°C
   2020 10 24 Šeštadienis

   Žinia, jog bus įvardinti visi J. Epsteino skrydžių žurnaluose esantys keleiviai, „sukėlė paniką turtingų bičiulių tarpe“

   Nuotrauka: Page Six nuotr.

   2020-09-24 13:00:00

   JAV Mergelių salų generalinis prokuroras teisme pareikalavo žurnalų su skrydžių išklotinėmis, kurioms jau daugiau nei 21 metai. Juose užfiksuoti keleiviai, skridę velionio Jeffrey Epstein orlaiviais. Skrydžių žurnaluose išsaugoti įrašai apie keturis J. Epsteino sraigtasparnius ir tris lėktuvus, kurių vienas buvo pavadintas „Lolita Express“. Išklotinėje pateikta informacija nuo 1998 m. iki pat J. Epstein mirties pernai.


   Denise George pateikė ieškinį dėl J. Epsteino palikimo, kuriame pateikti 22 kaltinimai, įskaitant išžaginimą, vaikų išnaudojimą ir nepriežiūrą, prekybą žmonėmis, priverstinį darbą ir prostituciją.

   Apart keleivių sąrašų, ponia D. George reikalauja „skundų ar pranešimų apie galimai įtartiną elgesį“ ir asmeninių pilotų užrašų.

   Siekiama išaiškinti visus asmenis, dirbusius pas pilotus, „bendravusius ar stebėjusius“ Jeffrey Epsteiną, taip pat su juo susijusių keleivių vardus ir kontaktinius duomenis.


   Naujiena, jog bus atskleisti visi J. Epsteino skrydžių keleiviai, kelia „paniką“ jo bičiuliams. 


   2009 m. piloto užrašai atskleidžia, jog modelis Naomi Campbell skrido J. Epsteino reaktyviniu lėktuvu.

   Pilotas Davidas Rodgersas 2009 m. pateikė išklotines, kuriose minimi tokie žymūs asmenys, kaip princas Andrew, Billas Clintonas, Kevinas Spacey ir Naomi Campbell. Jie skrido J. Epšteino „Lolita express“ reaktyviniu lėktuvu.

   Manoma, kad jie nebuvo informuoti apie J. Epsteino neteisėtą veiklą. 

   Nukentėjusiųjų advokatai teigia, kad į 2009 metų žurnalus nebuvo įtraukti vyriausiojo piloto Larry Visoski skrydžiai, nors pastarasis skraidino J.Epstein daugiau nei 25 metus.


   Billo Clintono vardas taip pat buvo įrašytas 2009 metais paviešintuose žurnaluose.

   Teisinis šaltinis teigė: „ Šiuo metu teisme reikalaujama tokių įrašų, prieš kuriuos 2009 metais pateikti D. Rodgerso duomenys atrodys kaip „Post-it “ užrašėliai.

    „Tarp daugelio turtingų ir garsių žmonių kyla panika."

   Buvusi J. Epstein partnerė ir artima Princo Andrew draugė, 58 metų Ghislaine Maxwell, kalėjime laukia teismo nuosprendžio dėl kaltinimų viliojimu ir seksualiniu išnaudojimu. Ji pati dažnai pilotavo sraigtasparnius į privačią J. Epsteino salą.

   Skaityti komentarus