°C
   2020 09 26 Šeštadienis

   Rogeris Stone'as teigia, jog Billas Gatesas galėjo paskleisti koronavirusą dėl žmonių mikročipavimo

   Nuotrauka: Daily Mail nuotr.

   2020-04-16 08:00:00

   Rogeris Stone'as pirmadienį pasidalino pamąstymais, jog Billas Gatesas galimai prisidėjo prie koronaviruso sukūrimo tam, kad galėtų įdiegti mikroschemas žmonių galvose. Mikročipavus žmones būtų visiškai aišku, kurie asmenys buvo ištirti dėl COVID-19, o kurie - ne.

   „Klausimas, ar Billas Gatesas prisidėjo prie šio viruso kūrimo ir platinimo, lieka atviras diskusijoms. Turiu konservatyvių draugų, kurie sako, kad tai skamba juokingai, tačiau kiti yra šventai tuo įsitikinę.“, - R. Stone’as radijo laidoje „Atsakymas“ dalijosi savo pamąstymais su vedėju Joe Piscopo, kuris domėjosi sąmokslo teorijomis, susijusiomis su pandemija.

   „Jam ir kitiems globalistams virusas atveria plačias galimybes privalomam vakcinavimui ir žmonių mikročipavimui, nes būtų žinoma, kurie žmonės yra ištirti dėl viruso. Tik per mano lavoną. Privalomas Vakcinavimas? Na jau ne, Jose!”,- piktinosi R. Stone’as, kurį laidos vedėjas J. Piscipo įvardijo kaip „gyvą legendą“.

   B. Gatesas ilgą laiką kalbėjo apie galimas visuotines pandemijas ir buvo atviras šalininkas ruošiantis tokiai pasaulinei sveikatos krizei, kaip koronavirusas.

   R. Stone taip pat pasisakė apie artėjančius prezidento rinkimus ir įvardijo Joe Bideną kaip „ypač silpną kandidatą“. 

   Paklausus buvusios „Saturday Night Live“ žvaigždės, ar gubernatorius Andrew Cuomo būtų geresnis kandidatas nei J. Bidenas, R. Stone’as teigė, kad A. Cuomo greičiausiai nekandidatuos.

   „Manau, kad jis atliko labai gerą darbą. Jis pagerino savo poziciją visuomenės akyse. Jis turi stiprius komunikavimo įgūdžius, kalba žmonių kalba “, -  R. Stone’as kalbėjo apie A. Cuomo. 

   „Joe Bideną turėtų partrenkti autobusas, jog A. Cuomo pavyktų iškilti šiuose rinkimuose. Tačiau, gink Dieve, mes to nenorime. Manau, jog demokratai svajoja apie  A. Cuomo triumfą, nes jų akyse Joe Bidenas atrodo itin silpnas kandidatas.” ,- tęsė jis. 

   Tačiau R. Stone’as taip pat pašykštėjo komplimentų prezidento D. Trumpo darbui, ypač, jei po šios pandemijos JAV ekonomika neatsigaus. 

   „Kiekvienas, kuris tikina, jog žino, kas mūsų laukia 2020 metais, nesupranta, ką šneka“, - sakė jis.

   „Aš tikiu, kad prezidento rinkimai įvyks, tačiau manau, kad tai bus kur kas sunkesnė kova, nei daugelis tikisi“

   Šių metų vasario mėnesį R. Stone’as buvo nuteistas 40 mėnesių kalėjimo už tai, kad  2016 m. melavo Kongresui ir grasino liudytojui dirbdamas D.Trumpo kampanijai. R. Stone’as teigė, jog šiuo metu jis kasdien meldžiasi, jog jam pavyktų ištverti privalomą buvimą namuose karantino metu. 

   „Kaip ir dauguma amerikiečių, mes esame užsibarikadavę namuose. Turime laiko pabūti su šeima, rašyti ir melstis. Karantinas turi savo pliusų, tačiau kiekviena Floridos sporto salė yra uždaryta, o tai mane varo iš proto. “, - pasakojo 67-erių R. Stone'as.

   „Malda yra neatsiejama mano kasdienio ritualo dalis. Tiesiog pasikliauju Visagaliu, o tai padeda man atsikratyti įtampos, padeda išvysti šviesesnę ateitį.” ,- tęsė jis. 

   „Pirmas kartas gyvenime, kai praleidau šv. Mišias, buvo šv. Velykų sekmadienį. Stebėjau popiežių. Nesu visiškas jo politikos šalininkas”,- kalbėjo R. Stone’as, tačiau atskleidė, jog ši tarnystė jam atrodo įkvepianti. 

   Skaityti komentarus

   Roma Idaite 2020 19 04 10:13

   We Call For Investigations Into The "Bill & Melinda Gates Foundation" For Medical Malpractice & Crimes Against Humanity https://petitions.whitehouse.gov/petition/we-call-investigations-bill-melinda-gates-foundation-medical-malpractice-crimes-against-humanity

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai