°C
   2020 05 29 Penktadienis

   „Ryanair“ įves naujus mokesčius rankiniam bagažui

   Nuotrauka: TripSavvy nuotr.

   Autorius: BNS informacija
   2018-08-24 22:00:00

   Airijos pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ nuo lapkričio 1 dienos iš keleivių pradės imti mokestį už rankinį bagažą, kuris netelpa lėktuvo salone, paskelbė įmonė.

   „Ryanair“, kurios veiklos kaštai artimiausiu metu turėtų išaugti dėl šią vasarą vykusių pilotų streikų, keleiviai šiuo metu gali nemokamai su savimi į saloną pasiimti du nedidelius bagažo vienetus.

   Tačiau tokią privilegiją nuo lapkričio 1 dienos turės tik tie keleiviai, kurie bus nusipirkę prioritetinio įlaipinimo bilietą, nurodoma ketvirtadienį paskelbtame „Ryanair“ pranešime.

   Keleiviai turės alternatyvą savo mažus lagaminus dėti į lėktuvo bagažo skyrių, bet už tokią privilegiją pirkdami bilietus turės sumokėti 8 eurus

   Bendrovė sako šį mokestį įvedanti tam, kad būtų išvengta įlaipinimo atidėliojimų.

   Pastaruosius keletą mėnesių bendrovė kai kuriuos mažus bagažo vienetus nemokamai talpino lėktuvų bagažų skyriuose. „Ryanair“ teigia, kad tai buvo reikalinga, nes lėktuve bagažui nebuvo pakankamai vietos.

   Siekdama pagerinti savo įvaizdį „Ryanair“ 2013 metais pakoregavo griežtą bagažo politiką bei leido keleiviams su savimi nemokamai pasiimti du nedidelius bagažo vienetus.

   Tai bendrovei padėjo bendrovei ženkliai padidinti keleivių skaičių ir nuo to laiko „Ryanair“ tapo daugiausiai keleivių skraidinančiomis avialinijomis Europoje.

   Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.

   Skaityti komentarus