°C
   2020 04 04 Šeštadienis

   Aurimas Guoga: „Leftistinis pasaulis liepsnose ir ašarose. Kaip atrodys naujas pasaulis?“

   Nuotrauka: Pixabay nuotr. | Minfo koliažas

   Autorius: Aurimo Guogos Facebook įrašas
   2020-02-02 17:00:00

   Liūdna stebėti, kaip Europos parlamente nuleidžia Jungtinės Karalystės vėliavą. Norėčiau, kad Europa išliktų sąjunga, kad būtume vieningi. Tačiau, kaip jau minėjau, visa, prie ko prisiliečia leftistai (neoliberalai - red.pastaba), pavirsta pelenais. Jei norime apsaugoti tai, kas mums brangu, turime ten neprileisti leftistų. Prisiminkite tai per ateinančius rinkimus. Kol kas reikalai Lietuvoje palyginti puikūs, neviltis tik užnuodytų nekęsti valstiečių tranų galvose. Jeigu duosime jiems paimti viršų, neviltis taps regima tikrove.

   Tuo tarpu, kai britai renkasi į masiškus mitingus pasidžiaugti nepriklausomybe, atėjo žinia apie smarkiai smunkančius BBC reitingus ir masinius atleidimus iš darbo. Jei kas nežino, BBC yra aklinai angažuota propagandos mašina, agresyviai peršanti elito požiūrį ir neleidžianti jokio kito. Be to, britai turi privaloma tvarka mokėti atskirą mokestį šiam liūnui išlaikyti.

   Nuo 2012 metų BBC žiūrimumas subliuško nuo 26 milijonų žiūrovų per dieną iki nepilnų 17 milijonų dabar. Jie atleidinėja 450 darbuotojų iš žinių tarnybos, taip mažindami savo išlaidas 18 milijonų svarų.

   To add insult to injury, kaip sako anglai (lyg to būtų negana), Borisas Johnsonas vakar paskelbė, kad mokestis už BBC britams bus pasirenkamas. Buvo laikas, sakė jis, kai toks mokestis turėjo prasmę, tačiau dabar, kai BBC yra tapusi leftistiniu liūnu ir transliuoja ką tai sau patiems, juos išlaikyti turėtų tik tie, kuriems patinka juos žiūrėti. Tai, neabejotina, reiškia didžiosios pajamų dalies praradimą ir, jeigu nepakeis melodijos, bankrotą tolimesnėje perspektyvoje.

   Tačiau jei manote, kad šiandien leftistai niekur taip gailiai nerauda kaip Europoje, tai galvokite iš naujo. Šiandien dėl apkaltos turėtų būti išteisintas D.Trumpas, o apkaltos svarstymas susilaukė visai vangaus amerikiečių dėmesio: tuo tarpu, kai R.Nixono apkaltą per TV stebėjo 71 proc. amerikiečių, tai čia tik ... 3 proc.

   Patys leftistai pradeda nuo savęs pavargti. Jų nuodingos taktikos neatneša jokių vaisių, tik stiprina konservatyviųjų pozicijas. Dėl to leftistai pradeda prarasti susidomėjimą politika, tampa tyliais verksniais.

   Tačiau negalvokite, kad tai privers leftistus čia pat imti ir pasitraukti. Ne, jie yra visiški fanatikai ir kausis iki mirties. Tik, kaip atskleidė politinių įvykių raida JAV, šis jų pasiryžimas nėra toks jau pavojingas konservatyviesiems. Po to, kai D.Trumpas liūnui pasirodė per kietas riešutėlis, demokratų partijos viršūnėlės ėmė ėsti vienas kitą. Pavyzdžiui, H.Clinton apkaltino vieną iš kandidačių į prezidentus Tulsi Gabard dirbant rusams, o ši pateikė Clinton 50 mln. dol. ieškinį dėl šmeižto. Draskosi tarpusavyje, pamiršę D.Trumpą, ir kiti demokratų lyderiai. Taigi, leftistų kova iki mirties reiškia, kad pabaigoje jie gyvus suris vienas kitą.

   Griūvantis leftizmo pasaulis mus verčia susimąstyti kas laukia toliau. Ateis konservatyvieji, mūsų laukia ilgesnis jų valdžios periodas. Tačiau ar tai būtinai tik į naudą?

   Ši žinutė ir taip jau gavosi pakankamai ilga, todėl į pastarąjį klausimą atsakysiu sekančiu prisėdimu.

   Skaityti komentarus