°C
   2021 01 27 Trečiadienis

   MSNBC įkūrėjas teigia, kad Joe Bidenas dar nėra pasirengęs stoti į kovą prieš D.Trumpą „pirminių rinkimų" metu

   Nuotrauka: Slate nuotr.

   2020-05-13 08:00:00

   JAV televizijos galiūnas, NBC ir CNBC tinklų savininkas pareiškė, jog apgailestauja, bet turi pripažinti, jog Joe Biden neturi to, ko reikia, kad galėtų konkuruoti su Donaldu Trumpu 2020 metų JAV prezidento rinkimuose. Pasak jo, J. Biden nesugebėjo pateikti patrauklių ir įtikinamų argumentų rinkėjams, nepasižymėjo nė viename interviu. 

   Pirmadienio rytą kalbėdamas vienoje iš MSNBC programų, Tomas Rogersas išreiškė susirūpinimą, kad tikėtina, jog buvęs viceprezidentas ir galimas demokratų kandidatas artėja link  „krizės”. Pasak jo, J. Biden nesugeba „iškalbingai” išdėstyti jokios „įtikinančios“ kritikos prezidentui D. Trumpui ar jo vykdomai politikai. Juolab, nesugeba argumentuotai kritikuoti šio meto aktualijų -  D. Trumpo tvarkymosi su „Covid-19“ protrūkiu.

   „Man tikrai sunku tai garsiai sakyti, bet jo pasirodymas, kalbant apie gebėjimą improvizuoti, greitai reaguoti ir sugalvoti įtikinamą pasakojimą ar aistringą siužetą, kuo tikrai pasižymėjo prezidentas D. Trumpas prieš rinkimus - kalbant apie šį Donaldo Trumpo palikimą... jis dar neturi to, ko reikia “, - teigė T. Rogersas.

   Joe Bidenas niekada nebus toks kaip B. Obama ar B. Clintonas - oratorystės meistriškumo pavyzdys. Tačiau kai klausotės jo pandemijos metu, girdite daug tarpusavy nesisiejančių, padrikų frazių, o ne logišką, užtikrintą ir įtikinamą žinutę. 

   J. Biden kampanijos pradžia buvo šiek tiek komplikuota ir trukdė surinkti pakankamai balsų išankstiniuose rinkimuose, tačiau besiplečiant demokratų ratui, jį pradėjo lydėti sėkmė. Kai kurie nuosaikūs kandidatai pasitraukė prieš pat „ypatingąjį antradienį“ ir užleido vietą buvusiam viceprezidentui. J. Biden tapo savo numanomu savo partijos kandidatu, kai praeitą mėnesį Vermonto senatorius Bernie Sanders sustabdė savo kampaniją ir stojo į J. Biden palaikančiųjų gretas. Tačiau eilė besikartojančių klaidų, keletas viešų apsikvailinimų, netvirti pasirodymai debatuose ir negebėjimas apsiginti nuo kaltinimų dėl seksualinio priekabiavimo sukėlė nerimą net tarp jo sąjungininkų, taigi ir jie pradėjo abejoti jo pajėgumu stoti į kovą prieš D. Trumpą.  

   Nepaisant to, kad interviu metu jam buvo suteikta „tobula galimybė“ viešai pasireikšti, o tuo pačiu ir paneigti kaltinimus dėl seksualinio priekabiavimo, kurie vis dar teršia jo kampaniją, J. Biden pasirodymai buvo labai silpni “, - tęsė T. Rogersas.

    Tai tik pagrindžia prezidento D.Trumpo kritiką, kad šis kandidatas per ilgai užsibuvo politikoje, yra sumišęs ir jau per senas.

   T. Rogersas pateikė J. Bidenui pasiūlymą, jog ateinančias tris savaites jam vertėtų praleisti dirbant „nepatogių interviu simuliacijose“ arba griebtis kitų skubių priemonių, kurios būtinos J. Bidenui, kad šis „įgautų reikiamą formą”. Jis taip pat pridūrė, jog iki šiol naudojama strategija paprasčiausiai neveikia. 

   Skaityti komentarus