis primena tau, kad esi "jo gyvenimo mokytoja", liaukis užsiimti "pedagogine labdara". Lik su tuo, kuris didžiuojasi, jog esi kartu. Kai žmogus gėrisi savo partneriu, visada akivaizdu.

   8. Būk su tuo, kuris padeda tau patikėti, jog tikra meilė egzistuoja.

   Daug žmonių sukuria šeimas dėl įvairiausių priežasčių. Ir tik nedaugelis išdrįsta kurti partnerystę iš meilės. Jei tavo partneris kelia tau daug abejonių dėl tikrosios meilės egzistavimo, atsisveikink su juo. Gyvenimas per trumpas, kad mes kankintumėmės su cinikais ir netikinčiais. Kai tavo partneris savo elgesiu  tau vis primena, jog tikra meilė egzistuoja, lik su juo ir gyvenk savo unikalų gyvenimą. Niekas nežino, ar šis pakeleivis bus tau paskutinis. Tačiau tik tu gali nuspręsti, rinktis tikrąją meilę ar paisyti neegzistuojančio racionalaus išskaičiavimo.

   Skaityti komentarus