°C
   2021 09 21 Antradienis

   Gyvenimo principas – paprastumas

   Nuotrauka: Bogdanos Iljinos nuotr.

   Autorius: Bogdana Iljina
   2021-09-03 21:00:00

   Paprastumas pritaikomas visur: mityboje, aprangoje, buityje, namuose, bendravime, noruose, svajonėse…

   Ir kuo paprasčiau tu gyveni, tuo laisvesnis esi.

   Tu nesi daugybės daiktų vergu savo namuose, kuriuos reikia nuolat tvarkyti, plauti, taisyti. Tavo namai paprasti ir juose yra tik tai, kas tikrai reikalinga.

   Tu nesi savo išvaizdos vergu, kurią reikia reguliariai dažyti, tepti, klijuoti, taisyti. Tavo veidas natūralus ir patrauklus savo tyrumu.

   Tu nesi parduotuvių vergų, jei įpranti paprastai maitintis.

   Laisvė yra net automobilyje! Jeigu prabangų automobilį pakeisti paprastesniu ir nustoti nuolat bijoti, kad jį kažkas įbrėš, įlenks, suteps saloną ar net pavogs. Tegul automobilis tarnauja žmogui, o ne skatina puikuotis ir laiko žmogų vergu, reikalaudamas didelių aptarnavimo išlaidų.

   Paprasti drabužiai irgi puikiai padeda išreikšti žmogaus esmę.


   Paprastumas - labai šiltas žodis. Jis – laiptelis ne tik į finansinę, bet ir į vidinę laisvę. Kai žmogaus gyvenimas paprastas, tuomet atkrenta labai daug primesto įvaizdžio, kurį, iš tikrųjų, taip sunku tempti ant savo pečių. Kai gyvenimui nereikia daug, tada kiekvienas daiktas – vertingas, ir jam yra skiriamas tinkamas dėmesys. 

   O kai nėra priklausomybės kaupti daiktus, sugebi aiškiai matyti supantį pasaulį. O jame atsispindi tas pats paprastumas.

   Esi paprastas bendravime, o tai reiškia, kad esi nuoširdus ir geranoriškas.

   Kiek daug pliusų paprastume! Kiek daug laisvės! Kaip lengva gyventi, kai nesi supančiotas dirbtinais sunkumais, kai iškylančios gyvenimo užduotys yra išsprendžiamos, o tavo svajonės išsipildo net be pinigų. Tu nevaržomai gali kreiptis net pas nepažįstamą žmogų, nes visas pasaulis tampa širdingu draugu.

   Tik kol kas negaliu suprasti, kaip įgyvendinti paprastumą svajonėse.

   Gal tai reiškia, kad tavo svajonės tarnauja ne tik tau, bet ir visam pasauliui?..
   Šaltinis

   Skaityti komentarus