°C
      2024 04 20 Šeštadienis

      Mokslininkai įrodė: žmonės absorbuoja energiją iš aplinkinių

      Nuotrauka: Pixabay nuotr.

      2018-09-24 21:00:00

      Turbūt visi pažįstame bent vieną žmogų, su kuriuo pabuvę kad ir 5 minutes jaučiatės lyg nubėgę maratoną. Gal jis siurbia jūsų energiją?

      ,,Viskas yra energija", - viena pagrindinių neginčijamų visatos tiesų, kuri galioja ir mums.

      Vokietijoje, Bielefeld Universitete buvo atliktas įdomus mokslinis tyrimas, kuris parodė, jog augalai gali absorbuoti energiją iš juos supančių kitų augalų.

      Bioenergetikos mokslų daktaro Olaf Kruse ir jo mokslininkų komanda atrado, jog Chlamydomonas reinhardtii dumbliai, energiją gauna ne tik iš fotosintezės, bet ir vieni iš kitų. Biologų mokslinis darbas buvo publikuotas Naturesite.com, jį galite rasti čia.

      Anot terapeutės Olivia Bader-Lee, šis tyrimas remia jos spėjimus, kad žmonės taip pat gali semtis energijos iš kitų žmonių. ,,Mūsų kūnai, tai tarsi kempinės, mes sugeriame energiją esančią aplink mus. Būtent todėl mes kartais jaučiamės nejaukiai būdami su netinkamais žmonėmis, iš jų sklinda mums nepalanki energija." teigė ji.

      ,,Žmogaus kūnas - labai panašus į augalą, kuris geria medžiagas iš aplinkos, mes absorbuojame energiją, reikalingą palaikyti mūsų emocinei būklei. Tą energiją, mes galime panaudoti kortizolio gamybai, ar jo skaidymui, priklausomai nuo to, ko mūsų organizmui tuo metu reikia labiau." Pridūrė Bader-Lee.

      Anot terapeutės, būtent šiuo procesu keičiasi žmonių nuotaikos, nuo aplinkos įtakos mes galime tapti suirzę, pikti, neramūs, liūdni, bet taip pat ir laimingi, optimistiški ir smagūs.

      Olivia Bader-Lee teigia, jog per paskutiniuosius keletą amžių žmonės prarado ryšį su gamta, ir tuo pačiu didžiulį kiekį potencialiai teigiamos energijos, kuri gali pakeisti žmoniją į gerą.

      ,,Bendrai paėmus, dvasia, mūsų siela ir visi antgamtiniai dalykai - tai tik skirtingų energijų, egzistuojančių mūsų pasaulyje, išraiškos. Žmonės jau senų senovėje tai žinojo ir suprato, bet mokslas nusprendė tai ignoruoti. Tik labai mažas skaičius mokslininkų drįsta stoti prieš mokslinę visuomenę, nepaisydami jų kritikos ir atstumties, pripažįsta, jog visi šie dalykai - moksliškai paaiškinami", - pareiškė ji.

      Skaityti komentarus