°C
   2020 06 05 Penktadienis

   Šventinį savaitgalį dirbs daugiau nei 3000 pareigūnų

   Nuotrauka: Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

   2020-04-08 19:00:00

   Artėjantį Velykų savaitgalį šalyje dirbs maždaug 3000 pareigūnų, kurie užtikrins viešąją tvarką keliuose, skelbia Vidaus reikalų ministerija.

   „Norėdami apsaugoti vyresnio amžiaus artimuosius turime susilaikyti nuo kelionių į kitus Lietuvos miestus. Savaitgalį keliuose bus įrengta 300 policijos postų, kuriuose automobiliais vykstantys piliečiai bus tikrinami, ar nepažeidžia izoliacijos taisyklių. Šį kartą mums visiems svarbiausia turi būti kitų žmonių saugumas ir sveikata", - sako vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.

   Pasak Lietuvos policijos generalinio komisaro Renato Požėlos, pareigūnai dirbs ne tik keliuose, bet ir patruliuos viešose vietose, kontroliuos asmenis, kuriems skirta izoliacija, ar tuos, kurie pažeidinėja karantino reikalavimus. Policija reaguos ir į kitus pranešimus apie pažeidimus ar nusikalstamas veikas.   Policijos pareigūnams, vidaus reikalų ministrės pavedimu, viešąją tvarką ir žmonių saugumą padės užtikrinti policijos rėmėjų, Viešojo saugumo tarnybos, Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Vadovybės apsaugos departamento, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento, Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos pareigūnai.

   Policija pasitelks ir kitas, viešai nematomas technines priemones, kurios taip pat padės kontroliuoti asmenų judėjimą ir suvaldyti situaciją Šv. Velykų savaitgalį. Tariamasi su savivaldybėmis, kad prie kai kurių įvažiavimų į miestus būtų pastatyti specialūs ženklai, ribojantys įvažiavimą.

   Nuo balandžio 3 d. policija surašė beveik 350 protokolų dėl izoliacijos ar karantino pažeidimų.

   Skaityti komentarus