„Bayern“ sutraiškė „Barcelona“ komandą ir žengė į pusfinalį

Nuotrauka: Focus.de nuotr.

Autorius: BNS informacija
      2020-08-15 09:00:00

Tai buvo Čempionų lygos vakaras, kurio ilgai nepamirš nei abiejų komandų futbolininkai, nei sirgaliai. Ilgai lauktame ketvirtfinalio susitikime ietis surėmė „Barcelona“ ir Miuncheno „Bayern“, bet intriga aikštėje kvepėjo labai trumpai – Vokietijos čempionai be gailesčio net 8:2 suvarpė Katalonijos ekipą ir žengė į pusfinalį.

Jau pirmosios mačo minutės suflreavo, kad įvarčių galima tikėtis daug. Ir greitai išsiveržė tikras fontanas.

Jau 4-ąją minutę po pavojingos katalonų atakos į išpuolė išskubėjo „Bayern“ futbolininkai. Thomasas Mulleris sulaukė Roberto Lewandowskio perdavimo ir pasiuntė kamuolį į tinklą.

Vis dėlto rezultatas greitai tapo lygus. Davidas Alaba bandė blokuoti perdavimą iš krašto, tačiau įsimušė į savo vartus, o Manuelis Neueris neturėjo jokių šansų, mat smūgis buvo itin tikslus.

„Bayern“ net ir toks epizodas iš vėžių neišmušė, o „Barca“ itin dažnai klydo pavojingose zonose netoli savo vartų. Tuo 21-ąją minutę pasinaudojo Ivanas Perišičius, smeigęs į vartus iš aštraus kampo – 3:1.

Tai dar nebuvo pabaiga pirmajame kėlinyje... 27-ąją minutę po nuostabaus Leono Goretzkos perdavimo vienas prieš vartininką išniro Serge’as Gnabry ir pelnė jau ketvirtąjį „Bayern“ įvartį per mažiau nei pusvalandį. Beje, taip greitai Čempionų lygos atkrintamosiose keturių įvarčių dar nebuvo praleidusi nei viena komanda.

„Barcelona“ ekipos viltis suruseno 57-ąją minutę, kai Luisas Suarezas pergudravo gynėją, iššoko priešais vartininką ir pasiuntė kamuolį į vartų kampą.

Tačiau „Bayern“ šį vakarą nebuvo pasirengę sustoti. 63-ąją minutę 19-metis Alphonso Daviesas pademonstravo neįtikėtiną techniką, nuostabiai prasiveržė į baudos aikštelę palei galinę liniją, gražiai perdavė kamuolį Joshua Kimmichui, o šiam beliko tik paridenti kamuolį į vartus.

„Barcelona“ ir toliau buvo tiesiog žeminama Lisabonoje. „Bayern“ atliko daugybę tikslių perdavimų aplink varžovų baudos aikštelę, kol galiausiai kamuolį visiškai šalia vartų surado Robertas Lewandowskis – jam neliko nieko kito, o tik mušti šeštąjį įvartį.

7:2 – jau toks rezultatas degė švieslentėje po Phillipe Coutinho įvarčio 85-ąją minutę, kuris dar kalė ir aštuntą vinį į katalonų vartus 89-ąją minutę.

Dėl vietos finale „Bayern“ kovos su „Manchester City“ arba Liono „Olympique“.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.