°C
   2020 08 09 Sekmadienis

   Aurimas Guoga: Kokia problema su pliažu Lukiškių aikštėje?

   Nuotrauka: BNS nuotr. | Minfo koliažas

   Autorius: Aurimo Guogos Facebook įrašas
   2020-07-01 13:00:00

   Patriotai neįvardina kuo blogai paplūdimys Lukiškių aikštėje apart to, kad tai įžeidimas ir paniekinimas. Liberalai atsako, kad patriotų prastas skonis, o naujovė - pliažintis kovų už laisvę aikštėje - yra šiuolaikiškas būdas švęsti laisvę. Dar mums paaiškina, kad Lukiškių aikštėje pagerbti kankiniai tik ir svajojo, kad ateities kartos jų nukankinimo vietose įsirenginėtų pliažus ir barus.

   Reikia grįžti prie vertybinio pradžiamokslio ir paaiškinti kodėl pliažas Lukiškių aikštėje yra tragedija vertybiniu požiūriu.

   Kai sausio 13 d. laisvės gynėjų minia stojo prieš sovietų tankus, juos vertė nesitraukti tai, kad laisvė jiems buvo svarbiau nei savas kailis. Neabejoju, jei būtų bailiai išsilakstę, tai būtų nepriklausomybės siekių pabaiga.

   Buvo pasirengę laisvę apginti, tad buvo jos verti.

   O kaip su ateinančia karta? Mums reikia sakralių vietų, kurios auklėtų jaunimą prireikus pakartoti ankstesnių kartų žygdarbius. Nusivežiau vaikus prie A.Ramanausko- Vanago kapo ir pasakiau, kad stengiuosi jam prilygti.

   Kai ant mūsų laisvės aukurų užlipa kiaulės ir juos užteršia, tuomet laisvė jaunajai kartai pradės asocijuotis su pasitenkinimais; iškilus pavojui laisvei jie maus į krūmus.

   Dėl to R.Šimašiaus akibrokštas yra pavojingas pasikėsinimas į Lietuvos laisvę. Šimašiui laisvė reiškia "laisvę" sugyvulėti. Šiandien laisvei vėl iškilusi mirtina grėsmė, o jos šaltinis - gyvuliški instinktai mūsų asmenyse taikosi paimti viršų. Liberalizmu susižavėję žmonės virsta kiaulėmis, tada bando tai primesti ir kitiems.

   Tai nauja laisvės kova, tenkanti mūsų kartai. Kova už dvasingumą. Jei mūsų vertybės neduok Die taptų kiauliškos, tikrovė pasikeis atitinkamai ir mes gyvensime tvarte. Tas laisvės nevertas kas negina jos.

   Skaityti komentarus