°C
   2020 01 28 Antradienis

   Neringos Venckienės sūnus visam pasauliui rodo, kas vyko Lietuvoje

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   2019-07-31 15:00:00

   JAV teismas 2019 metų liepos 15 dieną atmetė Neringos Venckienės skundą dėl ekstradicijos. Ekstradicija gali būti pradėta vykdyti bet kuriuo laiku. Tiksli data nėra žinoma. 

   N.Venckienės sūnus Karolis ėmėsi veiksmų, kuriais siekia visą pasaulį supažindinti su mamos istorija.

   Savo išplatintame video jis sako: „Mano mama šią kovą kovoja jau dešimtmetį. Stengiuosi jai padėti kiek tik galiu nuo tada, kai ji buvo sulaikyta. Ekstradicija gali būti pradėta vykdyti bet kurią sekundę, todėl dabar mums reikia jūsų dėmesio. Mums reikia, kad Lietuvos valdžia žinotų, kad visas pasaulis stebi ir mes juos nuteisime taip, kaip jie padarė mano mamai.“

   Pristatome Karolio Venckaus video:

   Skaityti komentarus

   vladas lukosevicius 2019 20 11 10:50

   LRGP KLASTOJO BYLAS N. VENSKIENEI , KAD NUSLĖPTI SAVO NUSIKALTIMUS ........ Kas paneigs jog buves LRGP D. VALYS ir dabartinis E. PAŠILIS patys ne pedofilai ar kitokie iškrypėliai ? ....... Jie asmeniškai bendrininkavo dangstydamas tris pedofilus , kad išsukti juos nuo baudžiamosios atsakomybės už jų sunkius kriminalinius nusikaltimus .... Pedofilą Robertą Prochorovą , kuris būdamas 28 metų sangulavo su 16-mete iš Vilniaus ,,MINTIES,, vaikų globos namų Juste Jasudavičiūte ........ Pedofilą Gintarą Bertulį kuris daužė 5 metų mergaitę ir siūlė jai čiulpti . Tas pedofilas ivykdė 9 užpuolimus ir 4 plėšimus , numušė moterį su automobiliu ir ją sumušė ........ VSD Pedofilą Eriką Tomaševskį , kuris organizavo ne vieną nužudymą , itraukė nepilnamečius į nusikaltimus ir naudojosi nepilnametėmis ... O KUR DAR KITI SUKLASTOTI LRGP TYRIMAI IR NUSIKALTIMAI ...... saugumiečio V. Pociūno , prokuroro T. Birštono nužudymai ir smurto bei narkotikų platinimas ,,MINTIES,, vaikų globos namuose ?

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   REGINADALIA 2020 13 01 04:42

   IR IS KUR TOKIU NUOSTABIU, PROTINGU VAIKU,

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   zenonas išpriekulis 2020 18 01 06:04

   Žinau visiškai slaptųjų tarnybų darbą. Dirbau 15 m. Mokinausi Vilniuskij fakultet, Minskoj Vysšiej v školie MVD SSRS. Slapčiausioje 5 rupėję. Gal domina kaip žudomi tokie kaip Kedys? Mano tel. 8 663 33770?

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai