°C
   2023 02 09 Ketvirtadienis

   Astrologinė prognozė rugsėjo 19–25 dienoms

   Nuotrauka: ELTA nuotr.

   2022-09-18 21:00:00

   AVINAS

   Šią savaitę sustiprės noras gražiau apsitvarkyti buitį, pagerinti gyvenimo sąlygas. Šį tą atlikti netgi būtina, nes atidėlioti nenaudinga. Visgi optimizmą gali mažinti vidiniai kompleksai, artimųjų išsakoma kritika. Savaitei įsibėgėjus, labiau nusiteiksite pozityviam bendravimui, kūrybai, flirtui, meilei. Puikiai seksis sutarti su vaikais, juos lavinti, ugdyti. Tik neskubėkite veltis į avantiūras, rizikuoti santaupomis. Savaitgalį būsite linkę griebtis ūkio darbų. Nepersitempkite. Atsargiai kelyje ir ką nors darant su technika, ugnimi.

   JAUTIS

   Šios savaitės pradžioje nestokosite sąmojo, išmonės ir tai prisidės prie jūsų sėkmės. Galite sulaukti viliojančio pasiūlymo. Aktyviai bendrausite, gali megztis meilės romanas arba atsiras proga smagiai papramogauti, pelnyti aplodismentų, prizų ar pan. Nuo savaitės vidurio labiausiai džiugins paprasta buitinė ruoša, gardus maistas, jauki asmeninė erdvė. Neskubėkite nusivilti, jei bendraminčiai ar mylimas žmogus ne viskam pritars. Savaitgalį galite vykti į pramoginį renginį, ekskursiją, pobūvį, pasimatymą ar kt.

   DVYNIAI

   Savaitės pradžioje teks suderinti rūpinimąsi artimųjų aktualijomis, materialinius ir verslo reikalus, reikiamos informacijos paieškas ir kt. Regis, rodysite komunikabilumą, informuotumą daugybe klausimų bei stebinsite aplinkinius ir socialinių tinklų publiką. Verčiau neprovokuokite apkalbų, intrigų, nes niekas jums nepadėkos už iškraipytus faktus, sunaikintas iliuzijas. Savaitgalį pasimėgaukite namų ramybe arba išvažiuokite į rudeninę gamtą. Saugokite save ir kitus nuo neigiamų emocijų, traumų, infekcijų.

   VĖŽYS

   Savaitės pradžioje galite nemažai išsiaiškinti ir išmokti. Be to, seksis žavėti, intriguoti. Galite patirti romantišką meilės nuotykį, įdomų pabendravimą. Gali kilti prisiminimų, susijusių su buvusiais prisirišimais, turtinėmis aktualijomis. Galite prašyti dominančios informacijos, paramos arba ją teikti. Savaitės pabaigoje nestokosite kūrybingumo, o tai pasitarnaus, jei teks kurti tekstus, reklamą ar kt. Tikėtina savaitgalio išvyka. Su nepažįstamais asmenimis pernelyg neatviraukite.

   LIŪTAS

   Savaitės pradžia bus rami ir taiki, jei laiku spėjote atlikti svarbius įsipareigojimus. Regis, gebėsite kūrybiškai mąstyti ir įtaigiai kalbėti. Jums gali būti patikėtos svetimos paslaptys, išpasakoti slapti troškimai ir jausmai. Šiuo metu planingai dirbkite įprastinius darbus, stenkitės užbaigti tai, ką derėtų pagal numatytą terminą. Gali būti, kad jus erzins reiškiami prieštaravimai, oponentų išpuoliai. Derėtų apsišarvuoti kantrybe. Pasisaugokite traumų. Savaitgalį pasistenkite be reikalo neišlaidauti ir nesugadinti reikalingų daiktų.

   MERGELĖ

   Savaitės pradžioje teks daug bendrauti, vienu metu tvarkyti aibę reikalų. Regis, susidursite su netikėtomis naujovėmis. Tikėtinas stiprus susižavėjimas patikusiu asmeniu arba kūrybiniu projektu. Galbūt jums pavyks gauti reikalingą prekę, paskolą ar svarbią informaciją. Nuo savaitės vidurio norėsis ramybės, atsiribojimo. Reikėtų būti atidesniems. Neskubėkite sutikti su tuo, kas kelia įtarimą ar yra panašu į įžūlų spaudimą, veidmainiavimą. Savaitgalį galite sulaukti komplimentų, dovanų arba ką nors sveikinti.

