°C
   2021 05 11 Antradienis

   Holivudo magnatas Harvey‘is Weinsteinas apkaltintas dėl naujai paaiškėjusių išžaginimo atvejų

   Nuotrauka: Getty Images

   2021-04-13 09:00:00

   Niujorke kalinamas, už išžaginimą 23 metams kalėjimo nuteistas Holivudo magnatas Harvey‘is Weinsteinas sulaukė naujų kaltinimų iš Los Andželo prokuratūros: jam gresia 140 metų bausmė.

   Kalifornija prašo Niujorko valstijos išduoti H. Weinsteiną dėl 11 išžaginimo atvejų, užfiksuotų 2004-2013 metais. Holivudo magnatas šiuo metu atlieka bausmę maksimalaus saugumo kalėjime prie Bafalo miesto.

   Manoma, kad H. Weinsteinas Kalifornijai turėtų būti išduotas per 30 dienų. Kol kas Los Andželo prokuratūra nieko nekomentuoja. Pasak H. Weinsteino advokato Marko Werksmano, kaltinimai – niekuo nepagrįsti ir kilo dėl „MeToo“ judėjimo sukeltos isterijos.

   H. Weinsteino advokatai ketina prašyti atidėti ekstradiciją dėl silpnos ginamojo sveikatos.

   Aktorė ir modelis Lauren Young tvirtina, kad H. Weinsteinas 2013 metais ją seksualiai užpuolė Beverli Hilso viešbutyje. Los Andželo prokurorų teigimu, Holivudo magnatas Beverli Hilso viešbučiuose išžagino iš viso penkias moteris.

   Nepaisant to, kaip baigsis svarstymas Kalifornijoje, H. Weinsteinas turės grįžti į Niujorko valstijos kalėjimą, kur jam gali tekti kalėti iki 2039 metų. Jo advokatai dėl šios bausmės yra padavę apeliaciją.

   Šaltinis

    

    

   Skaityti komentarus