°C
   2020 07 06 Pirmadienis

   3 nepastebimi įpročiai, atimantys moters vidinę jėgą

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2019-10-23 21:00:00

   Energetiškai moteris yra 16 kartų stipresnė už vyrą. Tačiau su viena sąlyga: ji turi tą jėgą saugoti ir nedaryti to, kas galėtų silpninti ar visai blokuoti energijos tekėjimą.

   Kalbame ne apie „vedinę“ moterį ilgais plaukais ir sijonu iki žemės, o apie apie įpročius, kurie moteris silpnina, kol yra sąmoningai nepašalinami. Kokie tai įpročiai?

   Įtemptas pilvas

   Jei vaikystėje ne kartą girdėjote frazę „įtrauk pilvą“, turite išsiugdyti įprotį jį atpalaiduoti. Kai pilvas įtemptas, blokuojamas gyvybinės energijos centras.

   Pripraskite atpalaiduoti pilvą kas kartą, kai iškvepiate ir kiek įmanoma jį „išpūskite įkvepiant - tai ne tik suteiks jėgų, bet ir padės atsikratyti daugelio ligų. 

   Žvilgsnis iš aukšto į vyrus

   Kalbama ne apie aroganciją ar puikybę, o apie paprastą įprotį žiūrėti į žmogų. Jei pažvelgiate  žmogui į akis, o tada nukreipiate žvilgsnį žemyn - instinktyviai įjungiate paklusnumo ir nuolankumo modelį.

   Susitikus su su vyru, pirmiausia kreipkite dėmesį į jo kojas, o tada akimis prabėgdama visu kūnu kelkite žvilgsnį aukštyn iki taško tarp antakių. Tai suteiks jums ypatingą galią. 

   Nusiskundimai gyvenimu

   Atminkite: šioje planetoje nėra nė vienos vietos, kur galėtumėte skųstis. Pirma, taip pabloginate esamą situaciją, ir, antra, užprogramuojate dar labiau apgailėtiną ateitį.

   Pasitenkinimas gyvenimu ir savo vertės pojūtis yra jūsų pagrindiniai draugai. Jei neturite šių savybių, vyrai į jus žiūrės tik kaip į objektą, kuriuo galima pasinaudoti.


   Šia kasdieniai įpročiai yra tokia dažni ir nepastebimi, kad reta moteris supranta juos turinti. Norint atsikratyti, prireiks sąmoningo atidumo. Stebėkite savo laikyseną ir kvėpavimą, kad išmoktumėte atpalaiduoti pilvą, analizuokite savo susitikimus su vyrais (nesvarbu, tai jūsų sutuoktinis, bičiulis ar verslo partneris), būkite atidi savo tariamiems žodžiams. Bus lengviau, jei pokyčiams paskatinsite savo draugę. Tuomet galėsite viena kitą stebėti ir priminti, jei seni įpročiai vėl užvaldys. 

   Jei visus tris dalykus vienu metu sunku prižiūrėti, pradėkite nuo to, kas paprasčiausia. Kiekvienai moteriai tai bus vis kitas įprotis. Verta ne tik mokytis naujų įpročių, bet ir fiksuoti pokyčius dienoraštyje. Bus įdomu stebėti tiek vidinės būsenos, tiek išorinio gyvenimo pasikeitimus. Jei nuosekliai dirbsite, jie tikrai bus! 

   Skaityti komentarus