°C
   2022 06 30 Ketvirtadienis

   PSO sutartis siekia totalios viso pasaulio sveikatos kontrolės

   Nuotrauka: technocracy.news

   2022-04-12 11:00:00

   Pasaulio sveikatos organizacija (PSO), negudriai užmaskuota „Big Pharma“ korporacijų interesų atstovė, skatinanti technokratiją, imasi totalios viso pasaulio sveikatos kontrolės: sukuria pasaulinę sutartį, pagal kurią JT/PSO būtų perleistos visos galios įpareigoti injekcijas, vakcinų pasus ir visišką jų priežiūrą. 

   Globalistai nori monopolizuoti sveikatos sistemas visame pasaulyje, o slapta ataka jau vyksta tarptautinės pandemijos sutarties forma, kurią pasiūlė Pasaulio sveikatos organizacija.

   Ši sutartis yra tiesioginė grėsmė tautos suverenitetui priimti sprendimus už save ir savo piliečius ir ardo demokratiją visur. Sutartis ne tik įgalintų PSO įpareigoti COVID ir vakcinų pasus visame pasaulyje, bet taip pat galėtų išplėsti PSO galias diktuoti visą sveikatos priežiūros politiką visame pasaulyje.

   Sutartis taip pat suteiktų PSO teisę cenzūruoti informaciją apie sveikatą visame pasaulyje. Tai būtų pražūtinga, nes PSO ilgą laiką patyrė bėdų su korupcija, interesų konfliktų. O kai žmonėms kenkia PSO sveikatos politika, nėra jokios atsakomybės, nes PSO turi diplomatinį imunitetą.

   Billas Gatesas, antras pagal dydį PSO finansuotojas, taip pat finansavo pandemijos pratybas, įskaitant „Event 201“ ir Branduolinės grėsmės iniciatyvos pratybas dėl tarptautinio atsako į tyčinius biologinius įvykius. Šis scenarijus apėmė tyčinį genetiškai modifikuoto biologinio ginklo – pneumoninio maro – paleidimą, nuo kurio gydymo nėra. Abi pratybos vyko 2019 metais.

   Derybos dėl šios sutarties prasidėjo 2022 m. kovo 3 d. Tuomet pranešta, kad, „pasibaigus COVID-19 pandemijai, Pasaulio sveikatos organizacija siūlo naują pandemijos sutartį“.

   Pasak PSO generalinio direktoriaus Tedroso Adhanomo Ghebreyesuso, „aš-pirmiausias“ požiūris „sustabdo pasaulinį solidarumą“, kurio reikia norint įveikti pasaulines grėsmes. Jo sprendimas? Suteik PSO visą galią.

   Per pastaruosius dvejus metus, siekdami apsaugoti visus nuo infekcijos, globalistai pateisino precedento neturinčius išpuolius prieš demokratiją, pilietines laisves ir asmens laisves, įskaitant teisę pasirinkti savo gydymą. Dabar PSO nori, kad pandemijos lyderystė būtų nuolatinė ir išplėsta į kiekvienos tautos sveikatos priežiūros sistemas.

   Kaip pažymėjo „The Pulse“, „sutartyje yra daug dalykų, kuriuos pasaulio žmonės turi apsvarstyti prieš eidami šiuo keliu“. Pateiktame vaizdo įraše - „The Pulse“ žurnalisto Joe Martino interviu su Shabnam Palesa Mohamed, Pasaulio sveikatos tarybos iniciatyvinio komiteto nare, kuri nurodo, kad sutartis suteikia PSO „be galo daug galių priimti sprendimus suvereniose šalyse dėl to, kaip žmonės gyvena ir kaip jie kovoja su pandemijomis, nuo uždarymo iki gydymo mandatų“.

