°C
   2022 01 20 Ketvirtadienis

   Mindaugas Puidokas: Ar Prezidentas priims basas MAMAS ir apgins vaikus?

   Nuotrauka: Organizatorių nuotr.

   Autorius: Dr. Mindaugas Puidokas
   2021-12-01 13:00:00

   Basos mamos pirmosios stojo ginti vaikų. Deja, iki šiol jos nebuvo išgirstos. Suprantame, kad premjerei empatija svetima, o kaip JE Prezidentas Gitanas Nausėda? Jis juk tėtis. Ar radęs laiko priimti tą vieną mamą ir išklausyti jos vaiko problemas Prezidentas ras laiko basoms mamoms, už kurių stovi didelė dalis Lietuvos mamų?! 

   Vyriausybė savo segreguojančiu ir neteisėtu nutarimu dėl (ne)galimybių pasų vaikams nuo 12 metų peržengė visas ribas. Ji jau užsitikrino savo vietą istorijos vadovėliuose kaip bizūnu valdanti vyriausybė, kuri negirdi nei žmonių, nei nepriklausomų ekspertų ir užsiima ne pandemijos valdymu, o savo šalies piliečių segregacija ir diskriminacija.

   Gerbiu ir palaikau pseudo elito per TV ekranus aršiai puolamą Prezidentą Gitaną Nausėdą. Iki šiol jis rasdavo jėgų elgtis vertybiškai ir galimybių priimti tuos, kas kreipiasi su savo skausmu. Jis žmonių neskirstė į tuos, kurie verti dėmesio ir į tuos, kurių galima nepastebėti.


   Aišku viena - mamos nesitrauks. Saugodamos savo vaikus jos kovos, priešinsis neteisybei ir vardan to ne tik basos gali stovėti, kol bus išklausytos!

   Basų mamų akcijos iniciatorė Vitalija Jankauskaitė primena: ,,Artėja Šv. Kalėdos. Ir taip norėtųsi, kad šis laikas įgautų jautrumo, emocijos, empatijos. Kad nebūtų tik apie tai - ,,kad mes jums atrašysime į tą raštą, dar palaukite"."

   Prezidente, liberalkonservatorių Vyriausybė ir Seimo dauguma jau paskelbė Jums ir visiems kas nepritaria jų neteisėtiems sprendimams atvirą karą. Kelio atgal jau  nėra ir nebus. Stokite kartu su skriaudžiamais žmonėmis, kurie tikisi Jūsų drąsios lyderystės! Kartu būsime neįveikiami, o po vieną mus toliau niekins, puls, draskys ir atiminės mūsų LR Konstitucijos garantuojamas teises. Atėjo metas sustabdyti Lietuvos Konstitucijos iškraipymą ir apginti silpnuosius.

   Tik ta valstybė, kuriai rūpi vaikai turi ateitį. Ar Lietuva turi ateitį ir vadovą, kuris paims skydą ir apgins beginkles mamas ir vaikus!?

   Skaityti komentarus