°C
   2020 05 28 Ketvirtadienis

   8 pavojingiausi vaistai žemėje

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2018-10-15 21:00:00

   „Mielasis, metas gerti vaistus“.  — „Bet, mama, aš nuo jų jaučiuosi dar blogiau, man negerėja.“ — „Bet vaistus tau paskyrė gydytojas, mes turime klausyti rekomendacijų“. O jūsų nemokė įsiklausyti į vidinį balsą? 

   Dauguma šiuolaikinių vaistų yra gaminami naudojant chemines medžiagas ir yra eksperimentiniai. Ir, kas blogiausia, niekuomet netestuoti su žmonėmis, išskyrus tuos, kuriems buvo paskiriami. Amerikiečiai tapo jūrų kiaulyčių pakaitalu, o farmacijos kompanijos žeriasi trilijoninius pelnus Kaip tai galėjo nutikti?

   Atsakymas paprastas: po Antrojo pasaulinio karo nacių mokslininkai, kurie buvo tik išleisti iš kalėjimo, buvo pasamdyti dirbti su vaistiniais preparatais, vakcinomis, chemoterapija ir cheminiais maisto priedais, siekiant sukurti labiausiai klastingą verslą Žemėje - alopatinę mediciną. Siaubas, vykęs per Vokietijos holokaustą, mažesniu mastu tęsėsi už JAV pinigus.

   Pagalvokite apie tai. Nėra jokių paaiškinimų tam, kad JAV farmacijos įmonės, tokios kaip „Bayer“, „BASF“ ir „Hoechst“, įdarbino aukštose pareigose nuteistuosius žudikus. Tokiu būdu Fritz ter Mer, nuteistas už masines žmogžudystes, tik penkerius metus praleido kalėjime, o vėliau tapo „Bayer“ (kompanijos, kuri gamina aspiriną ir vaistus vaikams) stebėtojų tarybos pirmininku.

   Karlas Wurster iš „BASF“, anksčiau prisidėjęs prie „Cyclone-B“ dujų (galingo pesticido, naudoto žudyti milijonams žydų ) gamybos, dirbo kuriant chemoterapiją  - didžiausią šimtmečio medicininę aferą. Kurtas Blomas, kuris prisipažino, kad žudė žydus „baisiais eksperimentais“, buvo įleidžiamas į JAV armijos chemijos korpusą 1951 m. dirbti su cheminiais ginklais. Galite patikėti?

   Kitaip tariant, farmacijos „blogio“ sėklos, kurios yra vadinamos medicina, pirmą kartą buvo pasėtos JAV prieš 65 metų. Daugelis „protingų mokslininkų“, kurie kankino nekaltus žmones Holokausto metu, buvo pasamdyti ir pasiekė karjeros aukštumų  JAV, nes pradėjo tai, ką mes vadiname „Vakarų medicina“ ir galų gale sukūrė ligų gydymą farmacijos priemonėmis, kurios atnešė milžinišką pelną.

   O dabar dėmesio – pieš jus sąrašas pačių pavojingiausių vaistų, esančių mūsų planetoje. Ir tai, deja, tikras „karas prieš silpnuosius“:

   1. SSRI (selektyvūs serotonino reabsorbcijos inhibitoriai) - eksperimentinė, niekada saugia ar veiksminga nepripažinta farmakoterapinė antidepresantų grupė, galinti visiškai blokuoti serotoniną. Dėl šių vaistų vartojimo atsiranda mintys apie savižudybę ar net mirtini bei savižudiški tragiški įvykiai.

   2. TKR  (vakcina nuo tymų, kiaulytės ir raudonukės) sukelia autizmą ir kitas centrinės nervų sistemos ligas, taip pat daugelį kitų sveikatos problemų. Patekęs į organizmą gyvas tymų virusas sukelia rimtą žalą imuninei sistemai. Ir tada kitos cheminės medžiagos ir genetiškai modifikuoti ingredientai nuolat atakuoja vaiko organizmą. Pasitaiko ir mirties atvejų.

