°C
   2020 02 26 Trečiadienis

   Susisiekimo viceministras – G. Mažeika, kancleris – G. Aliksandravičius

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   Autorius: BNS informacija
   2019-09-09 19:01:00

   Antruoju susisiekimo viceministru paskirtas ministerijos Plėtros ir tarptautinių ryšių departamento vyresnysis patarėjas, buvęs transporto atašė Briuselyje Gytis Mažeika, o kancleriu – ministerijos patarėjas kelių ir oro transporto saugos klausimais Gintaras Aliksandravičiius.

   Tai pirmadienį patvirtino susisiekimo ministras J. Narkevičius, spaudos konferencijoje pristatęs savo politinio pasitikėjimo komandą. Anot jo, G. Mažeika ir G. Aliksandravičius darbą pradės nuo antradienio.

   G. Mažeika bus atsakingas už tarptautinius ryšius, ES reikalus ir derybas dėl Mobilumo paketo, projektą „Rail Baltica“, vandens transporto sektorių, kuruos Klaipėdos uosto klausimus, pranešė J. Narkevičius.

   Be to, jo patarėja, buvusi „Euromonitor International“ konsultantė Joana Sokolnik kuruos biudžeto ir finansų klausimus, patarinės  ekonominės analizės klausimais.

   Buvęs Roko Masiulio patarėjas Darius Stravinskas kuruos pašto, elektroninių ryšių ir 5G plėtros klausimus, o buvęs Vilniaus tarybos narys Jaroslavas Kaminskis – patarėjų darbą.

   Susisiekimo viceministru jau dirba Vladislavas Kondratovičius, iki tol buvęs ministerijos Kelių ir oro transporto politikos grupės vadovu. Jis atsakingas už geležinkelių, oro transporto politiką, projektą „Via Baltica“, saugų eismą ir darnų judumą, taip pat kuruos valstybės turto ir įmonių valdymą.


   J. Narkevičius anksčiau sakė, kad jo komandoje dirbs kai kurie R. Masiulio patarėjai, tačiau buvusių viceministrų joje neliks.

   Skaityti komentarus