°C
   2020 07 11 Šeštadienis

   7 gyvenimą keičiančios Aleksandro Palienko taisyklės

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2018-06-18 21:09:00

   Viską, kas su mumis nutinka ir vyksta formuojame patys: savo jausmais, mintimis, įsitikinimais.

   Keisdami save keičiame ir savo gyvenimą. Jei mūsų gyvenime daug meilės ir malonumo energijos, mūsų norai realizuojasi maksimaliai greitai, o nemalonių pamokų gauname labai nedaug.

   Visi norime, kad pildytųsi mūsų norai. Tačiau dažnai būna, kad niekaip negalime pasiekti to, apie ką svajojame ar net nutinka, kad viskas vyksta atvirkščiai.

   Aleksandras Palienko savo ilgametės praktikos metu suformavo 7 taisykles, kurios kiekvienam gali padėti keisti save ir gyvenimą. Svarbiausia – šias taisykles taikykite tarsi žaisdami, lengvai, neprievartaujant savęs. Dar: nereikia norėti pakeisti visko vienu metu: tegu gyvenime atsiranda tik 10 % naujų dalykų. To pakanka, kad sekdami šiomis taisyklėmis ir darydami truputį mažiau, nei norisi, pamažu pakeistumėte pasąmonės nuostatas į teigiamas, o gyvenimas pereitų į naują lygį, kur vyraus teigiama energija, harmonija, laimė, o norai tarsi patys pildysis, nededant tam ypatingų pastangų. Tuo pačiu pastebėsite, kad tapote labiau sąmoningi. O norai gims ne iš proto, bet iš vidinių poreikių.

   Pirma taisyklė: „Sąžiningumas su pačiu savimi“

   Tai pati pagrindinė taisyklė. Nuo jos priklauso visų kitų taisyklių veikimas. Kai mes patys save apgaudinėjam, visa kita nustoja veikti. Gebėjimas sau patiems prisipažinti, ką iš tiesų jaučiame, galvojame, darome yra pagrindas tolesniam mūsų augimui.

   Svarbu nebijoti savo neigiamų jausmų: „ taip, aš dabar pykstu“, „aš įsižeidžiau“, „pavydžiu“, „esu įniršęs“, t. t. Pripažindami savo negatyvias reakcijas mes jas šaliname iš pasąmonės, išlaisviname ir jos jau nedaro įtakos mūsų ateičiai. Tai reiktų prisiminti ir tuomet, kai pasakojame apie savo sėkmes ir pasiekimus.  Gal pastebėjote, kad pakanka pasakyti: „aš sėkmingas ir turtingas“, ir tuoj po to prasideda smulkesnių ar didesnių nesėkmių virtinė.

   Todėl, jei pasakojate aplinkiniams kažką gero apie save, būtinai pridurkite ir pačias fantastiškiausias svajones. Pavyzdžiui: „Turiu gražų namą, tačiau norėčiau didesnio ant vandenyno kranto.“ Tokiu būdu perjungiate žmonių dėmesį į naujas perspektyvas, leidžiate tam, kas yra, dar labiau įsitvirtinti jūsų gyvenime, o tai, apie ką svajojate ir įgarsinote realizuotis ateityje.

   Antra taisyklė: „Naudokite pozityvius žodžius“

   Norėdami, kad jūsų gyvenimas būtų laimingesnis, įdomesnis, turite iš esmės pakeisti savo žodyną.  Mūsų vartojami žodžiai savyje turi tam tikrą gyvenimišką patirtį: jie iššaukia atitinkamus jausmus, kuriuos jau esame praeityje patyrę.  Tardami žodžius mes aktyvuojame neuronų jungtis, kurios atkuria jau esančius vaizdinius, jausmus, informaciją. Ir jei dažnai kartojame žodžius, kurie savyje neša neigiamą informaciją, pasąmonė ima transliuoti į mūsų realybę pergyvenimus, kurie po to tampa realiais ir jokio malonumo mums neteikiančiais įvykiais.

   Todėl, norėdami perrašyti mums įprasto gyvenimo ir jo įvykių scenarijų turite senus neigiamus neuronų ryšius keisti į naujus, teigiamus. Tai darome žodžių pagalba.  Pavyzdžiui, vietoj „blogai“ sakome „negerai“, vietoj „siaubinga“, „nesmagu“. Tai aktyvuoja pozityvias neuronų struktūras, nes smegenys priešdėlio „ne“ nepriima, o tai, kas susiję su žodžiu „gerai („(ne)gerai“), sukelia aukšto dažnio vibracijas, neutralizuojančias tuo momentu patiriamą negatyvą. Užtenka pakeisti savo žodyną ir po kurio laiko pastebėsime, kaip keičiasi mūsų gyvenimas.

