°C
   2020 07 15 Trečiadienis

   Arvydas Daunys: Puolimas prieš Karbauskį dėl 0.04 procento sumažinimo padidintoms karo įmokoms įsibėgėjo

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Arvydo Daunio Facebook įrašas
   2019-11-21 21:00:00

   Net prezidentas, kuris visus kreipia gerovės valstybės keliu, be JAV ginkluotės tos gerovės valstybės nemato, nors tu ką. 

   Ir jį suprast galima - gerovės valstybė tokioje valstybėje kaip Lietuva, įmanoma tik JAV pritarimu. Ir ne kitaip.

   Neringos Venckienės ekstradicijos atvejis tą pademonstravo visiškai aiškiai. - Tipo, teist galite tik už tai, už ką mes leisime. Kitaip - nu, nu, nu.

   Nenoriu čia nieko pasakyt apie N. Venckienę - ekstradicijos atvejį paminėjau tik todėl, kad jis šviežiausiai demonstruoja Lietuvos statusą santykiuose su JAV.

   Todėl galiu suprast ir Prezidentą, kuris graudenasi, jog pensiją mums mokės kita valstybė (jei nepirksim tankų), matyt pamiršdamas, kad pensijas mes patys sau mokame, iš savo pačių atlyginimų, todėl jokio skirtumo nėra kaip mes save pavadinsime - šita valstybė ar kita valstybė.

   Šiandien užjaučiu ir tuo pačiu palaikau Karbauskį - jis labai teisingai pastebėjo, kad tuo metu, kai mums trūksta pinigų atlyginimams - visuomenė nesupras, jei taškysime juos ginklams.

   Karbauskiui šiandien sunku dvigubai, nes jį puola ir prezidentas, gerovės valstybę įžiūrintis pro tanko vamzdį ir konservatoriai, o netiesiogiai ir tos karo struktūros, kurios mums parduoda šarvuočius ir sraigtasparnius. Juk jos negaus kelių šimtų milijonų.


   Duok Die Karbauskiui stiprybės atsilaikyt. Nes šiandien tik Dievas jam tegali padėt. Prezidentūra jau kitoje barikadų pusėje. O kaip kai kas tikėjo tada dar būsimu Prezidentu.

   Skaityti komentarus

   Dzūkas 2019 29 11 01:44

   Pritariu Arvydui , kad grasindami karu , bei rusais (pastoviai rusai puola) naujieji buržujai nori bet kokiomis priemonėmis apšmeižti ir pašalinti iš politikos ir valstybės valdymo vieną iškiliausių šiuolaikinių Lietuvos politikų gerbiamą Ramūną Karbauskį . Manau , kad per ateinančius rinkimus žmonės į istorijos šiukšlyną nustums ,,ale-krikščionis- demokratus'' , bei jų sėbrus liberastus niekinančius eilinius Lietuvos žmonės . Diktatorius , kitaminčių žudikas smetona su teisėjų , bankininkų ,, fabrikantų ir stambių buožių klika taip pat kariškiams pirko blizgančius aulinius batus , kardus ir arklius kovai su tais pačiais rusais . Tuo tarpu didžioji Lietuvos gyventojų dalis gyveno pusbadžiu . Dauguma jų neturėjo vyžų , negalėjo savo vaikų leisti net į pradžios mokyklas , kadangi , kad nemirti iš bado jų vaikai už srėbalo lėkštę turėjo ganyti buožių gyvulius . Apie tai rašė Lietuvos puikūs rašytojai Baltušis , Cvirka Petkevičius. Poetė Salomėja Nėris . Kuo tai baigėsi žinome ,- sukilo engiami žmonės ir su Tarybų Sąjungos pagalba atsikratė išnaudotojų ,- TAČIAU DABAR JŲ PALIKUONYS KLASTOJA ISTORIJĄ . Kapstosi istorijos šiukšlynuose kaip alkani žvėrys ieškodami kaulų ir sau visokių privilegijų .

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai