°C
   2020 06 05 Penktadienis

   Algimantas Rusteika: Tragikomedija

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Algimanto Rusteikos Facebook įrašas
   2020-04-09 09:00:00

   Tragikomedija - 3000 policininkų, šauliai, kariuomenė „kontroliuos“ ir „apribos“ važiavimą į svečius Velykų. Iš anksto paslaugiai pranešama - „blokpostai“ keliuose nuo penktadienio 20.00 val.

   T.y. nuo tada, kai visi, kurie norės kur nors pas giminę važiuoti, jau bus ten seniai nuvažiavę ir sėdės už stalo. Su dezinfekantais, nes į bažnyčias tai nereikia. 

   Tuo labiau, kad ir dirbti daugumai nereikia, gali išvažiuot anksčiau. Ir vienas papildomas pasisėdėjimo vakaras alkoholio mafijos džiaugsmui.

   Tai penktadienį per pietus bus autostradose kamščiai. Ir sugrįžti visi "blokpostai" leis bet kada, nes išvažiuoti bus leidžiama, o grįžti ten kur gyveni - taip pat neuždrausta. 

   Ir sugrįžus savo mieste vaikščioti ir važinėti į svečius irgi niekas nedraus. Tai toks logiškas klausimėlis - kas gi draudžiant bus pasiekta išskyrus tai, kad žmonės išvažiuos anksčiau ir išgers daugiau? 

   Ar ne paprasčiau būtų buvę prašyti ir agituoti, pasitelkus autoritetus nuo arkivyskupo iki prezidento, užuot grasinus, gąsdinus ir juokinus?

   Nes sunku valdžiai dabar sugalvoti ką nors pačiai sau kenksmingesnio, kaip apsijuokimas beprasmiškai darant tai, ką padaryti iš principo neįmanoma.

   Skaityti komentarus