°C
   2020 09 29 Antradienis

   Teismo dokumentai atskleidė įtarimus apie Billą Clintoną, jog jis buvo Epsteino saloje kartu su dviem jaunomis merginomis

   Nuotrauka: knewz.com nuotr.

   2020-08-03 08:00:00

   Remiantis neseniai atskleistais teisiniais dokumentais, buvęs prezidentas Billas Clintonas kartą išskrido į Jeffrey Epsteino „orgijų“ salą su „dviem jaunomis mergaitėmis“.

   Kaip buvo skelbta anksčiau, Niujorko teismas atidavė laikinųjų Ghislaine'o Maxwello teismo dokumentų rinkinį, kuriuos nagrinėjo Niujorko teismas.

   Dokumentuose Epšteino auka Virginia Giuffre teigė, kad buvęs JAV prezidentas lankėsi liūdnai pagarsėjusioje privačioje Epsteino Karibų saloje. Dalis informacijos jau buvo žinoma, tačiau paaiškėjo dar ir tai, jog Giuffre tvirtina esą ten buvusi su dviem nepilnametėmis mergaitėmis.

   Kol advokatas Jacko Scarola vykdė apklausą, Giuffre buvo klausiama: „Ar jūs prisimenate Jeffrey Epsteiną, konkrečiai sakantį jums, kad „Bill Clinton skolingas man Jūsų palankumą?“

   - Taip, aš tai prisimenu, - atsakė ji.

   „Tai buvo juokas. Jis daug juokėsi. Žinote, aš atsimenu, kai klausiau Jeffrey, ką daro Bill Clinton čia (Epšteino saloje), kodėl jis čia? Tuomet jis nusijuokė ir pasakė, kad jis yra skolingas jam.“

   „Jis niekada man nesakė, kodėl ir ką yra jam skolingas“, - tęsė Giuffre.

   „Aš niekada nesupratau ir nežinojau. Nežinojau, ar čia rimtai. Tai buvo tik pokštas... Jis man seniai pasakė, kad visi dėl kažko vienaip ar kitaip yra jam skolingi.“

   Scarola taip pat paklausė Guiffre: „Ar seksualinės orgijos buvo įprastas įvykis saloje Jeffrey namuose?“

   Guiffre atsakė: „Taip“.

   Tuomet advokatas paklausė, ar ji nuolat lankėsi su Epšteinu ir Clintonu Mažojoje Šv. Džeimso saloje.

   „Ghislaine, Emmy [dar viena mergaitė, kuri, kaip įtariama, buvo nuolatinė klientė Epsteino namuose] ir buvo dar dvi jaunos mergaitės, kurių aš negalėjau atpažinti. Aš niekada jų iš tiesų nepažinojau. Tai buvo tik dvi merginos iš Niujorko “, - atsakė Guiffre.

   Anksčiau buvo pranešta, kad pagal išleistą skrydžio žurnalą Billas Clintonas skrido Epsteino „Lolita Express“ 27 skirtingus kartus.

   Manoma, kad per vieną tokį skrydį Clintonas skrido su moterimi, kuri Epšteino adresų knygoje buvo įvardinta kaip „masažai“. Kituose skrydžiuose papildomos moterys, kurios skrido su Clinton, yra nurodytos tik savo vardu arba tik kaip „moterys“.

   Kituose atskleistuose dokumentuose Giuffre teigė, kad Maxwell turėjo seksualinių santykių su jaunomis merginomis, apie15 metų amžiaus.

   2016 m. gegužės mėn. dokumente parodyta, kad Giuffre buvo paprašyta apibūdinti moteris, kurias ji matė, kaip Maxwell turi „lytinius santykius“ su savo „dvejomis akimis“.

   Remiantis dokumentais, Giuffre atsakė: „Yra tiek daug informacijos. Aš net nežinau, nuo ko man pradėti ir ką konkrečiai norite išgirsti“. Tuomet jos buvo paprašyta apibūdinti merginas.

   Giuffre atsakė: „Buvo blondinės, buvo brunetės, buvo ir raudonplaukių“, - teigiama dokumentuose. „Visos jos buvo gražios merginos. Manau, kad jų amžius svyruoja nuo 15 iki 21 metų.“

   Byloje nėra daugiau atskleistų dokomentų, susijusių su teisėjos Loretta Preska teismo nutartimi, kuria neseniai įpareigota paviešinti 80 dokumentų ar šimtus jų puslapių. Į šias bylas buvo įtraukti Virginijos Giuffre parodymai ir asmeniniai el. laiškai tarp Epšteino ir Maxwell, taip pat informacija iš diskusijos tarp Giuffre ir jos advokato. Maxwell advokatė anksčiau tvirtino, kad įrašai turėtų būti saugomi užantspauduoti. Taip pat ji teigė, kad tai buvo „asmeninis įsiskverbimas į jos lytinį gyvenimą“. Jos advokatai taip pat pareiškė, kad bylos buvo „labai asmeniškos, konfidencialios ir žiniasklaida labai piktnaudžiavo informacija.“

   Manhatano federaliniame teisme vykusiame teismo posėdyje teisėja Loretta Preska nutarė, kad Maxwell teisė į privatumą yra nusveriama dėl to, kad dokumentai privalo būti išviešinti. Tačiau dokumentai, susiję su Maksvell sugavimu, dar nebuvo atskleleisti ir laukiama, kol advokatai kreipsis į Maxvell.

   Žiniasklaidos magnato Roberto Maxwello dukra, kaip įtariama, buvo perkelta iš kameros į kamerą, kad užkirstų kelią jos nužudymui. Maksvell laikoma Metropoliteno sulaikymo centre (MDC) Brukline, Niujorke, tame pačiame kalėjime, kuriame Epsteinas buvo rastas negyvas savo kameroje. Manheteno federaliniame teisme Maksvell kaltinamas pagal šešis straipsnius. Kaltinimuose teigiama, kad Maksvell padėjo Epšteinui auginti 14 metų mergaites, kurios buvo jaunesnės nei gimusios 1994 m. Taip pat yra pateikti kaltinimai dėl: sąmokslo suvilioti nepilnametes merginas, nepilnamečių gabenimas ir melagingos parodymai. Jei Maxwella nepripažins kaltės, jos bylos nagrinėjimas įvyks 2021 m. liepą.

   Skaityti komentarus

   Mr. Q 2020 03 08 02:14

   Ateina laikas

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai