°C
      2024 04 19 Penktadienis

      Gregas Bradenas: DNR molekulę galima išgydyti žmogaus jausmais

      Nuotrauka: Pixabay nuotr.

      2018-12-06 21:00:00

      Žmonės, kurie gali patirti gilios meilės jausmą, gali pakeisti savo DNR formą.

      Mokslininkas ir rašytojas Gregas Bradenas praneša nuostabią žinią apie tris eksperimentus su DNR, kurie įrodo, kad DNR molekulę galima išgydyti žmogaus jausmų pagalba.

      Savo sukurtoje programoje „Gydant širdis — Gydant tautas: Mokslas apie taiką ir maldos galią“ Gregas Bradenas sako, kad praeityje mes netekome daug informacijos apie senovės dvasines tradicijas: po gaisro Aleksandrijos bibliotekoje buvo prarasta bent 523 000 dokumentų. Bet galbūt yra naujos informacijos, susijusios su tais senaisiais mokymais, kuri galėtų mums padėti suprasti kai kurias mokslo paslaptis? G. Bradenas praneša apie tris labai įdomius eksperimentus.

      Eksperimentas Nr. 1

      Šį eksperimentą atliko kvantinis biologas dr. Vladimiras Poponinas. Pirmiausiai tam tikroje uždaroje talpoje buvo sukurtas vakuumas, kuriame vieninteliai materialieji objektai buvo fotonai (šviesos dalelės). Fotonų vieta buvo išmatuota ir nustatyta, kad jie pasiskirstę chaotiškai, atsitiktiniu būdu. To ir buvo tikėtasi. Tada į rezervuarą buvo įdėta dalis DNR, o fotonų pasiskirstymas buvo išmatuotas dar kartą. Šį kartą fotonai buvo išsidėstę konkrečia seka, nukreipta į DNR. Kitaip tariant, organinė DNR padarė poveikį negyvos gamtos dalelėms.

      Po to DNR buvo pašalinta iš talpos, o fotonai buvo išmatuoti dar kartą. Fotonai išsidėstė tvarkingai ta kryptimi, kur buvo DNR. Kas jungė šviesos daleles? Kas laikė fotonus kartu?

      Gregas Bradenas sako, kad turime pripažinti, jog ten atsirado tam tikros rūšies NAUJAS energijos laukas, energetinė sistemos, ir kad DNR keitėsi informacija su fotonais per šią energiją.

      Eksperimentas Nr. 2

      Šį eksperimentą atliko kariškiai. Buvo paimti donoro DNR leukocitai ir patalpinti į specialias kameras elektriniams krūviams matuoti. Eksperimento metu donoras buvo uždarytas į atskirą kambarį ir „stimuliuojamas” jausti įvairias emocijas, tam naudojant vaizdo klipus, kurie ir sukėlė žmogui įvairias emocijas. DNR buvo kitame to paties pastato kambaryje. Stebimi buvo ir donoras, ir DNR.

      Kai donoras jausdavo emocinį piką (jo pojūčiai buvo matuojami prietaisais), DNR reaguodavo identiškais elektriniais impulsais lygiai tuo pačiu metu!

      Nebuvo nei laiko, nei signalų stiprumo vėlinimo. DNR impulsų pikai ir sumažėjimai tiksliai sutapo su donoro impulsų pikais ir sumažėjimais.

      Kariškiai norėjo sužinoti, kokiu atstumu galėtų būti DNR ir donoras, norint gauti tą patį rezultatą. Tačiau netrukus jie nutraukė tą tyrimą, nes atstumui tarp donoro ir jo DNR padidėjus iki 50 mylių, eksperimento rezultatai buvo tokie patys: nebuvo laiko ar signalo perdavimo vėlinimo.

      DNR ir jo donoras tuo pačiu metu parodė vienodas reakcijas. Ką tai gali reikšti?

      Gregas Bradenas sako, kad gyvos ląstelės keičiasi informacija per anksčiau nepripažintą energijos formą. Šio tipo energijai neturi įtakos nei laikas, nei atstumas. Tai nėra lokali energijos forma, tai yra energija, kuri egzistuoja visur ir bet kuriuo metu.

       

      Eksperimentas Nr. 3

      Trečiąjį eksperimentą atliko Širdies matematikos institutas.

      Keletas placentos DNR  (tai seniausia DNR forma) buvo patalpintos į konteinerį, kuriame galėjo būti įvertinti jų pakitimai. Apmokyti eksperimento dalyviai, kiekvienas iš kurių galėjo išgyventi stiprias emocijas, gavo 28 talpas su šia DNR. Visi dalyviai gavo instrukcijas, kaip atkurti ir išgyventi „reikalingus“ jausmus.

