°C
   2019 11 15 Penktadienis

   G.Nausėda pristatė savo komandą

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   2019-07-10 17:00:00

   Išrinktasis prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį Prezidentūroje pristatė savo komandą.

   Konkurencijos tarybos vicepirmininkė Jūratė Šovienė paskirta prezidento patarėja teisės klausimais, buvęs energetikos ministras Jaroslavas Neverovičius vadovaus naujai sukurtai aplinkos ir infrastruktūros grupei, o diplomatė Asta Skaisgirytė-Liauškienė bus užsienio politikos patarėjų grupės vadovė. Algė Budrytė bus kanceliarijos vadovė, o prezidento kabineto vadove paskirta Ieva Ulčickaitė.

   Ekonominės ir socialinės grupės vadovas bus Simonas Krėkšta, vidaus politikos grupei vadovaus buvęs Kauno vicemeras Povilas Mačiulis. Nacionalinio saugumo grupės vadovas bus paskelbtas liepos pabaigoje, taip pat ir švietimo, mokslo ir kultūros grupės vadovą G. Nausėda teigia vis dar renkąs.   G. Nausėda jau anksčiau yra patvirtinęs, kad visai Prezidentūros komunikacijai vadovaus Aistis Zabarauskas, dirbęs su juo ir rinkimų kampanijos metu - jis paskirtas vyriausiuoju patarėju ir komunikacijos grupės vadovu.

   Prezidento Gitano Nausėdos atstovu žiniasklaidai taps komunikacijos specialistas Antanas Bubnelis.

   „Taip, galiu patvirtinti. Startuosiu rugpjūčio 7-ąją“, – Eltai sakė A. Bubnelis.   Pats išrinktasis prezidentas pasidžiaugė, kad įvardinti žmonės yra profesionalai, kurie, pasak G. Nausėdos, dirbdami privačiame sektoriuje galėtų uždirbti daugiau, tačiau, teigė naujasis šalies vadovas, jie „pasirinko tarnauti Lietuvai“.

   G. Nausėdos inauguracija vyks penktadienį.

   Skaityti komentarus