   SVARSTYKLĖS

   Šią savaitę teks nusiteikti rimtam darbui, nes iš jūsų tikimasi gana konkrečių žingsnių ar sprendimų. Regis, susidursite su neišvengiamomis išlaidomis arba netikėtomis pajamomis. Galite pasižymėti kaip sumanūs tarpininkai, patarėjai ar organizatoriai. Regis, pamažu pradeda didėti jūsų įtaka, nors ji kol kas tėra užkulisinė. Tik nežaiskite dvigubo žaidimo, jei nenorite, kad prieš nosį būtų užtrenktos svarbios durys. Savaitgalį nesiveržkite sunkiai dirbti ar sportuoti, aktyviai bendrauti. Pailsėkite.

   SKORPIONAS

   Savaitės pradžioje neišvengsite aktualijų teisėtvarkos, užsienio, kultūros, aukštojo mokslo arba filosofijos, religijos srityse. Jūsų nuotaika labai priklausys nuo gaunamos informacijos. Džiugins žaismingas bendravimas, romantiškos emocijos, egzotika. Jeigu numatomi svarbūs kontaktai, pokalbiai, turite būti apsisprendę, ką sakysite ir kokio tikslo siekiate. Antraip galite painiotis, pasirinkti ne patį geriausią argumentą ar variantą. Savaitgalį jūsų dėmesio prireiks ir draugams, ir artimiesiems. Labiau rūpinkitės sveikata.

   ŠAULYS

   Savaitės pradžioje pajusite poreikį keistis patys ir keisti aplinką, atmesti tai, kas nebereikalinga, arba kaip tik susigrąžinti tai, kas prarasta. Pravartu sutvarkyti skubiausius dalykinius, finansinius reikalus. Jei teks reikštis viešai, ką nors pristatyti, galite padaryti įspūdį. Regis, gebėsite aprėpti daug informacijos iš įvairių šaltinių ir diskusijose būsite nepralenkiami. Iki šios savaitės pabaigos teks įvykdyti įsipareigojimus, kurių terminai jau baigiasi. Tai reiškia, kad tam galite sugaišti dalį savaitgalio. Nepraraskite optimizmo.

   OŽIARAGIS

   Šią savaitę pašnekovus stebinsite aiškiu požiūriu, disciplinuotu veiklumu. Regis, drąsiai konkuruosite su kitais veikloje, scenoje ir kt. Kuo tvirtesni ir įžvalgesni atrodysite, tuo labiau nervinsite oponentus. Džiaugsmo teiks susižavėjimo, meilės arba aistros objektas. Staiga pasijusite atradę tai, ko jums trūko. Savaitės viduryje kalba gali pasisukti apie skolą, palūkanas, mokesčius, paveldėjimą, draudimą ar pan. Eibių krės vaikai, nepalikite jų be dėmesio. Savaitės pabaigoje seksis mokslinė, kūrybinė veikla.

   VANDENIS

   Savaitės pradžia tinkama tokioms veikloms, kurios padeda kurti grožį, diegti originalias naujoves į realią aplinką ir tokiu būdu geriau tenkinti žmonių praktinius poreikius. Galite susitarti dėl trokštamos paslaugos, paskolos, bendradarbiavimo ar kt. Visgi svarbu pasitelkti į pagalbą savikontrolę ir diplomatiją, kad koks nors netinkamas jūsų poelgis nesutrikdytų svarbių santykių, nesukurtų naujų problemų. Savaitgalį galite mokėti ar gauti piniginį užstatą, jei užsiimate nuomos, remonto reikalais.

   ŽUVYS

   Savaitės pradžioje galite tarsi be pastangų įeiti į reikalingas vėžes. Įmanomas finansinis laimėjimas, malonus flirtas, meilės nuotykis, pavykęs interviu arba viešas pasirodymas, vaikų pasiekimai. Regis, gautas atlygis už darbą ar paslaugas paskatins jus dar geriau dirbti. Galbūt susitarsite dėl darbo, nuomos, kredito, tiekimo sąlygų, atsiskaitymų ir pan. Venkite rizikos kelyje bei neskleiskite abejotinos informacijos. Savaitės pabaiga skatins bendrauti. Nederėtų pasitikėti saldžiais gražbyliavimais.

   Skaityti komentarus