°C
   2020 09 30 Trečiadienis

   R. Karbauskis: mūsų kandidatas į premjerus yra S. Skvernelis

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   Autorius: BNS informacija
   2020-09-10 13:00:00

   Valdančiųjų lyderis Ramūnas Karbauskis sklaido viešojoje erdvėje kilusias diskusijas dėl to, kad „valstiečiai“, po Seimo rinkimų turėdami galimybę, nebūtinai į premjerus siūlytų dabartinį Vyriausybės vadovą Saulių Skvernelį. Pasak politiko, kalbos, kad premjeru galėtų būti siūlomas sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga yra tik spekuliacijos.

   „Niekada tai nebuvo aptarinėjama, tai yra spekuliacija. Klausimas yra – kodėl tai daroma. Tikriausiai bandoma visuomenei sukelti tam tikras abejones, kas yra mūsų kandidatas. Mūsų kandidatas į premjerus yra Saulius Skvernelis. Jokių kitų diskusijų niekada nebuvo“, - Seime surengtoje spaudos konferencijoje žurnalistams teigė R. Karbauskis.

   Tai, kad į premjero pareigas nepretenduotų ketvirtadienio ryte LRT radijui pareiškė ir pats A. Veryga.   Debatuose S. Skvernelis galbūt dalyvaus paskutinėmis rinkimų kampanijos dienomis

   ELTA primena, kad šią savaitę LRT pradėjo rinkimų debatus. Pirmojoje „LRT Forumo“ laidoje nepasirodė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) sąrašo lyderis S. Skvernelis.

   Pasak R. Karbauskio, priešingai nei prezidento rinkimuose, aplinkybės S. Skverneliui dalyvauti debatuose yra stipriai apribotos situacijos, kurias sukūrė koronaviruso epidemija.   „Saulius Skvenelis šiomis koronaviruso ir ekonominės krizės aplinkybėmis negalės dalyvauti debatuose, taip, kaip jis būtų galėjęs dalyvauti, jei situacija būtų buvusi kaip buvo praėjusiais metais“, – tęsė „valstietis“.

   „Mes negalime trukdyti atlikti pagrindinių pareigų“, – pridūrė R. Karbauskis.

   Pasak LVŽS lyderio, premjeras galėtų pasiimti nebent laisvą dieną debatams, tačiau, iškart pats save papildė R. Karbauskis, ir tą padaryti premjerui šiuo metu nėra paprasta.    „Atostogų dieną gali pasiimti tada, kai gali ją pasiimti. Galbūt paskutinėmis rinkimų kampanijos dienomis bus tokia galimybė. Žiūrėsime į aplinkybes“, – aiškino R. Karbauskis.  

   „Mūsų kandidatas į premjerus dabar atlieka savo pareigas ir tokios situacijos, kada jis galėtų sau leisti ruoštis debatams ir jose dalyvauti – kol kas nėra“, – apibendrino politikas.

   Skaityti komentarus