   Trečia taisyklė: „Visame kame ieškokite gero“

   Visuomenė mus išauklėjo taip, kad esame pratę visame kame ieškoti trūkumų, smerkti aplinkinius ir jų veiksmus.  Prisiminkite, apie ką kalbate, kai susitinkate su draugais ar artimaisiais? Dažniausiai reiškiamas nepasitenkinimas visais ir viskuo: pradedant kaimynais, baigiant seimu ir prezidentu. Organizmas prisiderina prie energetikos, kurią nuolat naudojame.  Pavyzdžiui, jei iš rūkaliaus atimti cigaretes, jo organizmas iš įpročio jų reikalaus, nors protas ir žino, kad tai kenksminga.

   Kai mes gyvename smerkdami kitus, pereiname į žemų dažnių vibracijas, kurios formuoja mūsų gyvenime negatyvius įvykius. Būtina išmokti visame kame matyti kažką gero: saulėtas oras, gražiai čiulba paukščiai, stilingai apsirengęs praeivis ir pan.

   Nuolat tai darydami savo pasąmonę programuojame pozityvui ir smegenys pačios pradeda aplinkoje išryškinti teigiamus įvykius. Pasąmonėje įsitvirtinęs gero ieškojimas ves jus per gyvenimą ir kurs jame džiaugsmą.

   Užėję į parduotuvę rasite geriausius batus, ieškodami darbo išsirinksite patį įdomiausią, geriausiai apmokamą ir pan.

   Kai išmoksite gyvenime pastebti pozityvius dalykus, kad ir kas nutiktų, suprasite, kad su blogais dalykais tuo pačiu vyksta ir geri.

   Ketvirta taisyklė: „Kūrybiškas mąstymas“

   Ugdykite įprotį vietoj to, kad sakyti: „Kaip blogai, kad lyja“, ištarti – „Aš noriu, kad šviestų saulė“.  Kai mes kažką neigiame, griauname energetines jungtis, kurių atkūrimui eikvojama visa mūsų energetika.

   Vaizdžiai kalbant, mes užeiname į kambarį, kuriame groja ne ta muzika. Mes atsisakome jos klausyti, metame viską ant grindų, laužom aparatūrą – viską neigiame. Po to tą kambarį tvarkome, įsigyjame naują techniką ir jungiame tą muziką , kurios norėjome. Vietoj to galima buvo pasakyti: „Aš noriu klausytis kitokios muzikos“ ir tiesiog pakeisti įrašą. Kai mes galvojame pagal principą: „Noriu, kad būtų štai taip!” ir , be to, žinome, ką norime tuo metu pajausti, trumpiausiu keliu einame ten, kur norime būti.

   Todėl mokykitės iš karto kalbėti apie tai, ko norėtumėte, nekreipdami savo dėmesio į tai, kas jums nepatinka. Tuo metu bandykite suprasti, kaip norėtumėte jaustis, kai norimi dalykai nutiks.

   Penkta taisyklė: „Mokykitės už viską dėkoti – tiek už gerą, tiek už blogą“

   Dėkodami už gerą mes jį stipriname, o dėkodami už tai, ką laikome blogu, keičiame jį į gerą.

   Visi neteigiami įvykiai – žemų dažnių, o dėkingumas – aukštų dažnių vibracija.

   Tokiu būdu, dėkodami už blogą, mes neiname į kontaktą su negatyvu ir neleidžiame jam likti ir įsitvirtinti mūsų gyvenime. O jei išmoksime dėkoti už įvykius, kurie mums nepatinka, pamažu pastebėsim, kad nėra to blogo, kas neišeitų į gerą.

   Kai nesame pasirengę priimti pozityvo (esame kategoriški arba emocionaliai priklausome nuo to, ko siekiame), per negatyvą mums duodama galimybė apsivalyti. Ir tai ne mazochizmas, o supratimas, kad mums duodamas šansas suvokti tai, ko anksčiau nesupratome. Pas Dievą nėra „gero“ ar „blogo“. Pas Dievą viskas naudinga, svarbu, kad tai atliktų savo funkciją.

   Serafimas Sarovskis kalbėjo apie tai, kad labai gerai paprastam, nesąmoningam žmogui prieš mirtį keletą metų pasirgti, nes siela valosi, kai  pašalinamos pretenzijos, prisirišimai, aplinkinių smerkimas. Tuomet žmogus patenka į aukštesnių dažnių vibracijas. Taip ir mums duodami nemalonumai, parodantys, kad kažkur reikia keisti savo požiūrį ir santykius. O pasikeitę tapsime sėkmingesni, turtingesni ir laimingesni.

