°C
   2020 06 01 Pirmadienis

   R. Požėla apie tyrimą dėl N. Venckienės: visuomenė sužinos įdomių dalykų

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   Autorius: BNS informacija
   2019-11-06 21:00:00

   Baigus tyrimą dėl buvusios teisėjos ir parlamentarės Neringos Venckienės visuomenė sužinos įdomių dalykų, teigia paskirtasis Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla.

   „Kiekviena istorija turi turėti savo loginę baigtį ir šitas tyrimas tikrai turėtų baigtis. Aš manau, kad visuomenė turėtų sužinoti pakankamai įdomių dalykų“, – trečiadienį laidai „DELFI Dėmesio centre“ sakė R. Požėla.

   „Kokie tie dalykai bus, tiesiog palaukime“, – teigė jis.

   Vyriausybė jį trečiadienį paskyrė policijos generaliniu komisaru, dirbti jis pradės kitą savaitę. Nuo 2015 metų iki šiol R. Požėla vadovavo Valstybės sienos apsaugos tarnybai.

   R. Požėla policijoje dirbo 1993-2015 metais, iš jų ketverius metus buvo generalinio komisaro pavaduotojas. Jis taip pat vadovavo Garliavoje buvusių N. Venckienės tėvų namų šturmui 2009 metais.

   Paskirtasis generalinis komisaras teigė, kad tuo metu teisėsaugai žinomi dalykai neatitiko šiuo metu transliuojamų N. Venckienės aplinkos versijų. 

   „Tuo metu, ką mes matėme, ką mes žinojome, tai tikrai, švelniai tariant, neatitiko dabar transliuojamų N. Venckienės sūnaus ar pačios N. Venckienės versijų. Tai buvo visai kiti dalykai. Ir jeigu tuos kitus dalykus iš esmės patvirtins tyrimas, apkaltinamasis nuosprendis, tai tiesiog visuomenė pamatys visai kitą vaizdą, negu dabar bandoma transliuoti iš vienos pusės“, – sakė R. Požėla.


   Buvusi teisėja ir parlamentarė N. Venckienė antradienį paleista iš kalėjimo Jungtinėse Valstijose. Jos artimųjų teigimu, ji artimiausiu metu teisėsaugos turėtų būti parvežta į Lietuvą.

   Lietuvos prokurorai siekė N. Venckienės grąžinimo, kad jai galėtų pateikti kaltinimus dėl teismo sprendimo perduoti dukterėčią motinai nevykdymo, tvirkinimo, neteisėto informacijos rinkimo, piktnaudžiavimo vaiko atstovo teisėmis ir kitų nusikaltimų.

   Pati N. Venckienė tvirtino, kad šie kaltinimai yra politiškai motyvuoti.

   Buvusi teisėja ir parlamentarė N. Venckienė iš Lietuvos išvyko 2013 metais. Tais metais Seimas panaikino jos teisinę neliečiamybę.

   Ji Čikagoje suimta 2018 metų vasarį.

   Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.

   Skaityti komentarus

   as 2019 07 11 03:15

   Pyst ir sutapimas! Venskiene grizta ir pastatomas vadovaut klonio ivykiu sukury jega demonstraves Pozela . Visi Kedziu bylos dalyviai gauna aukstas pareigas, pyst ir sutapimas grizta Venskiene !

   1
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Vidmantas 2019 07 11 07:52

   ir sitas valdziagyvis meluoja , po galais , kada sitie veikejai supras , jog bukais komentarais jau nebeapgausit.

   1
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   nustebus 2019 10 11 12:08

   10metu nieko,parveze ir suzinos.Kas gali tiketi ,kas gali pasitiketi tokia ale teisesauga,bet kur deda jie sazine taip elgdamiesi.Reiskia jie negali pasiduoti,nes save kompromituotu,kurs istorijas ,bet kur zmogaus teises,nieko nera EU,kur mes gyvename?

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai