°C
   2022 06 26 Sekmadienis

   Kinų įmonė pagamino automobilį, identišką būsimajam Teslos „Cybertruck“

   Nuotrauka: Electrive nuotr.

   2021-12-01 09:00:00

   Du geriau nei vienas

   Nors iš pirmo žvilgsnio gali taip pasirodyti, tačiau jums tikrai nesidvejina akyse – naujoji elektrinio pikapo koncepcija, kurią sukūrė Kinijos elektromobilių startuolis „EdisonFuture“, labai panaši į Teslos kuriamą „Cybertruck“. Kaip sakoma, jeigu tavo produktas yra kopijuojamas, tikriausiai tai reikia priimti kaip komplimentą...

   Portalo „AutoWeek“ teigimu, naujasis elektra ir saulės energija varomas sunkvežimis šią savaitę debiutavo Los Andželo automobilių parodoje ir buvo pavadintas „EF1-T”. Neįmanoma nepastebėti, kad jis yra labai panašaus dizaino, kaip Tesla kurtas „Cybertruck”, kuris turėtų pasirodyti tik kitais metais. Iš esmės šis automobilis yra klonas, turintis vieną pastebimą skirtumą - jame įtaisytas saulės energijos blokas, įkraunantis sunkvežimį saulės energija. Bendrovės teigimu, įkrovus saulės energija nuvažiuojamas atstumas gali siekti 56 kilometrus per dieną.

   Sunku susidaryti kritišką nuomonę apie sunkvežimius, kurie dar nėra vartotojų rankose, tačiau įdomu pamatyti, kaip elektromobilių įmonės flirtuoja su saulės energija, kuri gali tapti naujas pravartus įrankis visoje automobilių įkrovimo infrastruktūroje.

   Apsiginkluokite

   „EdisonFuture“ teigimu, „EF1-T“ ištraukiama saulės baterija veiks tarsi stogas ir uždengs viską, ką vežiosite beveik 2 metrų bagažinėje. Bendrovė šią konstrukciją pavadino „Didžiojo šarvuočio kiautu“ - jos nuožulni forma, sudaryta iš juostinių plokščių, iš tiesų primena šio gyvūno išvaizdą.

   Belieka tikėtis, kad ši konstrukcija bus patvaresnė, nei tariamai neperšaunamas Tesla „Cybertruck” stiklas, kuris buvo išdaužtas tą pačią naktį, kai Tesla pirmą kartą jį viešai pristatė.

   Šiuo metu „Tesla“ savo automobiliuose nesiūlo įmontuotų saulės baterijų, tačiau žinoma, jog bent vienas startuolis bando surinkti lėšas antrinei šio automobilio modifikacijai, kurią reklamuoja prašmatniu vaizdo įrašu.

   Remiantis portalo „AutoWeek“ atlikta analize, elektromobilių gamintojus slegianti problema yra ta, kad pikapų mėgėjus sunku sudominti drąsiai suprojektuotais sunkvežimiais, tokiais kaip „Cybertruck“ ar „EF1-T“. Tuo tarpu, „Ford“, „GM“ ir „GMC“ siūlo įprastesnio stiliaus elektrinius sunkvežimius, kurie rinkoje pasirodo daug anksčiau nei „Tesla“ ar „EdisonFuture“ – todėl jie gauna daugybę išankstinių užsakymų.

   Skaityti komentarus

   kEMlzpAX 2021 27 12 11:12

   555

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai