°C
   2022 11 29 Antradienis

   Erika Švenčionienė: Eilinis iškrypimas vėl skelbiamas norma?!

   Nuotrauka: alkas.lt nuotr.

   Autorius: Erika Švenčionienė
   2022-11-24 13:00:00

   Narkotikų, už vairo,  pavartojęs asmuo, sukėlė avariją, mirtinai partrenkė du mokinius perėjoje. KOKS SIAUBAS, Į KALĖJIMĄ JĮ IKI GYVOS GALVOS!  O štai graži moteris ,vartojanti narkotikus, susilaukia palaikymo. Beprotiškas pasaulį, kas tave taip subjaurojo? Žudynės ir vagystės tapo žygdarbiais, o meilė ir atjauta tapo gyventi trukdančiomis žmogaus silpnybėmis. 

   Pabundi ryte ir bijai perskaityti žinias, nes eilinis iškrypimas vėl skelbiamas norma. Kam visa tai? Dėl ko, vardan ko?

   Šiandien pagrindinė varomoji beprotybės jėga - jaunimas, 14-30 metų žmonės. Jie yra pasiruošę išbandyti visus pasaulyje siūlomus ekstremalius pojūčius, jiems svarbus tik jų pačių ego ir ekstazės. Būtent jie , šiai dienai tapo įrankiu pasaulio valdytojų rankose, jie tą varomoji jėga tikslui siekti. 

   Dar viena kategoriją , tai žmonės neturintys palikuonių, jiems neįdomi teigiama pasaulio tąsa, jie gyvena šia diena, jiems svarbu, kad pritrenkiančio reginio užtektų jų egzistentiniam laikotarpiui. 

   Laikas, kai pinigai tapo vienvaldžiu pasaulio valdovu, skausmingas žmonijai laikas, turėtu virsti skaudžia pamoka ateities Homo sapiens. 

   Šiandien mąstantiems gyventi sunku, netgi baisu, bet ne viskas prarasta. Šviesi išeitis visada yra, tik reikia panorėti ir ją pamatyti.

   Visa kas genialu yra paprasta. Šeima yra mini valstybė, arba dar kitaip - mažiausia visuomenės ląstelė. Sveika šeima, sveika ląstelė, sveikas kūnas! Štai jums pagrindinė teisingos, darnios ir sveikos žmonijos sampratos kryptis. Apgynę prigimtinę šeimos sąvoką, apginsime savo ateitį, apginsime save, visą žmoniją. Būtent teisingas šeimos suvokimas, nesudarys galimybių  iškrypusių vertybių klestėjimui, viskas pamažu sugrįš į protingas ribas. 

   Dar svarbiau yra apginti gyvybę, nėra tokių pinigų, kuriuos sumokėjus gautume bilietą sugrįžimui iš anapilio. Tvirta, teisingą ir dora valstybė , niekada neleis prekiauti gyvybe, saugos ją ir puoselės. Atsakomybė už gyvybės atėmimą turi būti itin griežta, ir jokių būdu negalima remtis paplitusią liaudies patarlė - dantis už dantį, įstatyminė, baudžiamoji tvarka turi būti peržvelgta itin kruopščiai. Bausmė nusikaltėliui turėtų tapti nauda nešančią nusikaltėlio aukai. 

   Mes, kartu su visais, sveiką ir adekvatų mąstymo gebėjimą turinčiais žmonėmis, esam pajėgūs kurti naują visuomenę, naujus, sveikus tarpusavio santykius. Kviečiu šiuo kūrimo ir taikos keliu eiti kartu.

   Skaityti komentarus