   Trumpai tariant, tai sukurtų visiems tinkantį požiūrį į ligas, neatsižvelgiant į įvairias situacijas atskirose šalyse, ir tai yra kažkas, kas, kaip žinome, neveikia. Sutartis yra tiesioginė grėsmė tautos suverenitetui priimti sprendimus už save ir savo piliečius ir ardytų demokratiją visur.

   Tuo pačiu metu kiekvienai šaliai narei dalyvauti šiame procese kainuotų milijonus dolerių. Kaip paaiškino Sh. P. Mohamed, 2023 m. dėl sutarties turės būti balsuojama Pasaulio sveikatos asamblėjoje. Kad ją priimtų, reikia daugumos, o jei ji bus priimta, visos šalys narės bus jos saistomos.

   Kitas Sh. P. Mohamed iškeltas susirūpinimas yra tas, kad daugelis šalių kol kas net nežino apie šią sutartį ir gali būti, kad PSO bandys siekti ją patvirtinti anksčiau nei 2024 m., – visa tai be visuomenės dalyvavimo ar indėlio. „Tai nedemokratiška, prieštarauja Konstitucijai, todėl sutartis tampa negaliojančia ir neteisėta“, – sako ji.

   Ji taip pat atkreipia dėmesį į PSO korupcijos istoriją ir daugelį sveikatos politikos nesėkmių, kurios yra „iš esmės susijusios su interesų konfliktais“. Atvirame laiške dėl PSO pandemijos sutarties Pasaulio sveikatos taryba iš dalies rašo: „Siūlomas PSO susitarimas yra nereikalingas ir kelia grėsmę suverenitetui ir neatimamoms teisėms. Tai padidina dusinančią PSO galią skelbti nepagrįstas pandemijas, įvesti dehumanizuojančius užraktus ir taikyti brangų, nesaugų ir neveiksmingą gydymą prieš žmonių valią. WCH [Pasaulio sveikatos taryba] mano, kad žmonės turi teisę dalyvauti bet kokiame susitarime, kuris turi įtakos jų gyvenimui, pragyvenimui ir gerovei. Tačiau PSO neįsitraukė į visuomenės dalyvavimo procesą, o tai įrodo, kad jos prioritetas yra įgyti daugiau galios sau ir savo įmonių bendrininkams, o ne tarnauti žmonių interesams. Be nešališko demokratinio proceso bet koks PSO susitarimas, veikiantis per Jungtines Tautas, bus neteisėtas, neteisėtas ir negaliojantis. Istoriškai PSO vadovybė nuvylė žmones. Tarp daugelio pavyzdžių ji patvirtino žalingą H1N1 (kiaulių gripo) vakciną nuo prieštaringai paskelbtos pandemijos. Lygiai taip pat PSO patyrė nesėkmę per COVID-19 skyrių, nes skatino karantinas, slopino ankstyvą prevencinį gydymą ir rekomendavo produktų intervencijas, kurios pasirodė esančios nei saugios, nei veiksmingos. PSO negalima leisti kontroliuoti pasaulio sveikatos darbotvarkės ar vykdyti biologinę priežiūrą. Nors ji gauna finansavimą iš viešųjų šaltinių, priklausančių žmonėms, ji yra įtraukta į nuolatinį interesų konfliktą, nes ji taip pat gauna didelį finansavimą iš privačių interesų, kurie naudoja savo įnašus įtakai ir pelnui iš PSO sprendimų ir mandatų. Pavyzdžiui, Gateso fondas ir jo finansuojamas GAVI vakcinų skatinimo aljansas kasmet įneša daugiau nei 1 mlrd. dolerių. Kitas susirūpinimas yra tai, kad kai žmonėms daroma žala dėl PSO sveikatos politikos, nėra jokios atsakomybės, nes PSO turi diplomatinį imunitetą.“

   Sh. P. Mohamed teigimu, „PSO ateityje neturėtų priimti JOKIŲ sprendimų dėl pasaulio sveikatos“.

   Šaltinis

   Skaityti komentarus