   3. Gripo vakcina, kurios sudėtyje be formaldehido, mononatrio glutamato ir aliuminio yra iki 50 000 milijardų gyvsidabrio dalelių. Kartais gali išprovokuoti savaiminį abortą ir persileidimus.

   4. Antibiotikai sunaikina geras bakterijas žarnyne ir todėl silpnina imuninę sistemą. Gydytojai be reikalo skiria antibiotikus virusinėms infekcijoms gydyti ir taip dar labiau pakenkia žmogui! Būkite atsargūs vartodami antibiotikus!

   5. Žinoma, kad ŽPV (žmogaus papilomos viruso) vakcina sukelia paaugliams anafilaksinį šoką ir komą. Dėl lėtinių ir nuolatinių sveikatos problemų tūkstančiai šeimų jau pateikė ieškinius su pretenzijomis šios vakcinos gamintojams.

   6. Chemoterapija naikina imuninę sistemą ir dažnai sukelia naujų navikų susidarymą organizme, ypač kraujyje. Jau 1950-aisiais nacių mokslininkai žinojo, kad chemoterapija tik laikinai pašalina vėžį, bet po to jis grįžta dar agresyvesne forma. Tiesa, kitose kūno dalyse! (Vis dėlto vakarietiška medicina chemoterapiją laiko sėkmingu gydymo metodu.)

   7. "Rota Tech", rotaviruso vakcina, yra labai toksiška (oralinė) vakcina, kurioje yra gyvi rotaviruso štamai (G1, G2, G3, G4 ir P1), taip pat labai toksiški polisorbatai. Taip pat joje yra kiaulių covoviruso, susargdinančio kiaules, dalelių.

    8. Vakcina nuo poliomielito (oralinė ir leidžiama). Baisus, neįsivaizduojamas faktas: po vakcinacijos nuo poliomielito milijonai amerikiečių susirgo vėžiu.  Be to, Indijoje buvo plačiai naudojamos poliomielito vakcinos modifikacijos, po kurių daugelis vaikų liko paralyžiuoti visam gyvenimui.

   Žinoma, žmonės yra paranojiškai bijo kai kurių infekcinių ligas. JAV farmacijos pramonė įbaugino žmones, viešindama sunkesnių ligų komplikacijas, priversdama visus „saugotis“ koncerogeniniais preparatais. Tiesą sakant, tai yra neteisėtas raketas, tačiau vakcinų gamintojai turi imunitetą teisminiams ginčams. Jų pusėje visada yra milžiniškos pinigų sumos ir uždari teismai.

   Jei amerikietis ar jo vaikas nukentėjote nuo vakcinų, jis negali paduoti į teismą vakcinos gamintojo. Jis turi perduoti šį atvejį JAV Federalinių pretenzijų teismo specialistui, geriau žinomam kaip uždaras „Vakcinacijos teismas“. Šis korumpuotas „teismas“ numato nepertraukiamo kompensavimo programą (taip, jūs gerai perskaitėte), kurią žmogus gauna dėl savo skundo.

   Ši kompensavimo programa buvo įkurta 1986 m., kai farmacijos įmonės prarado didžiulį pelną dėl didelių pretenzijų, susijusių su vakcinomis, kurios padarė didelę žalą keliems vaikams. Jiems pasireiškė konvulsijos ir smegenų pažeidimai dėl TDAP vakcinos (kombinuota vakcina nuo difterijos, kokliušo ir stabligės, pagaminta iš šių bakterijų ir kitų antigenų toksinų).

   Todėl, prieš dar kada nors nuspręsdami nuryti arba susileisti cheminius toksinus, vadinamus „vaistais“, paklauskite bent vieno gydytojo homeopato patarimo. Tikėtina, kad jūsų ligą sukėlė netinkama mityba, todėl ir gydytis reikia ne vaistais, o tinkamai parinkta natūralia dieta.

   Šaltinis: econet.ru

   Skaityti komentarus