   Šešta taisyklė: „Galvoti ir kalbėti apie žmones taip, tarsi mes patys būtume jų vietoje“

   Mums reikia išmokti galvoti ir kalbėti apie žmones taip, tarsi jie būtų greta ir girdėtų tiek mūsų mintis, tiek žodžius. Jei mes kalbėsime apie kitus, kaip norėtume, kad apie mus kalbėtų, atsilaisvins didžiulis kiekis energijos, kurią eikvojame kompensacijai tarp vidinio ir išorinio elgesio neatitikimo. Mūsų gyvenime atsiras lengvumas, nes bus harmonizuotas vidus ir išorė: tai, ką mes galvojame ir jaučiame su tuo, ką mes kalbame ir darome. Taip tapsime harmoningi viduje ir su aplinkiniais.  O išlaisvinta energija padės giliau suvokti, ko mes iš tiesų norime ir tai realizuoti.

   Septinta taisyklė: „Trejopas suvokimas“

   Jei prieš tai buvę šešios taisyklės – bazinės, t. y. jų pagalba mes auklėjam savo pasąmonę, tai septintą galima pavadinti magiška. Ji ima veikti, kai mes pasikeičiame ir tampame vieningi su savimi ir supančiu pasauliu.  Šios taisyklės pagalba galime valdyti savo realybę ir formuoti įvykius. Tam reikia priimti tris galimus variantus:

   а) viskas bus taip, kaip norime;

   b) bus visai ne taip;

   c) bus daug geriau. 

   Kodėl svarbu tai daryti? Esmė tame, kad kai mes mintyse kuriame planus, išsiskiria energija troškimo realizacijai. Jei nesame pasirengę kitiems galimiems atvejams, tuomet mūsų energija, turėdama polinkį į kategoriškumą ir vienareikšmiškumą, negali veikti drauge su visais sudėtiniais procesais, ir atsispindėjusi grįžta mums depresijos, agresijos, nuoskaudų, pykčio pavidalu. Tuo tarpu, jei esame pasirengę priimti ir geriausią, ir patį blogiausią variantą, vadinasi, kad ir kas nutiktų (žinant, kad viskas nuo Dievo, o tai, kas nuo Dievo - į gerą), energija sąveikauja su viskuo, su kuo tik susiduria ir maksimaliai realizuoja tai, ką esame sumanę. Priimdami visus įmanomus variantus mes priimame pasaulį tokį, koks jis yra, išsaugodami pusiausvyrą ir tokiu būdu turime daugiau šansų, kad mūsų troškimai realizuotųsi.

   Mokykitės mąstyti trejopai! Šią taisyklę reikia daryti po šimtą kartų per dieną, tik svarbu tai daryti lengvai, žaidžiant ir su malonumu.

   Beje, čia 70 % situacijų – paprastos buitinės, kasdieninės. Pavyzdžiui, atsikeliate ryte ir sakote: „Noriu išgerti arbatos“. Tuomet peržvelgiate visus tris variantus:  1. Nueisiu į virtuvę ir išsivirsiu arbatos; 2. Net vandens neatsigersiu; 3.Gersiu labai skanią, brangią arbatą prabangiame restorane. Po to einate ir išsiverdate arbatos. Praktikuodamiesi tokiose smulkmenose išmokysite savo pasąmonę būti pasirengusią bet kokiam gyvenimo posūkiui, vadinasi, padidinsite savo norų išsipildymo galimybę. 

   Kitos 20 % situacijų turi būti apie esminius troškimus: meilę, sveikatą, automobilį, butą, darbą – visa tai, ko norėtumėte gyvenime.

   O likusius 10 %  skirkite tam, ko negali būti, nes negali niekada būti, tačiau jūs imate ir svajojate. Pavyzdžiui, rytoj man atneš raktus ir nuosavybės dokumentus vilai Ramiojo vandenyno saloje, kuri kainuoja penkis milijardus eurų. Ramiai priimu ir blogiausią variantą: iš viso neturėsiu savo namų. Ir dar geresnį variantą: turėsiu dar ir prabangius butus Londone bei Paryžiuje.

   Tokiu būdu praplėsite savo galimybių diapazoną ir būsite pajėgūs padaryti stiprų proveržį naujam gyvenimui, kuris bus laimingesnis ir turtingesnis. Tačiau jums vis tiek ne tai svarbiausia!

   Svarbiausia, kad nuo visko, kas vyksta jūsų gyvenime, patirtumėte lengvumą ir malonumą!

   Skaityti komentarus