Lengvaatlečiai Europos neįgaliųjų čempionate iškovojo aštuonis medalius

Nuotrauka: Organizatorių nuotr.

Autorius: BNS informacija
      2018-08-26 21:00:00

Lietuvos lengvaatlečiai baigė pasirodymą Europos neįgaliųjų čempionate Berlyne (Vokietija), kur iškovojo aštuonis medalius: du aukso, po tris sidabro ir bronzos. Apdovanojimus pelnė net šeši iš dvylikos mūsų šalies sportininkų, o du atletai – Kęstutis Skučas ir Andrius Skuja – ant garbės pakylos pabuvojo po du kartus.

Paskutinę Senojo žemyno pirmenybių dieną startavo Egidijus Valčiukas, kuris F41 klasės ieties metimo finale užėmė penktą vietą. 20-metis lengvaatletis užfiksavo geriausią sezono rezultatą, jis šeštuoju metimu nusviedė ietį 27 m 98 cm.

Europos čempionu tapo varžybų šeimininkas vokietis Mathias Mesteris – 37 m 57 cm, sidabrą iškovojo olandas Take Zonneveldas – 33 m 22 cm, o bronza atiteko kroatui Vladimirui Gasparui – 32 m 75 cm.

Suaugusiųjų Europos pirmenybėse debiutavusiam E. Valčiukui tai buvo antras startas Berlyne. Pirmą varžybų dieną lietuvis iškovojo bronzos medalį rutulio stūmimo sektoriuje.

Lietuvos rinktinė namo grįš rugpjūčio 27 d. pirmadienį 18.10 val. reisu Berlynas – Vilnius (skrydžio nr. BT 216).