      Buvo nustatyta, kad DNR keitė savo formą, priklausomai nuo eksperimento dalyvių jausmų.

      Kai tiriamieji jautė dėkingumą, meilę ir pripažinimą, DNR įtampa mažėjo, o spiralė išsitiesino ir tapo ilgesnė.

      Kai tiriamieji jautė baimę, pyktį, nusivylimą arba stiprų stresą, DNR spiralė susisukdavo ir sumažėdavo. Ji tapdavo trumpesnė ir atjungdavo daugelį mūsų DNR kodų!

      Jei kada nors jautėtės „atsijungę“ dėl patiriamų neigiamų emocijų, dabar jūs suprantate, kodėl kūnas taip reaguoja. DNR kodai vėl buvo aktyvuoti, kai eksperimento dalyviai dar kartą patyrė meilės, džiaugsmo, dėkingumo ir susižavėjimo jausmus.

      Vėliau šis eksperimentas buvo atliekamas su ŽIV nešiotojais. Buvo nustatyta, kad meilės, dėkingumo ir susižavėjimo patyrimas padidino kūno atsparumą 300 000 kartų. Štai čia ir yra atsakymas, kuris padės jums visada jaustis sveikai, nesvarbu, kokie baisūs virusai ar bakterijos yra aplinkoje. Likite džiaugsme, meilėje ir susižavėjime!

      Šie emociniai pokyčiai gerokai peržengia visus žinomus elektromagnetinius reiškinius. Žmonės, kurie gali patirti gilios meilės jausmą, gali pakeisti savo DNR formą.

      Gregas Bradenas teigia, kad tai iliustruoja naujos energijos formos, susiejančios visą kūriniją, pripažinimą. Atrodo, kad ši energija yra sandarus tinklas, jungiantis visą materiją. Iš esmės mes galime daryti įtaką kūrinijai per savo skleidžiamas jausmų VIBRACIJAS.

      IŠVADOS:

      Ką šie eksperimentai turi bendro su mūsų gyvenimu ir mūsų esamomis situacijomis?

      Mokslas akivaizdžiai įrodė, kad mes galime pasirinkti tinkamą laiką, kad būtume saugūs, nesvarbu, kas vyksta aplinkui.

      Kaip aiškina Greggas Bradenas  vienoje iš savo knygų, laikas turi ne tik linijines charakteristikas (praeitį, dabartį ir ateitį), bet ir gylį. Laiko gylis susideda iš visų maldų, kurios kada nors galėjo būti ir buvo sukalbėtos. Tiesą sakant, į visas mūsų maldas jau atsakyta. Mes aktyvuojame atsakymus savo jausmais. Štai kaip mes sukuriame savo tikrovę - mes pasirenkame ją savo jausmais. Mūsų jausmai aktyvina laiko intervalą per kūrinijos tinklą, jungiantį visą Visatos energiją ir materiją.

      Prisimenate Visatos dėsnį, sakantį, kad pritraukiate tai, į ką sutelkiate dėmesį?


      Jei sutelkiate dėmesį į baimę, jūs siunčiate signalą Visatai, kad gautumėte tai, ko bijote. Tačiau, jei prisiderinsite prie džiaugsmo, meilės, dėkingumo ar pasididžiavimo jausmų ir susitelksite į juos, tuomet jūs galėsite automatiškai išvengti visko, kas neigiama.

      Savo jausmais galite pasirinkti kitą laiko intervalą.

      Galite išvengti galimybės susirgti juodlige, gripu, kitomis  užkrečiamomis ir neužkrečiamomis ligomis, jei stengsitės patirti tik teigiamus jausmus, kurie gali išlaikyti jūsų imuninę sistemą neįtikėtinai stiprią.

      Taigi, jūs gaunate apsaugą nuo bet kokio dalyko: raskite kažką, kas jus džiugina kiekvieną dieną, valandą ar bent kelias minutes per dieną. Tai lengviausia ir geriausia apsauga, kurią galite turėti.


      Gregas Braidenas

      Skaityti komentarus

      Aušra 2020 20 02 07:24

      Dažnas maudomės rūpesčiuose; pasirūpinti vieni kitais yra siekiamybė; tik kokie mes būname tame ?

      0
      0
      Atsakyti

      Komentuoti gali tik registruoti vartotojai