°C
   2021 01 27 Trečiadienis

   Ugnius Kiguolis: Laisvė? Ar ji egzistuoja?

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Ugniaus Kiguolio Facebook įrašas
   2020-07-30 13:00:00

   Delfi sugebėjo užkibti ant kabliuko ir pažymėjo, mano postą, kuriame rašoma, jog gydytojai paskelbė žinantys vaistą nuo siaubingo viruso.

   Žymėjimų paaiškinimas: laužtiniuose skliaustuose rašomi skaičiai nurodo šaltinio eilės numerį, kurie publikuoti šio įrašo komentare.

   Ant kiek redakcijoje reikia būti nusiteikus prieš asmenį, arba tiesiog nesuprasti turinio, kad lengva ranka, savo veiksmais įmonę vesti tiesiai į teismą?

   Trumpa istorijos apžvalga:
   Yra 3 žmonės. A, B ir C.

   žmogus A - užsikrėtė virusu ir kreipėsi į gydymo įstaigą, kuriame jį gydo žmogus B.

   Žmogus B sako, kad žmogų A pagydė vaistais.
   Žmogus C (šiuos atveju kiguolis) parašė naujieną, kad žmogus B sako, jog jis žmogų A pagydė vaistais.
   Kadangi korumpuota institucija PSO, iš kurios pasitraukė JAV, sako kad vaistų nėra, Delfi neskaitydami realaus turinio žmogaus C poste, pažymėjo postą kaip False, taip pavadindami žmogų C melagiu.

   Taigi, skelbiu konkursą, rask melagingą teiginį žmogaus C poste ir laimėk 93 karmos taškus.
   Žmogus C paskelbė faktą, ką šnekėjo žmogus B apie žmogų A. Tai nėra false info.

   P.S. Kiguolis nerekomenduoja naudoti minimo vaisto, kaip ir daugelio farmakologinių produktų, nes šis vaistas turi didelę žalą darančius šalutinius poveikius.
   Taigi, šiais laikais, Delfi manymu, net pačios istorijos paskelbimas negalimas. Kaip ir kiguolis sako originaliam poste, jei turinys neatitinka stumiamos agendos, korumpuotų organizacijų naratyvo, tai bandomas diskredituoti ir skelbėjas, ir informacija. Tai nieko bendro neturi nei su tiesa, nei su laisve.

   Visas delfi postas yra ne apie tiesos paieškas, objektyvumą, bet apie gydytojų diskreditavimą. Tuo pačiu piktybinis reputacijos gadinimas žmonių, kurie tą gydytojų žodį skelbia.

   Delfi taip pat meluoja, kad nėra vaisto tyrimų, įrodančių jo veiksmingumą. Tyrimai yra. Kaip pavyzdžius rasite čia.

   Gydytojų spaudos konferenciją, kurią pamatė dešimtys milijonų žmonių, transliavo Breitbart, bet delfi pavadino tariama.

   DELFI.ltautoriaus straipsnyje nenurodė, tad atsakovas yra įmonė. Rekomenduoju gražiuoju nuimti žymą "false news" nuo mano posto, priešingu atveju kreipsiuosi į teismą, kad tai padaryti jūs būtumėte priversti. Negi jūs tikrai norite susimokėti man pinigų už neturtinę žalą? Reikalavimą paneigti tikrovės neatitinkančią informaciją gausite paštu.

   Mano paskelbtoje žinioje nėra nė vieno teiginio false.

   Skaityti komentarus