°C
   2020 08 13 Ketvirtadienis

   5 vertingi patarimai, kurie padės materializuoti jūsų troškimus

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2018-11-08 15:00:00

   Jei kasdien nuosekliai vykdysite tai, kas surašyta, jūsų norai netruks išsipildyti!

   Pateiksime jums 5 vertingus psichologų patarimus, kurie padės tinkamai materializuoti mintis.

   Apie minčių materialumą kalba visi iš eilės: tėvai, psichologai, medikai, vadovai, dvasininkai – kas tik nori! Tema „Kaip materializuoti savo mintis“ patenka į Top10 daugelyje interneto svetainių, beje, dažnai neturinčių nieko bendra su psichologija ar savirealizacija.

   Neprofesionalui sunku susigaudyti visame informacijos sraute ir pasirinkti tai, kas iš tiesų veikia. Pasistengsime tai padaryti drauge.

   Psichologai, straipsnių autoriai dažnai ne visai tiksliai formuluoja patarimus, kurie turėtų padėti materializuoti mintis, o skaitytojai, nenorėdami daug gilintis tiesiog pažodžiui viską vykdo. O gaunasi taip, kad Visata tiesiog nesupranta, ko iš jos norima!

   Taigi, kas trukdo materializuoti mintis ir pasiekti norimų dalykų?

   F. Ničė rašė:  „Nelaimingu arba laimingu žmogų daro tik jo mintys, o ne išorinės aplinkybės.  Valdydami savo mintis jūs valdote savo laimę.“

   Mūsų pasaulyje egzistuoja ypatingų žmonių kategorija. Beje, jų gana daug.

   Tie vyrai ir moterys  gana protingi – darbštūs, yra pasirengę mokytis ir bandyti naujus dalykus. Bet štai sėkmei pasiekti jiems kažko pritrūksta: atkaklumo, drąsos, gebėjimo rizikuoti. Jie retai prisikasa iki problemos esmės ir greičiau sutiks su „žvirbliu rankoje“, nei „ereliu danguje“. Būtent ši žmonių grupė labiau už kitus skundžiasi: „Neveikia tie visi jūsų psichologiniai triukai! Štai ir aš, ir mano draugas bandė ir nieko nepavyko!“

   Jiems pateikiame 3 klaidas, kurios daromos, norint materializuoti savo norus.

   3 klaidos, trukdančios materializuoti mintis

   1 - Siunčiamas neteisingas signalas

   Pavyzdžiui, nesiseka jums susitvarkyti asmeninio gyvenimo. Ir vietoj to, kad Visatai transliuotumėte žinutę: „Noriu susipažinti su puikiu vyru“, jūs kasdien skundžiatės: „Aš vieniša, niekam neįdomi. Man taip negera.“ Visata iš jūsų verkšlenimo pagauna žodį „vieniša“ ir prašom – jūs ir toliau sėkmingai gyvenate viena!

   2 - Netinkama nuostata

   Net ir niekuo netikintys gydytojai sutinka: daugiau galimybių pasveikti turi tie, kurie tiki tuo, nei nuolat niūrūs pesimistai.

   Taigi, jei jau ko nors norite, iš pradžių pasistenkite įtikinti save, kad viskas išsipildys. O tai sakote: „Ai, aš tai skeptikas. Tikiu tik tuo, ką galiu paliesti. Ir kaži kodėl mano mintys nesimaterializuoja?“

   3 – Netinkamas formulavimas

   Sutikit – parduotuvėje iš pradžių apžiūrime prekių asortimentą ir tik po to prieiname prie pardavėjos ir prašome; „Pasveikite man pusę kilogramo štai šių sausainių“. Taip darome, nes žinome, kad paprašę: „Noriu kažko saldaus, o gal nelabai saldaus, o iš tiesų nė nežinau, ko noriu“,  ne tik nieko negausime, bet ir užsitrauksime pardavėjos, bet už mūsų eilėje laukiančių pirkėjų nemalonę. O Visata turi suprasti jūsų nesuprantamą vapėjimą ir ant lėkštelės atnešti tai, ko jums reikia, nors net nežinote, ko iš tiesų norite?

   5 vertingi patarimai, kurie padės materializuoti tai, ką norite

   Klaidas išsiaiškinome, o dabar metas atsakyti į klausimą: o ką gi konkrečiai daryti?

   1 - Vizualizuokite norus.

   Nieko veiksmingesnio už šį būdą dar niekas nesugalvojo.  Jei jūsų gera vaizduotė, ateities paveikslus galite kurti tiesiog mintyse. Pavyzdžiui, svajojate apie kelionę į Barseloną? Kasdien įsivaizduokite šią kelionę su smulkiausiomis detalėmis. Net nespėsite susivokti, o jau realiai vaikštinėsite jūsų svajonių miesto gatvėse.

   Labai puikiai veikia savo minčių išdėstymas popieriuje:  padarykite savo norų koliažą, nupieškite svajonę, aprašykite ją detaliai dienoraštyje, padarykite nors kažką, prieš pradėdami kniaukti, kad Visata jūsų negirdi!

   2 – Naudokite tinkamas formuluotes.

   Geriau venkite dalelės „ne“, nes į ją Visata reaguoja ne taip, kaip jums norėtųsi. Jei išsakote mintį: „Daugiau nenoriu sirgti“, aukštesnės jėgos ją išgirs ir supras, kad jums labai patiko gulėti lovoje su skaudama gerkle. Verčiau teikite: „Noriu visuomet būti sveikas!“

   3 – Jokio negatyvo!

   Jei svajosite apie tai, kad jūsų pikta viršininkė susilaužytų koją ir paliktų jus ramybėje, Visata gal jus ir išgirs. Bet štai pasekmės bus liūdnos ne tik jai, bet dar labiau – jums. Negatyvas ir blogis pritraukia tai, ką jūs spinduliuojate – toks bumerango dėsnis!

   4 – Neįtraukite į savo svajones kitų žmonių.

   Materializuoti galima tik savo mintis. Visata liks kurčia tokiems prašymams, į kuriuos įtraukti kiti asmenys: „Noriu, kad mano vyras gautų gerai apmokamą darbą“, „Noriu, kad mama pasveiktų“. Vietoj to, kad svajotumėte ir norėtumėte už kitus, verčiau juos išmokykite teisingai svajoti ir norėti.

   5 – Svajokite apie realius dalykus.

   Pasakos apie Pelenes, tapusias princesėmis, žinoma, nuostabu. Bet princesėmis tampa vienetai, o štai tapti sėkminga ir turtinga gali kiekviena moteris, kuri deda tam pastangas. Jūs galite medituoti apie trijų aukštų vilą Ispanijoje, bet gal iš pradžių pasitreniruokite materializuoti vieno kambario butą savo mieste?

   Jei kasdien nuosekliai vykdysite tai, kas surašyta, jūsų norai netruks išsipildyti! To ir linkime. 

   Skaityti komentarus